Vefk Yaptıranlar

Belçika Büyü Yapan Hocalar

Büyü kimi insanın inandığı ve korktuğu, kimi insanın tamamen yalandan ibaret olduğunu düşündüğü, kimi insanın ise varlığına inandığı ancak korkmadığı bir olgudur. Bu görüşlerden hangisi en doğrusu dersek, aslında hiçbiri tam olarak doğru değildir. Büyünün varlığı su götürmez bir gerçektir. Büyü korkulması gereken bir şeydir ancak profesyonel eller tarafından yapıldığında endişe etmeye gerek yoktur. Büyü yalnızca nefesi kuvvetli medyum hocalar tarafından yapılabilir. Çünkü büyü hem enerjinin kontrolü, hem de dünya dışı varlıklarla iletişim yeteneği gerektirir. Belçika büyü yapan hocalar bu konuda profesyoneldir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak sıradan insanların yapacağı bir iş değildir. İnsanlar yalnızca ne amaçla büyü yaptırmak istediğiniz söylerler ve işin büyük çoğunluğunu medyum hoca yapar. Büyü gerçek medyum hocalık yetenekleri gerektirir. Ancak günümüzde büyücü adı altında sahte medyum hocalar da çok fazladır. Bu tarz sahte hocalar büyü yaptıklarını iddia ederler ancak aslında sonuca ulaşan hiçbir şey yoktur. Bazıları ise gerçekten büyü yapmak uğraşır ve işi çok daha tehlikeli noktalara sürükleyebilir. Bu sebeple büyü yaptıracaksanız mutlaka iyi araştırma yapmalı ve gerçek bir medyum hoca bulmalısınız. Aksi taktirde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Belçika büyü yapan hocalar büyülerinde farklı farklı teknikler kullanırlar. Sizlerden bazı eşyalar, nesneler isteyebilirler. Enerjinin doğru yönetilebilmesi için saç teli, sakal teli ve değişik nesneler bazen zorunludur. Çalıştığınız medyum hoca sizden getirmeniz gereken şeyleri, yapmanız gerekenleri isteyecektir. Siz sadece onun dediğini yapmalı ve kalan tüm işleri ona bırakmalısınız.

Büyü Tehlikeli Mi?

Büyüden takıntılı derecede korkmak yanlıştır ancak büyü korkulması gereken bir şeydir. Çünkü büyü tehlikelidir. Büyü yapılırken üç harfliler ile iletişim kurulması risk içerir. İletişimin doğru yapılamaması veya yanlış kabileden üç harfli varlıklarla iletişim kurulması beraberinde ciddi sorunlar doğurabilir. Büyü bazen yapılan kişiye dönebilir, bazen yapan kişiyle birlikte yapılan kişi psikolojik sorunlar yaşayabilir. Bu sorunların kaynağı üç harfli varlıkların kendilerine musallat olmasından kaynaklanır. Bu sebeple işinin ehli olmayan kimseye büyü talebiyle gitmemelisiniz. Ayrıca, kesinlikle internetten öğrendiğiniz bilgilerle kendi kendinize büyü yapmaya kalkışmamalısınız. Büyü ancak medyum hocalar tarafından yapılabilir.

Belçika büyü yapan hocalar içerisinde büyü yapma ve bozma konusunda ustalaşmış medyum hocalar bulunur. Bunlarla iletişim kurarak ve gerekli ödemeleri yaparak büyü yaptırabilirsiniz. Kara büyü gibi kötü niyetli büyü talepleri bazen reddedilebilir. Bir medyum hoca büyü talebinizi reddediyorsa ısrarcı olmamalısınız. Hiçbir medyum hoca zorla büyü yapmaz.

İnsanların büyüyle alakalı yaşadıkları medyum hoca deneyimlerini okumak ve siz de buna benzer anılarınızı diğer insanlarla paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın