Vefk Yaptıranlar

Kısmet Açma Vefki Yaptıranlar

Her türlü büyü uygulamasında olduğu gibi, kısmet açma büyüsünde de yapılan çalışmanın etkisiz kalma, tutmama ihtimali bulunur. Böylesi bir durumda, eğer güvenilir bir medyum hoca ile çalışıyorsanız yapılabilecek pek çok farklı müdahale bulunmaktadır.

Büyü konusunda medyum hocanın doğru seçilmesi her açıdan önemlidir. Özellikle kısmet açma büyüsü gibi uygulamalarda, büyünün tutmaması halinde, medyum hocanın yapacağı şeylerin bir hayli fazla olması, bu seçimin ne kadar hassas olduğunu rahatlıkla göstermektedir.

Kısmet açma büyüsü tutmadığı zaman yapılacak olan çalışmalar, büyünün neden tutmadığına dair medyum hoca tarafından yapılan inceleme sonrasında belirlenir. Eğer medyum hoca, büyünün tutmamasına dair sebebi, kişinin enerji alanına gelen bir müdahale olarak belirlemişse, bu durumda medyum hoca alternatif bir korunma uygulaması yapmalıdır. Örneğin, vefk veya muska gibi bir çalışma yapılarak, kısmet açma büyüsünün daha etkili olması sağlanabilir.

Bazı durumlarda, büyünün yönteminin kişinin enerjisi ile uyumsuz olduğu görülebilir. Çok daha nadir rastlanan bu tarz bir problem halinde, medyum hoca büyüyü başka bir yöntem kullanarak en baştan yapmak zorundadır. Bu durum, normal şartlarda büyüye başlanmadan önce medyum hoca tarafından tespit edilmek zorundadır. Ancak, bir hata yapıldıysa, kısmet açma büyüsünün tutmaması bu durumda medyum hocanın yanlışından kaynaklıdır. Gerçek bir medyum hoca, böylesi bir durumda hemen olayı düzeltecektir. Kısmet açma büyüsü, en ufak bir hatayı bile kaldırmayacak kadar hassastır.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    TURAN

    NEW YORKTA YASIYORUM BURAYA KADAR VEFK YOLLAYAN ALI HOCAYA SELAM OLSUN ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ISLETMEM ICIN BEREKET VEFKI YAPTIRDIM GURBET ELDE BILE TESIR EDEN SIKINTISIZ CALISMAYI YOLLADI BANA EN UFAK BIR PROBLEM YASAMADIM KARGOSUNDA FALAN ETKILIDE OLDU SU AN ISLER GIDEREK ACILIYOR DAHA ILERIDE NELER OLDUGUNU YAZICAM BURADAN HERKES BILSIN

Yorum yapın