Vefk Yaptıranlar

Medyum Hoca Şikayetleri & Tavsiyeleri Neden Önemlidir?

Asırlardır medyum hocalık bazen bir meslek, bazense sadece iyilik amaçlı var olmuştur. Medyum hocaların bir kısmı yeteneklerini kötüye kullansa da, insanların faydasına işler yapan birçok medyum olmuştur. Medyumlar, 6. Hisleri çok kuvvetli insanlardır. 6. Hisleri sayesinde enerjiyi yönetmeyi bilirler ve bu sayede manevi boyutta birçok şey yapabilecek bilgi ve beceriye sahiptirler. Ancak günümüzde çok fazla sahtekar medyum bulunmaktadır. Hiçbir ilme sahip olmayan ve kendini medyum hoca olarak adlandıran çok fazla insan vardır. Bir medyuma başvururken bu tarz dolandırıcılara çok dikkat etmek gerekir. Aksi taktirde paranızı çöpe atabilirsiniz. Bu tarz dolandırıcıların tuzağına düşmemek için medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri konusunu okumanız çok faydanıza olacaktır. Bu sayede hakkında çok fazla şikayet bulunan medyumları listenizden eleyebilir, çok tavsiye edilen medyumları ise tercih edebilirsiniz.

Medyum Hocalar Ne Yapar?

Medyum hocalar ilim sahibi insanlardır, bu ilimleri çeşitli alanlarda kullanabilirler. Bunlardan birkaçına örnek vermek gerekirse;

  • Ölü insanların ruhları ile iletişime geçebilirler. Bunu her medyum yapamaz ancak bunu yapabilecek ilme sahip medyumlar olduğu bilinmektedir ve geçmişte de dönem dönem yapılmıştır.
  • Dünya dışı varlıklar ile iletişime geçebilirler. Duyu organlarımız ile hissedemediğimiz varlıklarla medyumlar iletişime geçebilirler. Bu şekilde geçmiş hakkında bilgi alabilirler ve gelecek hakkında kesik kesik tahminlerde bulunabilirler. Ayrıca bu özelliklerini kötüye kullanan medyumlar da vardır. Bazı insanları bu varlıklara hedef göstererek psikolojik sıkıntılar yaşamasına sebep olabilirler. Dünya dışı varlıklarla iletişime geçerek başarılı büyüler de yapabilirler.
  • İnsanların isteklerini gerçekleştirmek için tılsımlar yaparlar. İstenilen şeyin olması için bazı adımları gerçekleştirir. Bunun istenilen şeyi yaklaştırdığına inanılır.
  • Ruhen sıkıntılar yaşayan insanlara fazlasıyla yardımcı olabilirler. Öncelikle sıkıntının kaynağını bulurlar ve ardından buna yönelik çözümler uygularlar. Bu çözümler bazen büyü bozma olabilir, bazen musallat varlıklardan uzaklaştırma olabilir, bazen ise sadece ruhsal sorunların çözümü olabilir.
  • Üzerinde nazar olan insanı anlayabilirler ve nazarı bertaraf edebilirler.

Medyum hocalar bunlar gibi daha birçok beceriye sahiptirler. Ancak her medyum bunların hepsini sağlayamayabilir. Örneğin nazarı hissedip tespit edebilen bir medyum ölü ruhlarla konuşamıyor olabilir. Bu nedenle nasıl bir işlem yapmak istiyorsanız, ona uygun medyumu seçmelisiniz. Ayrıca piyasada çok fazla sahtekar bulunduğu için medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri gibi yorumlara mutlaka göz atmalısınız.

Medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri gibi konulara bakmak medyum hoca seçiminde size yol gösterici olacaktır. Çünkü insanlar ancak paralarını kaptırdıktan sonra dolandırıldıklarını fark ederler ve bunu yorum olarak diğer insanlara bildirirler. Bu sayede siz de sadece yorumlara bakarak sahte medyumları öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilim sahibi, yüksek mertebe bir medyumu da tavsiyeler aracılığıyla bulabilirsiniz. Bu sayede fazla zorluk çekmeden iyi bir medyum hocaya ulaşmış olursunuz.

Sitemiz tamamen tarafsız olarak medyum hocalar hakkında yorumlar yayınlamaktadır. Siz de başınıza gelen olumlu veya olumsuz medyum hoca tecrübeleri için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Cunda

    Annemin çok uzun süreler boyunca ısrar etmesi üzerine bir kısmet açma çalışması yaptırdım. Işlemi yaptırdığım hocanın adı medyum ali gürses. Medyumali.com sitesinden ulaştım numarası 05355906275 kendisi nerede yaşıyor bilmiyorum ama ben yurtdışında olmama rağmen bana çok rahat bir şekilde yardımcı olabildi. Çalışma yapıldıktan sonra kargoyla geldi, her şeyi detaylıca anlattı hoca süreci ve nasıl olacağını. Işlemin yapımı benim için bir hafta kadar vakit aldı. Daha sonra geldikten sonra bir süre daha bekledim etkisini görebilmek için. Yaklaşık bir ay kadar sürdü tamam oldu diyeceğim etkinin görülmesi. Kısmet açma kısmını ben tabiki mucizevi şekilde beklemiyordum ama beklediğimden çok daha farklı ve hızlı şekilde olduğunu da söylemem lazım. Ben normalde çekingen bir insanım o yüzden çevrem pek fazla yoktur. Ama birkaç arkadaşım aracılığıyla beni görmüş bir kişi ısrarla hayatıma girmek istedi bu çalışmadan sonra. Arkadaşlarımın ısrarı ile görüştüm ne kadar çekiniyor olsam da. Kendisi çok mükemmel bir insan çıktı, şu an beklenmedik bir şekilde aniden ilişkim başladı. Ali hoca bu konuda gerçekten profesyonel bir insanmış. Benim durumumda olan arkadaşlar varsa özellikle bu çalışmasını yaptırmalarını tavsiye ediyorum kesinlikle.

Yorum yapın