Vefk Yaptıranlar

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozan Hocalar

Bir başkası üzerindeki büyünün bozulması son derece zordur. Genel olarak büyünün yapılması bozulmasından daha kolay olduğu için büyü bozulmasında kesinlikle iyi bir medyum ile çalışmak gerekir. Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusunu soran kişi bunun bilinci ile hareket etmektedir.

Büyü yapımında çok güçlü enerjiler kullanılır. Sadece dünyamızdaki metafiziksel enerjiler değil aynı zamanda Gayb alemlerindeki enerjiler de büyü ile birlikte insanların hayatlarına girer. Dolayısı ile yanlış atılacak olan her adım sonrasında büyünün içerisindeki enerjinin etrafa yayılması söz konusu olabilir. Bu durumda ise çarpılma, geri dönüş şoku yaşama gibi tatsız hadiseler meydana gelebilir.

Büyünün bozulması konusunda insanlar sürekli olarak çalışmalar gerçekleştirir. Ancak bu çalışmalarda en önemli gündem maddesi doğru bir medyumu bulmak olmalıdır. Doğru bir medyum bulduğunuz zaman zaten o sizi yönlendirecektir. Bundan dolayı ilk iş işinin ehli, bilge bir medyum bulmak ve onunla birlikte çalışmalar yapmak olmalıdır.

Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Başka bir insanda bulunan büyünün bozulması konusunda medyumlar sizlere yol gösterir. Bu anlamda süreç şu şekilde ilerler:

  • Medyumlara başvurduğunuz zaman onar öncelikli olarak ortamda gerçekten bir büyü olup olmadığını araştırırlar. Araştırmalarınca ortamdaki enerjiyi takip ederler.
  • Ortamda fazla miktarda enerji yoğunluğu varsa o zaman büyünün varlığından şüphe etmek mümkün hale gelir.
  • Ortamdaki enerji çok ok fazla ise orada bir tılsımlı nesne olduğundan şüphe edilir ve onun bulunması istenir.
  • Büyü bozma konusunda yapılacak olan çalışmaya medyum karar verdiğinde sizlerden istediklerini de iletir.
  • İstedikleri genellikle zor bulunan şeylerdir ve onların bir an önce temin edilmesi gerekir.
  • Bazen ise sadece ritüel yapmanızı, söylediği duaları bu ritüel esnasında söylediği sayı kadar okumanızı ister.
  • Medyum ise o esnada büyünün bozulması ile açığa çıkacak olan enerjinin kontrolü konusunda çalışma yapmakla meşguldür.
  • Açığa çıkan enerjiyi kontrol edebilecek duruma geldiğinde medyum artık büyüyü bozmuş olursunuz.

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı da böylelikle yukarıdaki süreçte yaşanılanların aynısını veya benzerini yaşayacağınız anlamında verilebilir.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Sizleri büyü konusunda yönlendirebilecek olan bir medyumu bulmak istediğiniz zaman önce sıkı bir araştırma yapmalısınız. İsmini duyduğunuz veya bildiğiniz medyumları yazmalı ve birbirlerine göre onları değerlendirmelisiniz. Bu değerlendirme esnasında medyumlara gitmiş ve onlar ile işlemler gerçekleştirmiş olan insanlara ulaşmaya çalışmalısınız.

İnternetin gelişmesi ile pek çok avantaj elde edilmiştir. Bunlardan bir tanesi de tanımadığınız insanların yorumlarını okuyarak medyumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle insanlar başlarından geçen olayları sizlerin de yaşamaması için bazı platformlarda açık bir şekilde anlatmaktadır.

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusu ile aradığınız güvenilir medyuma web sitemizdeki yorumlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Tarafsız olarak yayınlanan ve medyumlar hakkında yaşanmış, gerçek olayları konu alan bu yorumlara ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın