Vefk Yaptıranlar

Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar

Medyum hocalar pek çok konuda kendilerini geliştirmiş, tarihin her döneminde insanlara yardımcı olacak çalışmalar yapmıştır. Yapılan sayısız çalışma arasında ön plana çıkan gideni geri döndürme büyüsü gibi büyüler sayesinde, insanların kaybettikleri veya yıkılan yuvaları tekrar kurulmuş, böylece mutlu ve huzurlu bir yaşantıya tekrar kavuşmaları sağlanmıştır.

Medyumlar, sayısız farklı ilim kullanarak maneviyattan bizlere verilen bu hediyeyi değerlendirmemizi sağlamaktadır. Gerçek medyum hocalar, çok kez bu tarz uygulamalar yapmış, her seferinde insanların mutluluk dolu sonuçlar alabilmesini sağlamıştır.

Gideni geri döndürme büyüsü, diğer büyü çalışmalarına kıyasla daha farklı bir yapılışa sahiptir. Bu büyüde ortaya çıkan etkiler, her zaman medyumların kontrolünde olmalı, enerji mutlaka doğru şekilde yönlendirilmelidir. Aksi takdirde ortaya çıkacak sonuçlar istenen etkiyi yaratmayabilir.

Havas ve ledün gibi ilimlerle desteklenen gideni geri döndürme büyüsü, doğru şekilde yapılırsa her zaman iyi sonuçlar verecek çalışmalardır. En zorlu durumlarda bile işinin ehli hocalara emanet edilmesi gereken bu çalışmalar ile kötü ayrılıklar bile tekrar mutlu bir ilişkiye dönüştürülebilir.

Gideni Geri Döndürme Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Büyülerde manevi alemlerin kuralları geçerlidir. Dünyamızda mesafeler ve zaman kavramı önemli yer tutarken manevi alemde böylesi bir durum söz konusu değildir. Gayb alemlerinde oluşan her türlü durum mesafeden bağımsız olarak hayatımıza etki eder.

Gideni geri döndürme büyüsü yapılacağı zaman da yine aynı şekilde herhangi bir mesafenin hiçbir önemi olmayacaktır. Gerçek medyum hocalar, aynı teknikleri kullanarak dünyanın neresinde olursanız olun büyüyü yapabilir.

Büyülerin etki ettiği nokta, manevi alemlerde var olan enerji bağlarıdır. Bu bağlar ne kadar güçlenirse kişiler birbirlerine o kadar bağlanır. Aşk ve evlilik gibi büyülerde olduğu gibi gideni geri döndürme büyüsü çalışmalarında da yine aynı bağlar üzerinde tesir kurulması hedeflenmektedir. Medyumlar, hem nefes güçlerini hem de zaman içinde edindikleri bilgileri kullanarak bu bağları en iyi şekilde güçlendirir.

Uzaktan Yapılan Büyüler Etkili Midir?

Medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyüler, her zaman için en iyi etkiyi vermek adına tasarlanmaktadır. Medyumlar, etkisi zayıf kalacak veya tutmayacak bir büyüyü asla yapmak istemeyecektir. Mağduriyet yaşatmak istemeyen gerçek medyum hocalar, böylesi bir durumda alternatif büyülere yönlendirecek veya çalışmayı yapmayı baştan itibaren kabul etmeyecektir.

Gideni geri döndürme büyüsü için de aynı şey geçerlidir. Uzaktan yapıldığı zaman aynı etkiyi sağlamayacak olsa, medyum hocalar bu büyüyü yapmayı kabul etmeyecektir. Başta yapılan enerji incelemesi sırasında büyünün ne ihtimalle tutacağı öngörülecek, böylece kesin karar verilecektir. İşinin ehli olan medyum tarafından yapılan bir büyü ile asla mağdur edilmek mümkün değildir.

Sitemize tüm medyumlar hakkında sizden gelen görüşler tarafsız bir şekilde ana sayfada yayınlanmaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın