Vefk Yaptıranlar

Üzerimde Büyü Var Mı?

Büyüler, insanların yaşamında çok ciddi etkilere sahip olan, karmaşık işlemlerdir. Bu alemlere dair bilgileri tanıyıp bilen gerçek hocalar, büyüleri anlayabilmek adına neredeyse tüm ömürlerini adamaktadır. Üzerimde büyü var mı sorusuna cevap verebilecek tek kişi, bu alanda çalışma yapan medyum hocalardır. Sıradan bir insanın böylesi bir soruya yanıt vermesi, büyü enerjilerini anlayarak insanlara destek olabilmesi gibi bir durum asla mümkün olmayacaktır.

İnsanların üzerinde pek çok farklı büyüye ait enerji görülebilmektedir. Medyum hocalar, bu gibi enerjileri tanıyıp anlayabilmek için kadim dönemlerden bu yana kullanılan havas, ledün ve benzeri ilimlerle çalışmaktadır. Çok zorlu ve karmaşık enerjiler taşıyan bu ilimler, yalnızca uzman kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Kişinin üzerindeki büyüyü anlamak için mutlaka bu gibi ilimlerde uzmanlığa ihtiyaç duyulmaktadır. İlmi açıdan uzman olmayan bir kişinin büyüyü görmesi, nasıl bir çalışma yapıldığını anlaması hiçbir koşulda mümkün değildir.

Üzerimde büyü var mı sorusuna cevap arayan bir kişinin bilmesi gereken en önemli konu, gaybi dünyaların hiçbir zaman hafife alınmaması gerektiğidir. Bu dünyalardaki en basit enerjinin bile pek çok özel gücü bulunduğu, rahman boyutlara ait sırları taşıdığı bilinmektedir. Gerçek bir medyum hoca, bu alemlerle alakalı basit bir çalışmayı yaparken bile her zaman için bu sırlara başvurmakta, rahman alemlerden destek almaktadır.

Büyü belirtileri, kişiden kişiye değiştiği için anlamak hiçbir zaman kolay değildir. Kişi, üzerinde büyü olduğundan şüphelendiği ilk andan itibaren bu alanda nitelikli medyum hocalara başvurmak zorundadır. Medyum hocalar, gerekli olan incelemeleri yapacak, büyü olup olmadığını net olarak anlayacaktır. Üzerinizdeki büyüyü anlamak için medyum hocalara başvurmak dışında sağlıklı bir yöntem yoktur.

Evde Büyü Anlaşılır Mı?

Medyum hocalar, bir kişinin büyü tesiri altında olup olmadığını anlamak için öncelikle bakım yapmaktadır. Bakım sırasında kişiye ait tüm enerji görülmekte, ne gibi tesirlerle karşı karşıya kalındığı anlaşılmaktadır.

Üzerimde büyü var mı sorusuna, medyum hocalara bakım yaptırmadan cevap bulmak imkansızdır. Güvenilir hocalar, bakım sırasında kişide var olan enerjileri anlayacak, eğer büyü varsa bozulması için gerekli olan çalışmaya başlayacaktır.

Bazı büyülerin belirtileri her ne kadar daha basit gibi görünse de aslında tüm büyülerin gaybiyatın sırları ile işlediği unutulmamalıdır. Büyü belirtileri gösteren kişilerin mutlaka uzman hocalara gitmesi ve bakım yaptırması gereklidir. Evde büyü olup olmadığını anlamak, hiç kimsenin yapabileceği bir iş değildir. Medyum hocalar, böylesi çalışmaları yapabilmek adına çok ciddi eğitimlerden geçmekte, hazırlık yapmaktadır. Böylesi bir hazırlığı yapmayan kişilerin büyüyü anlaması imkansızdır.

Büyü Görmek Sadece Hocaların İşidir

Üzerimde büyü var mı sorusuna cevap bulmak için mutlaka doğru hocanın bulunması gerektiği de unutulmamalıdır. Güvenilir ve uzman hocalar ile çalışmadığınız takdirde, bazı büyülerin görülmesi ve tespiti zor olabilmektedir. Doğru hocayı araştırırken, mutlaka havas ve ledün gibi ilimlerde üstat olan, tecrübeli ve ismi bilinen kişilerle çalışmak tavsiye edilmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar hakkında merak ettiklerinizi sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın