Vefk Yaptıranlar

Sabun Büyüsü Yaptıranlar

Medyumlar tarafından sıkça yapılan çalışmalardan biri olan sabun büyüsünün tarihi çok eski çağlara dayanmaktadır. Binlerce yıl önce yapılmaya başlanan bu çalışma neredeyse dünya tarihi ile eşit bir uygulamadır.

Medyum hocalar sabun büyüsü çalışması sayesinde insanların ayrılmalarını ve hayırsız evliliklerin bitmesini sağlamaktadır. Her medyum hoca sabun büyüsü çalışmasını yapmayı bilemez. Bu çalışma eski bir yöntem olduğu için bugüne kadar ulaşması sadece el verme yöntemi ile gerçekleşmiştir. Medyumlar, bu ve bunun gibi büyülere ait bilgileri gizli tutmuş, yalnızca bu işe gönül vermiş insanlarla paylaşmıştır.

Büyülerin gizli tutulmasındaki en önemli sebep, çalışmanın kötü niyetli insanlar tarafından kullanılmaması ve tarih boyunca bozulmamasıdır. Sabun büyüsü için de aynı şey geçerlidir. Medyum hocalar her zaman için tüm büyülerin bilgisini gizli tutmaktadır.

Medyumların sabun büyüsü yaparken kullandıkları en önemli güç kendilerine ait nefes gücüdür. Bu büyüde var olan enerjiler kontrol edilebiliyor olsa da doğru şekilde yönlendirilebilmesi sadece medyum hocanın nefesi ile mümkündür. Nefesi kuvvetli olmayan bir medyumun bu büyü enerjilerinden istediğini elde edebilmesi mümkün olmayacaktır.

Gerçek medyum hocalar sabun büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarını başarılı bir şekilde yapabilir. Bu nedenle, en basit büyü çalışmasında bile işinin ehli olan medyum hocalar ile çalışmak gereklidir.

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü enerjileri itibariyle bir ayırma büyüsü olarak bilinir. Sadece profesyonel medyum hocalar tarafından yapılabilen bu büyü çalışması insanlar arasında bulunan, öte alemlerde görülebilen bağları etkiler. Bu bağlar ne kadar yıpranırsa ayrılık halini yaratmak o kadar kolay olur. Medyum hocalar da bu bağları yıpratmak yoluyla büyünün tesir etmesini sağlar.

Medyumlar sabun büyüsünü doğru yaptıkları sürece enerjiler aktif olacak ve istenen şekilde tesir kuracaktır. Tesiri yükseltmek için ek çalışmalar kullanılabiliyor olsa da genelde bu tarz çalışmaların yapılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Medyumlar sadece kendi nefes güçlerini ve büyüye ait enerjileri kullanarak çalışmaları tamamlayabilmektedir.

Sabun Büyüsü Etkili Bir Çalışma Mıdır?

Sabun büyüsü genellikle etkili bir çalışma olarak kabul edilmez. Bu büyü uygulamasında kullanılan enerjilerin daha zayıf kalması nedeniyle medyumların farklı yöntemler kullanıldığı görülmektedir. Ancak her ne kadar büyü enerjileri zayıf olsa da işinin ehli olan medyumların nefes gücü gerekli olan çalışmayı tamamlamak için yeterli olacaktır.

İşinin ehli medyumlar sabun büyüsü yerine papaz büyüsü yapmayı tercih etmektedir. Papaz büyüsü hem etki açısından hem de hızlı sonuç vermesi nedeniyle daha sık tercih edilir. Papaz büyüsünde de sabun büyüsü ile aynı amaçlar için işlem yapmak mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    zülal

    İLK DEFA BİR MEDYUM BENİ AYLARCA PEŞİNDEN KOŞTURMADAN İŞİNİ DEDİĞİ GİBİ HAKKIYLA YAPTI HERKEZE ALİ GÜRSES HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM
    DAHA ÖNCE ÇOK KİŞİ DENEDİM PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN ZOR BÜYÜ BİLİYORUM BELKİ ONDAN BELKİ ETRAF DOLANDIRICI KAYNIYOR ONDANDIR BİLEMEM AMA HİÇBİRİNDEN BEKLEDİĞİMİ ALAMADIM BAZISI RESMEN AYLARCA OYALADI BENİ PEŞİNDEN KOŞTURDU SONRA KAYIPLARA KARIŞTI KİMİSİ YOLLADI İŞE YARAMADI DERKEN EN SON ALİ HOCAYLA KARŞILAŞTIM İYİKİ KARŞILAŞMIŞIM ALLAH RAZI OLSUN ONSAN
    ALİ GÜRSES HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜNE KALIBIMI BASARIM ÜÇ HAFTADA NETİCE ALIYORSUNUZ EN GEÇ BENİM BÜYÜ DAHA ON GÜNDE ETKİSİNİ GÖSTERDİ DAHA ÖNCE GÖSTERDİ ASLINDA AMA BEN TAM SONUÇ ALDIĞIM TARİHİ ON GÜN DİYORUM KESİNLİKLE BUGÜNE KADAR TAMAMEN ÖNERECEĞİM TEK HOCA KENDİSİ

Yorum yapın