Vefk Yaptıranlar

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar

Medyumlar nesiller boyu edindikleri özel bilgiler ile büyü yapmaktadır. Yapılan bir büyü çalışmasının dünyamızda olan etkisi oldukça karmaşık yollarla ortaya çıkar. Nasıl ortaya çıkacağı sadece medyumlar tarafından bilinebilir. Medyumlar bile kimi zaman ayırma büyüsü gibi özel büyülerin tesirinin nasıl görüneceğini tam olarak bilemeyebilir.

Medyum hocalar, bir büyüyü yaptıkları zaman, yapılan çalışmanın büyülenen kişinin enerjisi ile tam olarak uyumlu olmasına özen gösterir. Bu uyumu sağlamanın tek yolu da medyumların mutlaka enerji boyutlarında bir inceleme gerçekleştirmesidir. Ayırma büyüsü yapılırken bu inceleme net şekilde gerçekleştirilir ve kişilerin etkili bir çalışma elde edebilmeleri sağlanır.

Her insanın enerjisi birbirinden oldukça farklıdır. Bu nedenle, yapılan büyülerde hiçbir zaman aynı tesiri verecek benzer çalışmalardan söz etmek mümkün olmayacaktır. Yapılan tüm büyü uygulamalarında, mutlaka kişilere farklı büyüler yapılması gerekir. Bunun bir sonucu olarak da ayırma büyüsünün belirtileri kişiden kişiye göre değişecektir. Belirtiler, sadece medyum hocalar tarafından yapılan inceleme sonucunda yaklaşık olarak öğrenilebilir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü yapıldığında ilk olarak ortaya çıkan durum, kişilerin manevi boyutlarda var olan bağları üzerinde görülür. Bu bağların ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak insanlar arasında yoğun bir soğuma ortaya çıkacaktır.

Büyünün yapılış yöntemine bağlı olarak nasıl bir sonuç alınacağı yaklaşık olarak bilinebilir. Gerçek bir medyum hoca, yapılan büyüden hangi zaman aralıklarında sonuç bekleyebileceğinizi belirtecek, böylece alacağınız sonucu daha iyi gözlemleme fırsatınız olacaktır.

Ayırma büyüsünün kimi zaman kişilerde huzursuzluk haliyle de görüldüğü bilinmektedir. Örneğin, kişiler ayrılması istenen kişi ile aynı ortamda bulunduğunda yoğun bir soğuma hissedebilir. Bu soğumanın her geçen gün artması ile kişiler yalnızca ayrılık halinde huzur bulabilir. Büyü, bu şekilde etki ederek kişiler arasında doğal geliştiği görünen bir ayrılma hali ortaya çıkaracaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü, yapıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Bu etki kimi zaman çok hızlı şekilde ortaya çıkarak ilk günlerde bile soğuma durumu yaratabilir. Kimi zaman ise büyünün tesir etmesi daha fazla zaman alabilmektedir.

Gerçek bir medyumun yapacağı büyüler her zaman için daha hızlı tutacak ve daha yoğun tesir gösterecektir. Medyumların nefes gücü ve tecrübesi bu konuda oldukça önemli olduğu için sadece işinin ehli olan medyum hocalarla çalışmak tavsiye edilmektedir. Ayırma büyüsü veya herhangi bir başka büyü uygulaması olması fark etmeksizin, işinin ehli ile çalıştığınızda alacağınız sonuç her zaman için çok daha etkili olacaktır.

Ayırma büyüsü yapan medyumlar ile ilgili sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri değerlendirerek kiminle çalışmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Tüm bu yorum ve şikayetlere ulaşmak, dilerseniz siz de yorum yazarak insanlara yardımcı olmak, soru sormak ya da medyumlarla ilgili memnuniyet belirtmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın