Vefk Yaptıranlar

Tarafsız Medyum Yorumları Nasıl Bulunur?

Büyü kavramı her zaman hayatımızda olmuş olsa da bu kavramı tam olarak anlayabilmek oldukça zor olarak bilinir. Bunun temel sebebi, büyülerin fiziki kanunlar ile düşünülememesi, her zaman için manevi alemlerin kurallarıyla ele alınması gerekliliğidir. Tarafsız medyum yorumlarında karşınıza çıkacağı üzere, medyumların yaptığı çalışmalar her zaman için tam olarak bilemeyeceğimiz, insanın idrak kapasitesinin çok ötesinde olan alemlerin kurallarını içermektedir.

Metafiziksel alemin hiçbir zaman fizik kuralları ile bağlantısı bulunmaz. Orada var olan her şey bambaşka bir dünyada şekillenir ve dünyamıza yansır. Bunu sağlamanın tek yolu ise doğru yöntemler kullanılarak yapılan bir büyü çalışmasıdır. Büyüde kullanılan yöntem, medyumun tecrübe ve bilgisi doğrultusunda özel olarak belirlenecektir. Tarafsız medyum yorumlarında, büyü yaptıran herkesin farklı bir yöntemle karşılaştığı görülebilir. Bunun temel sebebi, her insanın enerjisinin birbirinden çok farklı olmasıdır.

Medyumların bakım adı verilen işlemi yapmasının temel sebeplerinden biri, kişilerin enerjisinin ne durumda olduğunu gözlemlemesi ve ona uygun büyüyü belirlemesidir. Bunu belirledikten sonra yapılacak büyünün tutma ihtimali çok daha yüksek olacaktır.

Bununla birlikte, büyü yapılmadan önce kişinin herhangi bir olumsuz büyü etkisi altında olup olmadığını anlamak da önemlidir. Tarafsız medyum yorumlarında okuyacağınız üzere, daha önceden üzerinde büyü olan kişilere önce büyü bozma uygulaması yapılmaktadır. Bunun temel sebebi, çoğu durumda insanın iki büyü tesiri altına aynı anda girmesinin fazlasıyla zor olmasıdır.

Medyumlar Uzaktan Büyü Yapabilir

Medyum hocalar tarafından yapılan her büyü çalışması asla mesafelere göre düşünülemez. En zorlu ve karmaşık büyünün bile uzaktan yapılması mümkündür. Tarafsız medyum yorumlarında daha önce medyum hocalarla çeşitli konularda deneyimler yaşamış insanların, büyülerin uzaktan kolay bir şekilde yapılabildiğini söylediğine rastlanabilir.

Gerçek bir medyum hoca, her zaman potansiyelinin ve yapacaklarının farkındadır. Bu alanda uzun süre tecrübe edinmiş olması sayesinde öğrendiği bu bilgiler ışığında, hangi büyünün ne gibi yöntemlerle yapılacağını ve tutma ihtimalinin ne olduğunu belirleyecektir.

Tarafsız medyum yorumları, sizlere her zaman doğru medyumu seçmekte ışık tutar. Bu yorumları dikkatli bir şekilde incelediğiniz, kiminle çalışacağınızı net belirlediğiniz sürece mağduriyet yaşamadan istediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Büyüler Hiçbir Zaman Mesafelere Bağlı Değildir

Fiziki kurallara bağlı olmayan bir kavramın fiziki mesafeler ile düşünülmesi oldukça yanlıştır. Bu nedenle büyünün uzaktan yapılamaması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Nasıl enerjiler herhangi bir yere, mesafeden bağımsız hareket edebiliyorsa, büyü enerjisi de böyledir ve evrensel kabul edilir.

Tarafsız medyum yorumlarında pek çok kişi farklı ülkelerdeki medyumlara büyü yaptırdığını anlatmaktadır. Özellikle, Almanya gibi ülkelerde yaşayan gurbetçiler, Türkiye’deki medyumlara sıkça başarılı büyüler yaptırmaktadır.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazarak insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın