Vefk Yaptıranlar

Rızık Açma Vefki Yaptıranlar

Büyü yapıldığı zaman, etkisi insanın enerji alanı üzerinden olur. Bu enerji alanında değişiklik yaratılması, medyum hocanın yetenekleri sayesinde gayet mümkündür. Enerji alanınızın değişmesi demek, hayatınızda da pek çok farklı değişiklikle karşılaşmanız anlamına gelir.

Özellikle rızık açma büyüsü gibi çalışmalarda, enerjiniz tam anlamıyla dönüşüm yaşar. Size ait bu alanın genişlemesi ve temizlenmesi parayı size çeker. Rızkınız bu şekilde açılır. Medyum hocalar, kadim dönemlerden kalma rızık açma büyüsü yöntemlerini, kendi nefes güçleri ve bu zamana kadar elde ettikleri tecrübeler ile birleştirerek gerekli olan çalışmayı yerine getirir. En sonundaysa, yapılan çalışma biter ve istenen sonuçlar alınmaya başlar.

Rızık açma büyüsü, hiçbir şekilde direkt olarak para bulmanızı sağlamaz. Sadece sizin parayı çekmenizi mümkün kılar. Bunun anlamı işlerinizin iyileşmesi, daha kazançlı hale gelmesi veya iş bulmanız anlamına gelir. Yine fiziki dünyada bir şeyler yapmadan, direkt olarak yoktan para gelmesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Manevi alem, rızık açma büyüsü için her zaman fiziki alem tarafından desteklenmek zorundadır.

Fiziki alemde kazandığınız ve rızık açma büyüsü vesilesiyle elde ettiğiniz para tamamen emeğinizin karşılığıdır. Bu büyü, sadece size emek vererek para kazanabileceğiniz bir fırsat yaratır. Parayı kazanmak için yine alın teri dökecek olmanız, kazanacağınız paranın haram olmayacağı ve hayırlı bir gelir olacağı anlamındadır. Rızık açma büyüsü, yoktan var etmediği için, bu yöntem vesilesiyle kazanılan parada sakınca yoktur.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    bedrettin

    MEDYUM HALİMEYE VEFK YAPTIRDIM TAM ÜÇ AY GEÇTİ BANA ÜÇ AYDIR KARGO FALAN GELMEDİ SÜREKLİ GELİYOR BUGÜN YARIN GELİYOR DİYOR AMA GELMİYOR ARTIK ÇILDIRACAĞIM BURAYA YAZIP İÇİMİ DÖKMEK İSTEDİM KEŞKE HAKARET ETTİĞİMİZDE YAYINLASANIZ ÇÜNKÜ BU SAHTEKARIN HAKETTİĞİ O KADAR ÇOK KÜFÜR HAKARET VARKİ AKLINIZ HAYALİNİZ ŞAŞAR

Yorum yapın