Vefk Yaptıranlar

Tarafsız Medyum Şikayetleri

Günümüzde medyum hocalık oldukça yaygın durumda ve bu yaygınlaşma beraberinde çok fazla dolandırıcılığı da birlikte getirdi. Dolandırıcılıkların çok fazla olduğunu internetteki yorumlardan, çevredeki duyumlarınızdan, açılan medyum hoca şikayet konularından görebiliyoruz. Medyum hoca arayışında olan insanlar için ise medyum hoca şikayetleri biçilmiş kaftan. Ancak bu şikayet konularının tarafsız olması, gerçekten yaşanmış olması büyük önem taşıyor. Sahte yazılan yorumlar sadece kafaları bulandırıyor. Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı? İşte bunun sebeplerinden bahsettik.

 • Bir medyum hakkındaki en doğru ve objektif bilgiyi o medyuma daha önce gitmiş, deneyimlemiş bir insandan alabilirsiniz. O medyumun kendi hakkında yazdığı ve söylediği bilgiler doğruyu yansıtmayabilir, hiçbir insan hakkında olumsuz bir şekilde ticari bir işte söylemez. Ancak deneyimlemiş ve bir şeylerden memnun kalmamış insanlar tarafsız şikayetler yazarak sorunlarını objektif bir şekilde dile getirebiliyorlar.
 • Medyum hoca adı altında dolandırıcılık bu kadar yaygın hale gelmişken gözü kapalı bir şekilde seçim yapmak büyük hatadır. Hatta bu durumda muhtemelen dolandırılırsınız ve sonraki seçimlerinizde çok dikkatli olmaya çalışırsınız. Tabii bu esnada ciddi miktarda para ve zaman kaybetmiş olursunuz. Tarafsız medyum hoca şikayetleri okumak dolandırıcıların isimlerini ve tariflerini görmenizi sağlar.
 • Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı sorusunun en önemli sebebi ise gideceğiniz medyum hocanın olumsuz yönlerini görebilmektir. Sonuçta hiçbir insan kusursuz değildir. Gerçek bir medyum hoca bile olsa eksik yönleri, zayıf yönleri, insanların beğenmediği kusurları olabilir. Bunu ancak eleştirel yazılmış bir şikayet yorumunda görebilirsiniz.
 • Tarafsız medyum şikayetlerinde genellikle bahsedilen medyum hocanın olumsuz yönleri konuşulur. Bu sayede gideceğiniz medyum hocanın olumsuz yönlerini tek bir yazıda görebilirsiniz. Hem de bu yazı gerçekten deneyimlemiş bir insan tarafından yazılmış olacaktır, yani tamamen objektiftir.

Günümüzde artık hiçbir insana koşulsuz güvenmemek gerekiyor. Medyum hocalar güvenilir insanlar olsalar bile, onların gerçekten medyum olup olmadığını da bilemeyiz. Haliyle onlara da temkinli yaklaşmak gerekiyor. Bunun için ise detaylı bir araştırma yapmak şart. Medyum şikayetleri okumak yapılan araştırmaların en önemli adımıdır.

Tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalı? Çünkü, dolandırıcı bir medyumu en iyi bu tarz şikayetlerde görebilirsiniz. İsmi çok fazla şikayete konu olan bir medyumdan düzgün bir hizmet beklemek yanlış olur. Hatta onun gerçek bir medyum olduğuna inanmak bile yanlıştır. Gerçek medyum hocaların hakkında genellikle şikayet bulunmamaktadır. Var olan şikayetler sadece ufak tefek basit şeylerden oluşmaktadır.

İnternette medyum bulmak oldukça zor. Çünkü internet ortamında çok fazla sahte medyum bulunuyor. Bu sahte medyumları anlayabilmek içinse objektif yorumları ve şikayetleri okumak gerekiyor. Sitemizde kendi yaşadıkları deneyimleri anlatan insanların yorumlarını okuyabilir, siz de bu konuyla alakalı yorumlar yazabilirsiniz. Yorum yazmak veya okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Nesli

  Bu yorumu annem adına yapıyorum ısrarla yazmamı istedi insanlara yardım olması açısından bu siteyide googldan buldum yazıyorum
  Annemin memnun kaldığı hocanın adı ali gürses miş vefk diye bir işlem yaptırmış. Telefonda konuşmuşlar her şeyiyle iyi bir hocaymış çok ilgiliymiş.
  Vefkin etkisi ilk 10 günde görüldü diyor. Detayları pek fazla bilmiyorum ama eğer sorusu olan varsa burada sorsun ara ara girer bakar anneme sorar size cevap yazarım. Hayırlı geceler.

 • Reply
  Anonim

  Selam, iki ay önce eşimle korkunç bir kavga neticesinde ayrıldık, o günden beri yüzüme bile bakmıyordu. Papaz büyüsü yaptırdım. 1 – 21 gün gibi bir süre verildi Medyum Ali Gürses hoca tarafından. İlk gün de geri dönebilir 21. Gün de geri dönebilir dedi. Benim için süre yaklaşık 15 gün oldu. Aniden değil yavaş yavaş başladı değişim diyebilirim. İlk önce benim engelimi kaldırdı sonra ben mesaj atmadım o yazmaya başladı, hal hatır sormalar derken tekrar bana canım bebeğim demeye başladı. En sonunda aramız tekrar düzeldi ve geçmişi tamamen unutmuş olduk. Her şeyin düzeldiği gün olarak büyüden sonraki 15 veya 16. Gün diyebilirim. Benzer konudan muzdarip arkadaşlara tavsiye ederim 05355906275 ulaşım kanalı

Yorum yapın