Vefk Yaptıranlar

Papaz Büyüsü Nedir?

Evlilik halini oluşturacak olan büyü uygulamaları, manevi alemin tüm değerlerini kullanarak ortaya çıkar. Evlilik bağı kutsal ve özel bir bağ olduğu için, bu bağı oluşturacak olan medyum hocanın enerji konusunda tam olarak hakim olması çok önemlidir. Medyum hoca, manevi aleme ne kadar hakimse, yapılan büyünün de etkisi o kadar net olarak görülür. En başta, bu alemleri tanımak, ister papaz büyüsü, ister başka bir büyü yapılsın, en önemli şarttır.

Büyücü hocalar, eğer manevi dünyayı yeteri kadar tanıyorlarsa, yapacakları büyü uygulamalarında da çok daha rahat sonuç elde ederler. Özellikle tam olarak bu bağları kullanan, evlilik büyüsü gibi çalışmalarda, çok daha net sonuçlar elde edebilen medyumlar, mutlak surette büyülenecek kişilerin enerjilerini incelemek, buna uygun hareket etmek zorundadır.

Gaybın yüksek enerjisi, medyum hocaların kendilerini sürekli olarak geliştirmesini sağlar. İster papaz büyüsü ile evlilik olsun, ister çok daha basit yöntemler ile yapılan, basit bir büyü çalışması olsun, medyumların bu işlemleri gerçekleştirmesi için kendilerini geliştirmiş olması şarttır. Bunu yapabilen medyum hocalar, her türlü büyü konusunda çok yüksek başarıya ulaşacak, gereken her türlü uygulamadan tam verim alacaktır.

Büyünün etkin çalışabilmesi için, büyücü hocaların her zaman için farklı uygulamalara imza atabiliyor olması gerekir. Büyü, standart bir kavram olmadığı için, herkese göre ayrı bir yöntem geliştirilmelidir. Papaz büyüsü de yine aynı ölçüde karmaşık çalışmalar içerdiğinden dolayı, medyum hocalar bu büyüyü yaparken, kişilere özel yöntemler ve teknikler geliştirmek zorundadır. Bunu yapmak ise yüksek bir tecrübe ister. Medyum hoca, papaz büyüsünde yeteri kadar tecrübe sahibi değilse, bu uygulamayı gerçekleştiremez ve istediği etkiyi yaratamaz. Tam da bu nedenle, istenen sonucu alabilmek için mutlaka hakkında iyi yorumlar yapılan, gerçek bir medyum hoca ile çalışılması gereklidir.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    mehmet

    Bir arkadaş kendi kısmet açma işlemini anlatmıştı, onu görünce aklıma geldi ben de anlatmak istiyorum. Ali Gürses hoca ile çalıştım kısmet açma işlemi için. Zor bir işlem diye düşünüyordum ama Ali hoca bana çok destek oldu, yeri geldi doğrusunu bulmak için beklemek kötü bir şey değil dedi, destek verdi, her zaman abilik yapıp yanımda oldu. Vefk işlemini tercih ettim ben ve bir haftada evime kadar geldi. Hiç sıkıntı yaşamadım o konuyla ilgili, yeri geldi takibini yaptım yeri geldi Ali Hocayı aradım sordum her seferinde karşımda muhatap bulabildim. Bu çalışmaların kişiye özel olduğunu biliyorum mesela o arkadaş bir haftada sonuç almış benim sonuç almam on beş gün sürdü ama kesinlikle değdi. Bazılarına daha uzun sürebiliyor onu da unutmamak lazım. Ben hoca ararken çok zorlanmıştım bu hocayı bulduğum için çok mutluyum işi gücü rast gelsin nefesi gerçekten çok güçlü

Yorum yapın