Vefk Yaptıranlar

Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Dünyanın her yerinde medyumluk kültürü mevcuttur. Kimi zaman büyücü kimi zaman medyum veya başka isimlerle tanınan bu kişiler insanların manevi alemlere olan ilgisi sonucu oldukça popüler olmuştur. Bu popülarite sonucunda ortaya çıkan sahtekar medyumlar ise pek çok kişiyi mağdur etmektedir.

İşini iyi yapan ve insanların yararı için çalışan medyum hocalar sahtekar medyumlardan ayırt edilmek zorundadır. Bu kişilerin adını da lekeleyen bu dolandırıcılar insanları maddi ve manevi zarara uğratmaktadır. Gerçek medyum hocaların adını kullanarak bile dolandırıcılık yapan sahtekar medyumlara karşı mutlaka dikkatli olmak gerekir.

Manevi alemlerde sonsuz bir kudret vardır. Bu güçten yararlanmak için kullanılan yöntemler sadece medyumlar tarafından bilinir. Bu nedenle, bu alanda uzmanlaşmamış insanların medyumluk yapması mümkün olamaz.

Sahtekar medyumlar yalan söyleyerek insanları kandırmaktadır. Bu yalanlar ile pek çok kişi mağdur edilmektedir. Sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır öğrenildikten sonra bu mağduriyetlerin önüne geçmek mümkündür. Ancak, her şeyden önce bu kişilerin ne gibi özelliklere sahip olduğu bilinmelidir.

Sahtekar medyumlar mağduriyet yarattıkları kişilere boş umut vermeleri ile bilinirler. Çalışmalar konusunda her zaman kesin konuşur, insanları bu çalışmaların mucizeler yarattığına inandırırlar. Aslında, gerçekte böyle bir şey olması mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse, sahtekar medyumlar tarafından yapılan bir büyü çalışması ile bir anda milyoner olunacağı bile iddia edilebilir.

Sahtekar Medyumlar İmkansız Çalışmaları Gerçek Gibi Gösterir

Geleceği görmek, ölülerle konuşmak ve buna benzer çalışmalar kesinlike imkansızdır. Gayb alemleri hakkında en iyi bilgiye sahip olan gerçek medyum hocalar bile bu tarz bir çalışma yapamazlar.

Sahtekar medyumlar insanlara imkansız olan çalışmaları bile yapabildiklerini söyler. Kendilerinin özel yetenekleri olduğunu, hatta bu işi dünya üzerinde sadece onların yapabildiğini belirtir.

Sahtekar medyumları anlamanın yolları imkansız çalışmalar konusundaki görüşleriyle başlar. Eğer bir medyum, yapılması mümkün olmayan bir şeyi kesin olarak yapabileceğini iddia ediyorsa o kişiden uzak durmanızda fayda vardır.

Gerçek medyum hocalar yapılabilecek çalışmalarda bile önce enerjisel incelemeler yapar. Bunun sonucunda tutma ihtimali olmayan büyüleri yapmazlar. Böylece hiç kimseyi mağdur etmeden insanların manevi alemlerden destek almasını sağlarlar.

Çalışacağınız Medyumun Kimliğinden Emin Olun

İfşa olan sahtekar medyumlar çoğu zaman gerçek medyum hocaların ismini kullanarak insanlara mağduriyet yaşatmaktadır. Bir medyumla çalışmaya karar vermeden önce, o medyumun ismini ve numarasını tekrar tekrar kontrol etmeniz gereklidir. Medyuma ait olan sayfalardaki numarayı arayıp gerçekten o kişiyle konuştuğunuzu doğrulamanız gerekir.

Gereken ön araştırmaları yapmanız halinde sahtekar medyumlardan uzak kalabilir, işinin ehli olan gerçek medyumları kolayca bulabilirsiniz. Gerçek medyumlar ise sizi hiçbir zaman mağdur etmeyecek, istediğinizi her zaman için almanızı sağlayacaktır.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Sugar

  Eski komşum eşimle aramda olan samimiyeti kıskandığı için sürekli arkamızdan konuşuyordu, her şey yolunda giderken eşimle aramda sıkıntılar tartışmalar çıkmaya başladı hiç beklenmeyecek şekilde çünkü biz asla böyle bir aile değildik, yani aniden ortaya çıktı bu sıkıntılar. Ne yapacağımızı bilemeyince internetten hoca araştırmaya başladım.
  Bu işlerden anlayan bir arkadaşım var, onun tavsiyesiyle medyum ali gürses hocayı buldum, kendim de araştırınca zaten bir sürü insana yardım ettiğini gördüm, 50.000 den fazla beğenisi vardı facebookta. Arayıp derdimi anlattım, bana büyü yapılmış olabileceği ihtimalinden bahsetti.
  Bakım adında bir çalışma yaptık, üstümde büyü olduğunu söyledi. Başka işlemler de yaptıktan sonra medyum ali hoca bir yer tarif etti. Evde önünden 10 kere geçsem bakmak aklıma gelmeyecek bir yer öyle söyleyeyim. Açtım baktım dediği gibi bir kağıt, üzerinde arapça yazılar var. Ben tabi şok oldum o an, hemen eşimi aradım durumu anlattım. O da görüştü ali hoca ile. Hocanın desteği sayesinde büyüyü bozduk, o günden sonra aramızda hiçbir sıkıntı çıkmadı çok şükür, aile huzurumuz yerine geldi.
  Bahsettiğim kötü niyetli komşuyu da zaten eve bile sokmadım o günden sonra, zaten taşındı gitti şükürler olsun. Bu tür sıkıntısı olanlar için öneririm mutlaka medyumalibey@gmail.com mail adresi Ali beyin…

 • Reply
  turkay

  ben dort senedir yurtdisinda yasiyorum burada medyum bulmak zor cok zor her seferinde kazik yiyorum en son elimde kalan tum parayi harcamis oldum medyum leyla denen kadina verip bana hollandada oldugunu o yuzden hizlica gonderebilecegini soyledi aslinda turkiyedeymis hollandayla alakasi bile yokmus sonradan ogrendim ozellikle yurtdisindakiler kesinlikle bu sahtekarla calismasin dolandiricinin teki bu

Yorum yapın