Vefk Yaptıranlar

Büyü Yapan Hocalar – Medyum Şikayetleri

Medyumlara geçmiş çağlardan günümüze çok fazla rağbet edilmektedir. Zira medyumlar, doğuştan yetenekli olan altıncı hisleri kuvvetli olan şahıslardır. Sevgi ve aşk konularında birtakım sıkıntılara maruz kalmış kişiler çareyi bir medyumdan danışmanlık ve bakım hizmeti almakta buluyorlar. Medyumların özellikle aşk ve sevgi konularında kişilere yardımcı olması birtakım doğaüstü varlıklarla iletişime geçebilme gücüne sahip olmalarıyla ilgilidir.

Medyumların hisleri ve yetenekleri oldukça güçlüdür. Çok sayıda konuda kişilere yardımcı olabildikleri gibi özellikle sevgi konularında hızlı etki eden uygulamalar yapabilirler. Böylelikle kişi hızlı şekilde istediği kişiyi kendisine yöneltebilir ve aralarında bir sıcaklık oluştuğuna tanık olabilir. Ayrıca kişi bu tür uygulamalarla da sevmediği kişileri kendinden uzaklaştırabilir.

Bağlama Büyüleri Kişilere Uzaktan Etki Edebilir Mi?

İnsanlar her zaman için gerek aşk adına olsun gerekse evliliğini kurtarma adına olsun sevdiği kişileri bir ömür boyu kendilerine bağlamak isteyebilir. İşte bu durumlarda gerçek ve garantili medyumlar ile iletişime geçerek uzaktan bağlama büyüsü hizmeti alabilir. Fakat uzaktan bağlama çalışmalarında kişinin istediği kişi ile arasındaki mesafe ne kadar fazla ise çalışmadan alınacak olan verim de o kadar az olabilir. Büyü çalışmaları birkaç seans aralıklarıyla tekrar edilebilir.

Uzaktan bağlama büyüsüne gereksinim duyuyor iseniz mutlaka alanında iyi ve deneyimli, gerçek büyü yapan hocalar araştırmasını titiz şekilde yapmalı ve sonrasında bu işlemi yaptırmalısınız. Ancak bu şekilde maddi ve manevi kayıplara uğramadan işlemlerden olumlu sonuç alınabilmesi mümkün olmaktadır.

Uzaktan Bağlama Büyüsü Yapıldığını Kişi Anlayabilir Mi?

Uzaktan gerçekleştirilen bağlama büyülerinde garantili medyumlar ile iletişime geçilmesi faydalı olur. Zira bu işlem diğer büyü uygulamalarına oranla daha fazla çalışma ve zaman gerektirebilir. Uzaktan yapılan büyülerin kısa zamanda etki etmesi beklenmemeli gerek medyum gerekse uygulamayı yapan kişi sabırlı davranmalı ve uygulamanın tutacağına olan güven ve inancını diri tutmalıdır.

Uzaktan yapılan bu tür büyü işlemlerinde büyü uygulaması yapılan kişinin bu durumu anlaması zor olur. Uzaktan bağlama işlemlerinde ilk olarak hocanın yapmış olduğu vefklerin amacına uygun şekilde ayet ve esmalar ile yapılmış olmasına özen gösterilmesi gerekir. Zira kimi zaman medyumlar aşırı şekilde yoğun olmalarından dolayı her kişinin büyü işlemlerinde olan amacı karıştırabiliyor. Bu gibi durumlara maruz kalmamak adına mutlaka gerçek medyum araştırması titizlikle yürütülmelidir.

Uzaktan Yapılan Büyü Uygulamaları Kişide Ne Gibi Belirtiler Gösterir?

Her büyü işlemlerinde olduğu gibi uzaktan gerçekleştirilen büyülerde de uygulama yapılan kişinin duygu ve düşüncelerinde farklılıklar görülür. Kişi daha öncesinde sevmediği ve hoşlanmadığı kişiyle bir anda görüşmek isteyebilir ve o kişiye karşı içinde özlen duygusu oluşabilir. Ayrıca kişi uzakta dahi olsa uygulama yaptıran kişiye karşı samimi duygular beslemeye başlar.

Uzaktan bağlama büyüsü yapılmasının amacı ise genel olarak kişilerin kendilerinden uzak bir bölgeye belli bir nedenden dolayı gitmeleri durumunda gittikleri yerde farklı bir kişiye karşı sevgi ve aşk beslememeleri ve uzakta olan ailesini ve yakınlarını unutmamaları için kişilerin başvurdukları bir büyüdür.

Bir medyumdan hizmet almadan önce medyum yorumlarını okumanın büyük faydası vardır. Sitemizde sizlerden gelen medyum yorumlarını yayınlamaktayız. Yorumlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  murattt

  ali gürses hocadan memnun kalmıştım ben hatta arkadaşlarıma bile tavsiye ederim her zaman.
  havas konusunda bilgisi çok yüksek diğer konuları bilmiyorum. havas zaten bu manevi ilimlerin temeli gibi bir şey. ben vefk yaptırmıştım sadece 15 günde sonuç vermişti.
  başka bir hocayla daha çalıştım öncesinde ama o adam mesela sorduğum her soruya geçiştirir gibi cevap veriyordu ali gürses bey böyle davranmıyor soruların hepsine net cevaplar veriyor sen tatmin olana kadar.
  bence bir ara konuş ben çevremdeki herkesten hep olumlu laflar duyuyorum ali hoca hakkında. ben de zaten dediğim gibi vefkinden aşırı memnun kaldım hocamdan allah bin kere razı olsun

  • Reply
   DUTY

   ALİ HOCANIN TEL NO NE ACABA

 • Reply
  murattt

  medyumalibey@gmail.com maili 05355906275 telefonu

Yorum yapın