Vefk Yaptıranlar

Köln Medyum Hocalar – Köln Büyü Yapan Hocalar

Tarihi çağların tozlu sayfalarında dahi rastlanılan medyumlar, günümüzde halen varlıklarını devam ettirmektedir. Eskiden olduğu gibi kulaktan kulağa yayılmak yerine insanlara daha iyi hizmet verebilmek adına internet üzerinden dahi ulaşılabilir olmuşlardır. Köln medyum hocalar vasıtasıyla işlem yaptırmak için yine internetten destek alınabilmektedir.

Medyum hocaların yaptığı işlerde fizik kuralları gibi bu dünyanın hiçbir kuralı geçerli değildir. Onlar tamamen manevi dünyalar ile birlikte hareket ederler ve oradaki kurallara tabidirler. Özellikle büyü işlemlerinde bu durum net bir şekilde ortaya çıkar. Çünkü büyü evrendeki enerjilerin kullanılarak yapıldığı bir işlemler bütünüdür. Çok karmaşıktır ve bizim gibi sadece bu dünyanın gerçekleri ile büyümüş kişiler tarafından anlaşılması olanaksızdır.

Köln medyum hocalar evrendeki tüm enerjileri kendisinde toplayarak bir büyüye başlangıç yaparlar. Bu enerjileri kullanarak büyünün gerçekleşmesini sağlarlar. Yoksa büyü işlemi sadece birkaç dua ve ayet kullanılarak hazırlanan muskadan ibaret değildir. Çok karmaşıktır ve hocalar bu karmaşıklığı çözebilmek adına hayatlarını bu işe adarlar.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Bir medyum tarafından yapılacak olan büyülerin bir sınırı bulunur. Her medyum bütün büyüleri yapamaz. Çünkü bir büyü için dahi yıllarca sürebilecek olan bir tecrübe elde edilmesi gerekir. Bu nedenle tüm büyü çeşitlerinin öğrenilmesi ve yapılabilmesi için insan ömrüne sığmayacak kadar çok vakit gerekir.

Bir medyum hoca büyü yapmayı kabul ettiği zaman o büyüde büyük oranla başarı sağlar. Çünkü öncesinde bir takım araştırmalar yapar ve büyü yapacağı kişiye kadar derin bir bilgi birikimi sağlar. Sonrasında ise size büyüyü gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini beyan eder. Sonrasında büyünün başarılı olması birazda büyü yapan hocanın nefesine bağlı olarak gerçekleşir.

Köln medyum hocalar tarafından yapılabilecek olan büyüler şu şekildedir:

 • Aşk Büyüleri: Aşk büyüleri bir kişiyi diğer kişiye aşık etmek için yapılır. Kimi zamanda birisinin sevdiği kişiyi karşısına çıkarmak için kullanılır.
 • Evlilik Büyüsü: Kimi zaman direkt olarak adrese tanımlı olarak yapılan bu büyü işleminde kimi zamansa büyü yaptıran kişinin bahtının açılması sağlanır.
 • Bağlanma Büyüsü: Özellikle evli kişilerin veya sevgililerin birbirlerine daha iyi bağlanmasını sağlamak için yapılır. Bu büyüde kişiler partnerine karşı zamanla ilgisinin yitirilmesi olayı çözümlenir.
 • İntikam Büyüleri: Kötü niyetli olarak yapılan bu büyü işlemlerinde ise bir kişinin başka bir kişi tarafından uğradığı haksızlık gibi durumlar çözümlenir. Kişinin yaptığı şeyin aynısı kendi başına gelir.

Köln medyum hocalar tarafından yapılan işlemlerde bilinmesi gereken şey her büyüyü aynı hocanın yapamayacağıdır. Aynı zamanda bir büyünün yapıldığı kişide gösterdiği etki diğer bir kişide ortaya çıkmayabilir. Bunun gibi durumlara karşı büyü yaptırma isteği gönderen kişi hazırlıklı ve bilinçli olmalıdır.

Web sitemizde sizlerden gelen ve hocalar hakkında bilgiler içeren tarafsız yorumlar yer almaktadır. Bu yorumları okumak, hocalar hakkında bilgi sahibi olmak ve tecrübe ettiğiniz hocalar hakkında yorumda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Candy

  Tek bir isim bilirim ben o da Medyum Ali Gürses…
  İki sene önce bir çalışma yaptırdım ben kendisine. O zamanlar yeni evliydim, eşimin başka biriyle olan yakınlaşmasını bitirmek ve tekrar bana ailesine bağlı olmasını sağlamak için. Bana vefk işlemi tavsiye etti. Hocanın dediği şeyi yapmaya karar verdim, söylediği gibi bir hafta sürede işlemi tamamladı. Sonra resmen adamın tavırları, yaklaşımı her şeyi değişti. İlk günkü insana döndü. O zamanlar ne çektiğimi bir ben bilirim bir allah bilir. Ali hoca olmasaydı boşanma aşamasına kadar gidecektik diyebilirim. Şimdi çocuk bekliyoruz, her şey huzurlu ve yolunda. Başka Aliler de var internette bahsettiğim Ali gürses telefonu 05355906275 maili medyumalibey@gmail.com olacak. Kesinlikle öneririm yüzde milyon güvenilir bir adam, kendim şahit olmasam kefil olmazdım.

Yorum yapın