Vefk Yaptıranlar

Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Evlilikte Büyü Belirtileri

Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Evlenen çiftler tüm dikkatleri üzerine çekerken bazen kıskanç bir eski sevgilinin veya kötü niyetli kişilerin de dikkatini çekerler. Bu kişiler, işi biraz daha ileriye götürerek insanlara büyü yaparlar ve büyünün etkisi evliliğin her aşamasında kendisini belli etmeye başlar. Büyü, manevi olarak kendisini belli eden ve insanların hallerinde, hareketlerinde, tavırlarında köklü değişikliklere yol açan bir uygulamadır.

İnsanlar büyü etkisi ile birlikte insanlar oldukça rahat hareket edemeseler dahi kısa süre içerisinde hallerindeki değişiklikler göze batmaya başlar. Bu değişiklikler:

 • İnsanların daha önce yapmadıkları şeyleri yapmak
 • Önceden sevdiği şeyleri sevmemek
 • Önceden sevmediği şeyleri sevmeye başlamak
 • Kişinin sadece size değil aynı zamanda yakınlarınıza da kötü davranması
 • Kişinin her hareketinde 180 derece bir dönüş yaşanması

Kısaca bu şekilde belli eden evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusunun cevabında insanlar büyünün etkisini zaman zaman psikolojik hadiseler ile de karıştırabilmektedir. İşte bu noktada büyünün fark edilmesi ve bozulması için çalışma gerçekleştirilmesi gerekir.

Büyüyü Kim Bozar?

Büyünün bozulma sürecini siz yaparsınız. Ancak bu konuda tek başınıza herhangi bir işlem yapmamalısınız. Önce büyü konusunda fikir alabileceğiniz, sizleri yönlendirebilecek olan bir medyum bulmalısınız. Güvenilir bir medyumu bulmak için yapmanız gerekenler:

 • İnternet üzerinden medyum ile ilgili bilgi toplamak
 • Medyum hakkında insanların neler söylediklerine bakmak
 • Olumlu yorumlar almış olan medyumu daha iyi araştırmak ve ona odaklanmak
 • Sonucunda bir medyumda karar kılmak ve ona ulaşmak
 • Medyumların uzaktan da hizmetler verdiği bilmek ve gerekirse uzaktan onlardan rehberlik, danışmanlık, yol göstericilik gibi hizmetler almak

Medyumlar, sizlere büyü konusunda yol gösterir. Ancak onlar da yol göstermeden önce büyünün nasıl bozulacağı konusunda araştırma yaparlar. Bu araştırma kapsamında evliliğimiz büyü olup olmadığını nasıl anlarım şüphenizin gerçek olup olmadığını, gerçekse hangi büyünün yapıldığını sizlere net bir şekilde söylerler. İşte bundan sonra artık büyünün bozulması gündeme gelir ve bozma çalışmalarında neler yapılması gerektiği sizlere anlatılır.

Büyü, bozulması konusunda medyumlar sizlerden bazı şeyler isteyebilir. Dualar, sureler okumanızı, bir nevi küçük bir ayin yapmanızı vb. şeyleri isteyebilir. Bu esnada eşzamanlı olarak medyumda kişinin üzerindeki negatif enerjileri kaldırır ve yerine pozitif enerjileri koyar. Bunun sonucunda büyüden tamamen kurtulmak mümkün olur.

Büyü bozulduktan sonraki süreçte ise onun etkilerinden kurtulmak vardır. Büyü bozulsa dahi etkileri sürekli olarak devam eder. Büyünün bozulması sonrasında medyumlar, bakım işlemleri yaparak kısa sürede büyünün etkisinden tamamen kurtulmanızı da sağlayabilirler. Bu durumda evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusundan sonra artık büyünün tüm etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Sitemizde sizler tarafından yazılan ve deneyimlerinizi anlatan pek çok yorum bulunmaktadır. Medyumlar hakkında kimsenin bilmediği gerçekleri ve deneyimleri anlatan bu yorumlar ana sayfa üzerinde yayınlanmaktadır. Yorumları okumak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

  Yorum yapın