Vefk Yaptıranlar

Mersin Büyü Bozan Hocalar – Mersin Medyumları

İnsanlar, medyumlukla ilgilenmeye başlayınca, medyum olmak isteyen kişilerin de sayıları artmaya başladı. Her isteyenin medyum olması gibi bir durumun mümkün olmadığı, her medyum gibi Mersin büyü bozan hocalar tarafından da defalarca söylenmektedir. Ancak hala bu konuya inanan ve evde büyü yapmaya çalışan kişiler olduğu söylenebilir. Medyumluk doğuştan gelen yeteneklere sahip olmayı gerektir. Ayrıca yıllar süren bir eğitim sürecini kapsar. Gerçek medyum hocalar bu konuda insanları uyarmaya çalışsa da internette hala yalan yanlış pek çok büyü yapmaya çalışan sözde hocalarla karşılaşılıyor. Mersin büyü bozan hocalar, özellikle aldıkları eğitimin sıradan bir insanın alamayacağını belirtir. Nefes gücüne doğuştan sahip olduğu için medyum hoca olmak isteyen bir kişinin kaderinde bunun olması gerekir. Eğer böyle bir yeteneğiniz yoksa değil medyum olmak, büyü konusunda bir şeyler yapmanız mümkün değildir. Basit büyüler nefes gücü az olan kişiler tarafından yapılsa da, etkili büyülerin bu şekilde yapılması imkansızdır. Mersin büyü bozan hocalar, eğitimlerine çok küçük yaşlardan itibaren başlar. Nefes güçlerine göre başlayan bu eğitimler, yıllar boyu devam eder. Eğitimler sırasında elde ettikleri büyüler ise, el verme yöntemi ile yalnızca kendilerine aktarılır. Hiçbir medyum hoca, hiçbir koşulda bu bilgileri dışarıdaki kişilere veremez. Bu bilgileri her daim saklamaktan sorumludur.

Kimler Medyumluk Yapabilir?

Bir kişinin medyumluk özellikleri taşıyabilmesi için belli başlı bazı kriterler vardır. Bu medyum özellikleri; dinler hakkında detayları bilgiye sahip olması, insan psikolojisinden anlıyor olması, güçlü bir nefesinin olması ve en önemli medyum özellikleri olarak da altıncı hislerinin kuvvetli olması gelir. Mersin büyü bozan hocalar da dahil olmak üzere tüm gerçek medyum hocaların, çalışmalar sırasında hisleri tamamen saf ve iyi niyetli olmalıdır. Medyumların; büyü yapmak, büyü bozmak, muska tılsım, vefk gibi ilimlerde başarı göstermeleri beklenir. Medyumlar bildikleri gizli ilimleri kullanarak farklı çeşitlerde büyüler yapabilir. İyi bir medyumun nasıl olması gerektiği hakkında bilgi sahibi olan kişiler, uzman bir medyum arama yoluna gider. Medyumlar tarafından en çok yapılan bazı büyü çeşitleri şunlardır; geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, büyüyü bozma, aşk büyüsü. Bu gibi çalışmalar yapılırken doğru ve işini disiplinle yapan kişileri bulmak çok önemlidir. Mersin büyü bozan hocalar arasından bir tercih yaparken, günümüzde medyumları taklit eden birçok kişi ya da kişiler olduğu unutulmamalıdır. Medyumlar ile ilgili yapılan yorum ve şikayetler gerçek medyum hocaya ulaşma yolunda rehberlik eder. İnternet aracılığı ile Mersin’de gerçek bir medyumla hızlı ve pratik bir şekilde irtibat kurabilirsiniz ancak gerçek medyum hocaların sayısının az olduğunu göz ardı etmemelisiniz.

Google verilerine göre Mersin ilinde en çok Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinden medyum hoca aranıyor.

Medyum hocalar hakkında yapılan yorum ve şikayetlere sitemizde ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Yapılan yorumları incelemek ve siz de kendi yorumlarınızı yazmak istiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın