Vefk Yaptıranlar

Canbar Büyüsü Yaptıranlar

Manevi alemlerin enerjilerinin fiziksel dünyada herhangi bir açık bağlantısı bulunmaz. Örneğin, masanızın üzerinden duran bardağın, gaybi alemlerdeki enerjilerle hiçbir bağlantısı yoktur. Böylesi bir nesne, büyü yapmak amacıyla kullanılamaz, kullanılsa bile yapılan büyünün etkisi olmaz, yalnızca boş yere vakit harcanmış olur. Manevi alemlerin enerjilerini yansıtan eşyalar çok daha farklı niteliklere sahiptir. Medyum hocaların nesilden nesle aktardığı bilgiler ile öğrenilen bu malzemeler, günümüzde canbar büyüsü gibi kadim ve etkili büyülerin gerçekleştirilmesi için kullanılmaktadır.

Canbar büyüsü yapımında, klasik aşk büyülerine kıyasla çok daha farklı malzemeler kullanılır. Başta ceylan derisi olmak üzere, bulunması çok zor olan malzemelerin kullanıldığı canbar büyüsünde, etkinin doğru olabilmesi, bu malzemelerin kaliteli ve özel şekilde temin edilebilmesine bağlıdır. Sıradan eşyalarda enerji olmasa ve manevi alemlerle bir bağı bulunmuyor olsa bile, canbar büyüsü gibi etkili çalışmalarda kullanılan efsunlu nesnelerde enerji mevcuttur. Buna ek olarak, medyum hocanın bireysel çalışmaları ile, bu enerjiler diğer alemler ile bağlanabilmektedir. Bu yüzden, büyü sırasında kullanılan malzemelerde herhangi bir kusur olmamalıdır.

Canbar büyüsünde başta ceylan derisi olmak üzere, pek çok farklı malzemeye ihtiyaç duyulur. Ceylan derisi üzerine yazılan büyülü sözcükler, yine özel mürekkepler ile yazılmak zorundadır. Bu büyüyü yapan medyum hoca, işinin ehli ise bu malzemeleri kolaylıkla temin edecek, büyü için en uygununu belirleyerek, canbar büyüsünde kullanacaktır.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    yusuf

    Medyum Ali Hoca Allah senden razı olsun, senin gibi insanların sayısı artar inşallah…
    Almanya’da yaşıyorum, aylardır burada medyum arıyordum bulamadım bir türlü. En son internette araştırma yaparken Medyum Ali Gürses’e denk geldim. Mesaj attım, telefonda konuştum Allah razı olsun çok ilgili ve alakalı davrandı. Dükkanımla alakalı bir vefk yaptırmak istedim, düğün salonu işletiyorum ama burada düğünler yasaklandıktan sonra işler kötüye gitmeye başladı. Özel etkinlikler için kiralamak istediğimde çevrem olmadığı için pek fazla talep olmadı. Vefk yaptırdıktan sonra bu iş değişmeye başladı, ilk önce komşumuz kiraladı daha sonra onun tanıdıkları derken her haftamız dolu olmaya başladı Allah’a şükür. Bereket vefki diye yaptırdım en azından şu zor dönemde işlerimi yoluna koyar diye yaptırmıştım ama normal kazandığımdan daha fazla kazanmamı sağladı. İnşallah ilerde daha da iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ali hoca bu konuyla çok iyi ilgilendi, her açıdan yardımcı olup bana destek oldu. Daha önce birkaç medyumla çalışmıştım ama ilk defa birinden bu şekilde içtenlikle memnun kaldığımı yazarak bahsediyorum.

Yorum yapın