Vefk Yaptıranlar

Stuttgart Medyum Hocalar – Stuttgart Büyü Yapan Hocalar

Medyumlar, her geçen dönem içerisinde kendilerini daha iyi bir şekilde ifade eden ve insanların daha çok ihtiyaç duyduğu kişilerdir. Tarihi çağlardan beri varlıklarını korumayı başarmış olan bu kişilerin bazı özel güçleri vardır. Bu özel güçler ile birlikte Stuttgart medyum hocalar insanlara yardımcı olmak için ellerinden gelenin fazlasını yaparlar.

Medyumlar, özel güçlerini kullanarak farklı işlemler yapabilir. Kimi zaman yaptıkları büyüler ile adlarından söz ettirseler dahi kimi zaman bozdukları büyüler ile anılırlar. Geçmişten ve gelecekten doğru bilgiler aktararak da insanlara hizmet ettikleri görülmüştür. Ölen kişilerin ruhları ile iletişim kurabilen medyum hocalar, böylelikle insanlara manevi alemlerin kapısını açan bir köprü vazifesi üstlenirler.

Bir medyum hoca, işinin profesyonel düzeyde icra edebilmek için sürekli olarak eğitim alır. Hem pratik hemde teorik şekilde fizik, kimya, felsefe ve coğrafya gibi farklı bilim dallarında üstün yeteneklere sahip olurlar. Elbette bu eğitimler sonrasında engin bilgilere de sahip olurlar. Bu nedenle onları bilgisi çok geniştir ve kolay kolay onlarla boy ölçüşmek mümkün değildir.

Dolandırıcı Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Almanya’da Türklerin en yoğun yaşadığı yer olarak bilinen Stuttgart ilinde hizmet veren pek çok medyum bulunur. Stuttgart medyum hocalar arasında da kimi zaman sahte hocalar yer alabilmektedir. Bu durumda insanların en çok dikkat ettikleri şeylerden bir tanesi gerçek bir hocaya denk gelmektir. Bunun için ise bir hocanın gerçek mi yoksa dolandırıcı mı olduğu anlaşılmalıdır.

Gerçek bir hoca, bu makama ulaşabilmek için çok çalışmış ve çok çaba sarf etmiştir. Bu çalışmaların karşılığında ise engin bir bilgi deryasına sahip olmayı başarmıştır. Ancak sahte olan bir hocanın bilgisi kısıtlıdır.

Stuttgart medyum hocalar arasında dahi bulunabilen dolandırıcı medyum hocalara gayb alemleri ile sizin bildiğiniz ve herkesin bilmediği birkaç soru sorabilirsiniz. Bu durumda hoca hemen panik olacak ve konuyu değiştirecektir. Bundan dolayı hocanın gerçek mi yoksa sahte mi olduğu anlaşılabilir.

Medyumlar arasında elverme ismi ile ortaya çıkan bir durum vardır. Bu durum kısaca bir hocanın üstadından aldığı görev olarak bilinir. Üstadı ona havas ve ledün gibi bilimleri öğretmiş ve sonrasında ona en can alıcı noktaları göstermiştir. Eğer ki sahte olan bir hoca ile karşılaşırsanız ona havas ve ledün dilinde bir şeyler sorarsanız nasıl oradan uzaklaştığını hemen anlayabilirsiniz.

Dolandırıcı medyumların bir diğer özellikleri de her şeye tamam demeleridir. Gerçek hocalar asla ve asla kötü niyetli şeylere tamam demez. Bazı özel durumlar haricinde tamam dedikleri görülse dahi bu durum geçicidir ve kolay kolay denk gelmez. Bu nedenle sahte olan hocaya kötü niyetli bir büyü yaptırmak isterseniz eğer onun cevabı da evet olursa orası size uygun bir yer olmaktan çıkmıştır.

Google istatistiklerine göre Almanya’da en çok Hamburg, Münih, Köln, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig ve Chemnitz bölgelerinden medyum ve hoca aramaları yapılıyor.

Günümüzün en büyük hakikati olan internet üzerinden Stuttgart medyum hocalar bulmak oldukça kolaydır. Ancak bunların arasında işini profesyonel düzeyde yapanların sayısı çok azdır. Bu ilde hizmet veren hocalar hakkında bilgiye sahip olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın