Vefk Yaptıranlar

En Etkili Medyumlar Kimdir?

İnsanlar her ne kadar fiziksel bir dünyada yaşıyor olsa da aslında öte dünyaların sonsuz gücü ile doğrudan bağlantılıdır. En etkili medyumlar kimdir bilen kişilerin de göreceği üzere, öte dünyalarda var olan tüm enerjiler, aslında bizlerin hayatını değiştirecek kadar güçlü etkilere sahiptir.

Öte dünyayı tanımak için öncelikle bu alemlerin kurallarını ve bilgisini öğrenmek gereklidir. Manevi alemler, fiziksel dünyalardan çok daha farklı olarak bambaşka kurallar üzerine kurulmuştur. Bu alemlerde var olan tüm güçler, fizik kanunları ile ifade edilemeyen enerjiler taşımaktadır. En etkili medyumlar, bu güçleri anlamak ve öğrenebilmek için çok uzun süreli araştırmalar yapmakta, kendilerini farklı alanlarda geliştirmek suretiyle uzmanlık kazanmaktadır.

Fiziksel dünyada her şeyin bir sınırı ve kolay açıklaması vardır. Ancak, gayb alemlerinde böylesi bir durum söz konusu değildir. En basit gibi görünen konuda bile sayısız gizeme rastlamak, bambaşka enerjileri görmek mümkündür. En etkili medyumlar kimdir bilmek, bu enerjilerle uzun süreler boyu çalışmış hocaları bulmanızı sağlayacak, böylece gaybi dünyalardan tam anlamıyla yararlanmanıza vesile olacaktır.

Her medyum hocanın eğitim süreci daha çok küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. Bu eğitim sürecinde hem manevi ilimler öğrenilmekte hem de medyum hocaların kadim dönemlerden gelen yöntemleri anlaması sağlanmaktadır. Gerçek ve güvenilir bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece, öte dünyalarda var olan tüm enerjileri en iyi şekilde tanımak ve kullanabilmek mümkün olacaktır.

En etkili medyum hocalar, yaptıkları tüm işlemlerde hayırlı enerjilerden yararlanmaktadır. Bu enerjiler, insanların hayatını güzelleştirmek adına gönderilmiş olan, bizlere herhangi bir zararı olmayan güçlerdir. Gerçek hocalar, bu enerjileri kullanabilmeleri sayesinde maneviyatı daha iyi tanımakta, sayısız konuda insanlara yardım etmektedir.

Gaybi Dünyaların Sırları Medyumlarda Saklıdır

Gaybi dünyalarda düşünüldüğünden çok daha fazla sırlı bilgi bulunmaktadır. Bu bilgileri anlamak ve öğrenmek bile başlı başına bir uğraştır. Çoğu etkili medyum hoca, eğitim sürecine daha çok küçük yaşlarda başlamakta, çocukken hem nefeslerini hem de diğer alemlerin enerjilerini kullanmayı öğrenmektedir. Bu eğitim sürecinin çok zorlu ve kapsamlı geçtiği bilinen bir durumdur.

Elbette bu süreçte medyum hocaların eğitimi için üstat medyumlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgileri ve sırları en iyi şekilde korumak isteyen medyum hocalar, bilgilerini yalnızca el verme yoluyla aktarmaktadır. Bu nedenle, gaybi alemlerin sırlarını medyum olmayan kimselerin bilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Her Medyumun Çalışma Alanı Farklıdır

Medyum hocalar, yaptıkları her türlü çalışmayı kendi tecrübeleri ve bilgileri sayesinde gerçekleştirmektedir. Her medyum hocanın çalışma alanı bu yüzden farklıdır. En etkili medyumlar da olsa başka medyumlar da olsa her hocanın tüm işlemleri yapabilmesi asla mümkün değildir.

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, herhangi bir çalışma yapmadan önce bakım yapacak, işlemin size uygun olup olmadığını inceleyecektir. En etkili medyumlar kimdir bilen bir kişinin bu konuda endişe etmesi yersizdir.

Gerçek hocalar ile ilgili araştırma yaparken diğer insanların yorum ve görüşlerinden de yararlanabilirsiniz. Sizden sitemize gelen tüm medyum hoca yorum, şikayet ve önerilerini okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Ufuk

  Boşandıktan sonra açtığım bir işyerim var, işler kötü gittiği için medyum ali gürses hocaya bir rızık açma çalışması yaptırdım, normalde zaten ali gürses hocayla daha önce çok işlem yapmıştım seneler önce, yine aynı numarası üzerinden ulaştım yıllar önce kullandığı 0 535 590 62 75 numarası hala aynı şekilde kullanıyor, yani bu bile güven veren bir şey aslında kaçıp giden bir adam olmadığını ispatlıyor
  Rızık açma işlemini yaptırdıktan sonra işyerinde bir sürü müşteri olmaya başladı ama asıl olay yurtdışından bir firma tesadüf eseri benim yaptığım ürünleri görüp sipariş vermesi oldu, döviz kuruyla sipariş verdiği için benim elimi inanılmaz rahatlattı hatta beş aylık masrafımı çıkartmış oldum
  Bana kalırsa ali hocaya bu işlemi yaptırmamış olsaydım böyle bir durum olmayacaktı ben yine zorluk yaşamaya devam edecektim çünkü hiç beklenmedik bir durum
  Artık bilmiyorum yaptırdığım işlem mi nasip oldu yoksa başka bir şekilde mi bu rızkım açıldı ama her ne olduysa artık allah sebep olandan razı olsun ben ali gürses hocaya kefilim hiçbir zaman yüzümü kara çıkarmadı hocam sağolsuın

Yorum yapın