Vefk Yaptıranlar

Yapılan Büyü Nasıl Bulunur ve Bozulur?

Büyü bozmak oldukça zor ve uzun bir yoldur. Büyü yapmak da oldukça zor bir işlemdir fakat büyü bozmak oldukça karmaşık bir işlemdir. Büyü bozacak medyum oldukça iyi araştırmalar sonucunda bulunmalıdır. Büyü bozmak için hangi büyünün kimler tarafından yapıldığına kadar birçok etmenin bilinmesi gerekirken büyü yapmak için sadece kime hangi büyüyü yaptırmak istediğiniz söylemez yeterlidir. Büyüyü bozmak için büyü etkisi altında olan kişinin birebir medyum hocanın yanına gitmesi en doğru yoldur. Fakat büyü etkisi altında olan kişi büyü etkisi altında olduğunu kabul etmez.

Büyü etkisi altında olan kişiyi medyum hocaya götüremediğimiz durumlarda medyum hocaya büyü etkisi altında olan kişinin fotoğrafını götürmek yeterli olacaktır. Hangi büyünün etkisi altında olduğunu medyum hoca vereceğiniz bilgiler ile anlayacaktır ve büyüyü bozmak için izlenecek adımları uygulayacaktır. Medyum hocanın verdiği bilgiler ışında büyünün bozulması için gerekli olan tüm işlemler eksiksiz yapılmalıdır.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapılan kişi eğer çok yakınız arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, anneniz ve babanız ise büyü etkisi olup olmadığını anlamak oldukça kolaydır. Büyü etkisi altında olan kişi var olan karakterinden oldukça farklı davranmaya başlar ve sizden uzaklaşır. Yapılmış büyüyü bozmak oldukça karmaşık ve uzun bir işlemdir.  Hangi büyünün yapıldığına göre değişen bu karakter özellikleri genellikle soğuma uzaklaşma gibi davranışlarla kendini gösterir. Eğer büyü papaz büyüsü ise kişinin kendi karakterinden eser kalmaz oldukça sessiz olan kişilerin kavgacı olması, içki içmeyen kişilerin içki içmeye başlaması gibi uç örnekler verilebilir. Papaz büyüsü oldukça etkili bir kara büyüdür.

Karar büyüler oldukça etkili büyülerdir ve büyü yapılan kişi dışında herkesi etkisi altına alınır. Papaz büyüsü kişinin tüm hareket ve davranışları direkt olarak kontrol edilmesi demektir. Papaz büyüsü etkisi altında olan kişinin büyünün bozulması için oldukça uğraşılması gerekmektedir. Eğer kişi kaşık büyüsü etkisi altında ise kişi oldukça hızlı bir şekilde sizden uzaklaşır. Kaşık büyüsü insanları ayırmak için yapılan büyüler arasındadır. Kaşık büyüsü yapılan kişi oldukça mutsuz ve karamsar olur. Sevdiği kişiden veya ailesinden evinden uzaklaşır. Kaşık büyüsünü çözmekte papaz büyüyü bozmak kadar uzun ve zor bir işlemdir.

Büyüyü Bozmak İçin Ne yapılır?

Büyü bozmak için mutlaka bir hocaya danışılmalıdır. Büyü bozma çalışma ası oldukça karmaşık bir iştir. Kişi kendi başına evde büyü bozma çalışmasına kalkışmamalıdır. Büyü bozma çalışması mutlaka profesyonel medyum hoca eşliğinde yapılmalıdır. Eğer büyü çalışması yanlış yapılırsa büyü daha da güçlenebilir, büyüyü bozmak isteyen kişiye de yansıtabilir. Bu yüzden mutlaka büyü bozma çalışması yapılırken dikkatli olunmalıdır. Büyü bozmak için medyum hocanın verdiği bilgiler ışığında mutlaka uygulanması gereken işlemler uygulanmalıdır. Medyum hocalar büyünün bozulması için öncelikle büyü etkisi altında olan kişinin hal ve hareketleri hakkında bilgi edindikten sonra hangi büyü etkisi altında olduğunu belirlerler ve büyü bozma işlemine böylelikle başlarlar. Büyü çözmek oldukça karmaşık bir işlemdir. Sevdiklerinizin büyü etkisi altında olduğundan şüphe ediyorsanız profesyonel medyum hocalarla iletişime geçebilirsiniz.

Sitemize gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Gelen yorumları incelemek ve katkıda bulunmak ve yorum yapabilmek için buraya tıklayınız.

Yorum yok

    Yorum yapın