Vefk Yaptıranlar

Uzaktan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Medyum hocalar çok uzun sürelerdir rahmani boyutlarla çalışıyor olsa da bu alemlerin sırları hala çözülebilmiş değildir. Bu alemlerde var olan özel kurallar, enerjiler binlerce yıllık medyumluk geçmişine rağmen hala anlaşılamamaktadır. Uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen medyum hocalar tarafından da ifade edildiği gibi, gaybi dünyalarda sonsuz sayıda sır bulunmaktadır.

Uzaktan büyü anlayan hocalar, bu sırların manevi dünyaların kurallarının ne kadar farklı olduğunu gösterdiğini belirtmektedir. Bizler, fiziksel dünyalarda belli başlı kavramlarla sınırlanırken, manevi dünyalarda hiçbir şekilde sınır ve mesafe bulunmamaktadır. Fizik kanunları, rahman boyutlarla alakalı yapılan işlemler için geçerli olmamaktadır.

Bir insan, dünyanın neresinde olursa olsun her zaman maneviyat ile bağlantı halindedir. Bu bağlantı kimi zaman güçlü kimi zaman daha zayıf olabilmektedir. Ancak, her koşulda kişinin üstüne yapılan büyüler etki edecek ve tesirini net biçimde gösterecektir. Büyüden korunma muskası veya vefki gibi çalışmalar olmadığı sürece, rahman boyutlardan saklanmak asla mümkün değildir.

Uzaktan büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı oldukça karmaşıktır. Medyum hocalar,bu soruyu yanıtlayabilmek için manevi dünyanın işleyişi ile ilgili kapsamlı eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler sırasında, büyünün nasıl yapıldığı, hangi yöntemler ile enerjilerin toplandığı ve buna benzer sayısız farklı manevi bilgi öğretilmektedir. Eğitim, medyum hocalar için mesleğe başlamanın en önemli parçası olarak görülmektedir.

Uzaktan büyü nasıl anlaşılır sorusuna sadece gerçek ve güvenilir medyum hocalar yanıt verebilmektedir. Bu gibi bilgilerin sıradan insanlar tarafından anlaşılması ve kullanılması imkansızdır. Medyumluk ilimleri ve öte alemlere dair tüm bilgiler saklı tutulmakta, yalnızca gerçek ve güvenilir medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Uzman medyum hocalar, büyü ve benzeri her türlü manevi konuyu ilmi eğitimlerinde, el verme yoluyla almaktadır.

Uzaktan Büyüyü Kimler Anlayabilir?

Uzaktan büyü anlayan medyum hocalar, her şeyden önce diğer dünyalardaki enerjileri görebiliyor olmalıdır. Bunu yapmak kalp gözü olarak da bilinen bir yetenekle mümkündür. Bu yetenek halk arasında bir mucize gibi görünse de aslında ilim temeliyle yapılan, nefes gücü ile bağlantılı bir iştir. Medyum hocalar, eğitimlerinde bu şekilde çalışma yapmayı, öte dünyaları görmeyi öğrenmektedir.

Her medyum hocanın uzaktan büyü anlaması mümkün olan bir durum değildir. Bu işlemler mesafelerle yapılacağı zaman araya farklı enerjilerin girdiği bilinmektedir. Bu enerjileri ayırt etmek ve doğru hesaplamaları yapabilmek için özel bir çaba ve ilim gereklidir. Bu ilim de her medyum hocada yoktur.

Bu Gibi İşlemleri Sadece Nefesi Güçlü Hocalar Yapar

Uzaktan büyü bakımı gibi işlemleri yalnızca öte dünyalarda tecrübesi olan medyum hocalar yapabilmektedir. Rahman boyutları iyi derecede bilen bu medyum hocalar, büyülerin türünden bağımsız olarak her türlü enerjiyi görebilmektedir. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, isterseniz dünyanın diğer ucunda olun, size bu konuda yardım edecek ve gerekli bilgilendirmeleri sağlayacaktır.

Uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen medyumlar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın