Vefk Yaptıranlar

Kesin Sonuç Veren Hocalar Şikayetleri

Çok uzun süreden beri medyumluk mesleğine dair kayıtlara rastlanmaktadır. Kesin sonuç veren hocalar da dahil olmak üzere, bu alanda çalışma yapan tüm hocaların öte dünyaların insanlık tarihi ile yaşıt bir kökeni olduğunu söylediği bilinmektedir. Medyumluk işi, tarihin ilk dönemlerinden bu yana insanlara yarar sağlayan, faydalı bir meslek olarak görülmektedir.

Medyum hocalar, öte dünyalar ile ilgili yapacakları her türlü çalışmada, aslında geçmişten gelen ve yıllar boyu geliştirilmiş olan büyü yöntemlerinden yararlanmaktadır. Her medyum hoca, kadim dönemlerden gelen bu bilgileri kullanabilmek için yıllar süren eğitimlerden geçmektedir. Kesin sonuç veren hocalar kimdir bilmeniz, bu alemlerle alakalı çalışma yapan hocalara kolayca ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Öte dünyalarda bulunan enerjiler, öncelikle havas ve ledün gibi ilimlerle incelenmektedir. Bu iki ilim, yaygın olarak kullanılıyor ve adı bilinen ilimler arasında gösteriliyor olsa da tek başlarına maneviyatı tanımak için yeterli olmamaktadır. Medyumluk mesleğinde, bu ilimlerle birlikte daha pek çok farklı konuda çalışma yapılmakta, hocalar tarafından çeşitli gizli ilimlerde uzmanlık kazanılmaktadır. Kesin sonuç veren hocalar da dahil olmak üzere, bu alanda çalışma yapan tüm hocaların pek çok gizli ilimde uzmanlığı olduğu bilinmektedir. Gizli ilimler olmadan öte dünyalar ile çalışabilmek imkansızdır.

Medyum hocaların bu mesleğe başladıkları andan itibaren, bu sırlı bilgileri el verme yoluyla aldıkları söylenmektedir. El verme yöntemi, hocaların doğrudan üstat medyumlardan eğitim alması anlamına gelmektedir. Üstat niteliğine sahip olan gerçek medyum hocalar, öğrencilerine doğrudan aktarım yapmakta, bu sayede öğretilen ilimlerin bozulmaması sağlanmaktadır. Yine aynı şekilde, bu yöntem sayesinde gizli ilimlerin kötü niyetli insanların eline geçmesi de engellenmektedir. Kesin sonuç veren hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocaların eğitim sürecinde bu şekilde bir uygulama bulunmaktadır.

Güvenilir bir hoca ile çalışmanız, öte dünyalardan yararlanabilmenin tek yolu olarak bilinmektedir. Gaybı tanımak ve anlamak zor olduğu için, kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmak, maneviyattan destek almak imkansızdır. Bu alemlerle çalışacak olan kişilerin mutlaka uzman hocalara danışması gereklidir. Özellikle, karmaşık ve zorlu işlemler yaptırmayı planlıyorsanız, kesin sonuç veren hocalar kimdir öğrenmeniz ve bu kişilere çalışma yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Medyumluk İşinde Büyük Gizemler Vardır

Kesin sonuç veren hocalar, medyumluk mesleğini sürdürürken fazlasıyla gizemli çalışmalar yapmaktadır. Bu meslekte en basit ilmin bile mutlaka iyi saklanması ve korunması gereklidir. Bunu yapmayan bir kişinin medyum hoca olma ihtimali bulunmamaktadır.

Her hocanın kendine ait yöntemleri olabileceği de unutulmamalıdır. Gayb, sahip olduğu sonsuz gücü bizlere sunarken, bu alemlerde var olan enerjileri de bizim kullanımımıza açmıştır. Bu enerjilerin herhangi bir sınırı olmadığı için, medyum hocaların tecrübeleri ve bilgileri dahilinde istedikleri gibi büyü yöntemi geliştirmesi mümkündür. Kesin sonuç veren hocalar arasında da belirli büyüleri, kendi geliştirdiği özel yöntemler ile yapan hocalara rastlanabilmektedir.

Manevi Dünya Her Zaman Hayatımızdadır

Gayb alemleri, inanıyor olması fark etmeksizin tüm insanların hayatına etki etmektedir. Öte dünyalardan kopmak, sadece fiziksel bir boyutta yaşamak gibi bir durum asla söz konusu değildir. Kesin sonuç veren hocalar tarafından da belirtildiği üzere, öte alemlerle alakalı yapılan her türlü çalışmada, bu alemlerin ne kadar etkili olduğu görülmektedir.

Kesin sonuç veren hocalar kimdir bildikten ve yapılacak olan işlemleri uzman hocalara emanet ettikten sonra, gaybi alemlerden her konuda yararlanabilmek gayet kolay olacaktır. Bu hocalar, en zor hallerde bile öte dünyadan destek alabilmektedir.

Sizden sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve tavsiyelerini okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın