Vefk Yaptıranlar

Büyü Olup Olmadığını Öğrenmek

Büyü konusu tarihin her döneminde hayatın her noktasında insanlarla birlikte olmuştur. Manevi alemlerin sonsuz gücünü kullanmak için yapılan büyü çalışmaları günümüzde medyumlar tarafından yürütülmektedir. Dünya var olduğu ilk günden beri hayatın içinde olan büyüler, insanların yararına veya zararına kullanılabilir.

Büyü belirtileri insanlara yapılan büyülerin hangi amaçla yapıldığına göre farklılık göstermektedir. İyi niyetle yapılan büyülerde belirtiler çok hafif ve basit olurken diğer büyü çalışmalarında her belirti insana zarar verecek şekilde ortaya çıkabilir.

Üzerinizdeki büyüyü anlamanın yolları da çok farklıdır. Herkes yapılan her büyüyü anlamayabilir. Özellikle büyü yapılmadan önce kendinizi yeteri kadar gözlemlemeyen bir kişiyseniz, büyü yapıldıktan sonra ortaya çıkan belirtileri de kolay şekilde anlamanız mümkün olmayacaktır.

Büyü Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Büyü yapıldığı andan itibaren büyü belirtileri ortaya çıkacaktır. Bu durum büyünün türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kimi büyülerde belirtiler tam olarak büyü tuttuktan sonra ortaya çıkarken bazı büyülerde yapıldığı andan itibaren görülür.

medyum ali gürses

Büyü belirtileri genellikle çalışma tamamlandıktan sonra bir haftada ortaya çıkar. İlk olarak kişinin davranışlarında farklılıklarla kendini gösterir. Bu farklılıklar çevredeki insanlara veya ilgili olduğu konulara yönelik olabilir. Kişinin her zaman için ilgi gösterdiği konulara artık ilgi duymadığı veya buna benzer durumlarla karşılaşıldığı görülebilmektedir.

Eğer kişilerin diğer insanlarla ilişkilerini etkileyen bir büyü yapıldıysa, büyü belirtileri daha ilk günlerden itibaren görülecek ve insanların hayatını değiştirecektir. Bu belirtilerin başında diğer insanlara olan bakış açısının değişmesi gelir. Örneğin, ayırma büyüsü yapıldığı zaman ayrılacak olan çiftlerin her ikisinde de birbirlerine karşı büyük bir soğukluk ortaya çıkar. Elbette bu durum büyüyü yapan hocanın ne kadar güçlü bir nefese sahip olduğuyla alakalı olarak değişecektir.

Büyü Belirtileri Görüldükten Sonra Ne Yapmak Gerekli?

Büyü belirtileri ortaya çıktığı andan itibaren mutlaka medyum hocalardan profesyonel destek almak gerekir. Medyumlar hem belirtilere hem de yaptıkları enerjisel incelemeye göre size en iyi yönlendirmeyi yapacaktır.

Büyünün kolay bir biçimde bozulması büyü bozma işlemini yapacak olan medyumun tecrübesi ile doğrudan bağlantılıdır. Her medyum tüm büyüleri bozamayabilir. Bu nedenle çalışacağınız hocayı çok iyi araştırmanız ve belirlemeniz gerekir.

Büyüler bazen farklı malzemeler ile yapılabilir. Kimi zaman balmumu kimi zaman başka bir malzeme büyü için kullanılabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, çalıştığınız medyum hoca bu malzemeleri ev içinde bulmanızı isteyebilir. Medyum hoca tarafından yapılan yönlendirmelere uyduğunuz ve çalışmayı yaptığınız zaman büyü belirtileri yavaşça ortadan kaybolacak ve büyünün etkisi yok olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de daha önceden çalıştığınız medyumlar hakkında yorum ve şikayetlerinizi yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    vehbi

    medyum ismail isimli kisiye bugun son kez uyarida bulunup eger aksama kadar kargo takip numarami gondermezse buraya yorum yapacagimi soyledim ama yine yollamadi yine orali bile olmadi
    bu kisiye hollandadan vefk yaptirdim ve bana vefkimin kayboldugunu soyledi tekrar para gonderdim tekrar yaptirdim normalden 50 euro fazla kargo parasi gonderip takip numarali kargo gonder tekrar kaybolma riskine girmeyelim dedim tamam dedi….
    ilk kayboldugunu iddia etttigi kargoyla alakali da herhangi bir belge veya bilgi vermiyor bu kargoyla alakali da bir aydir ne bir bilgi veriyor ne yardimci oluyor… kargolar kayboldu ayagina yatip yatip ne kadar para alabilirsem diye calisiyor… bu numarasini burada ifsa ediyorum bakalim tekrar yapabilecek mi yiyecek ekmek bulabilecek mi…

Yorum yapın