Vefk Yaptıranlar

Evlenme Büyüsü Yaptıranlar

Evlenme büyüsü de dahil olmak üzere bir büyü denildiğinde kullanılacak onlarca farklı teknik ile karşılaşmak çok doğal bir şeydir. Bir medyum hoca hayatı boyunca aldığı eğitimde onlarca farklı yöntem öğrenir ve işini doğru yapmak için bu yöntemleri tercih eder.

Gerçek bir medyum büyü yaparken öncelikle kişilerin enerjisel durumlarını kontrol eder. Eğer büyü yapılmasına sakınca doğuran herhangi bir sorun yoksa çalışmayı gerçekleştirir. Aksi bir durum varsa öncesinde bu sorunun çözülmesi için gereken uygulamalar yapılır.

Evlenme büyüsü de sonsuz gayb enerjileri ile yapılan özel bir çalışmadır. Bu uygulamanın ne kadar etkili olacağı medyum hocanın nefesi ve bilgisi de dahil olmak üzere pek çok farklı faktöre bağlıdır. Gerçek bir medyum tarafından yapılan evlenme büyüsü kesin şekilde tutacaktır. Ancak bu durumun istisnaları da bulunur.

medyum yorumları

Evlenme Büyüsü Hangi Durumlarda Tutmaz?

Tüm büyüler gibi evlenme büyüsü de mutlaka medyum tarafından hassas ve doğru şekilde yapılmak zorundadır. Eğer medyum hoca büyüyü yanlış yaparsa veya eksik bir adım bırakırsa büyü tutmayacaktır.

Öncelikle büyü için büyülenecek olan kişilerin enerjileri incelenmelidir. Bu adım çok önemlidir. İnceleme sonucunda, kişilerin üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığı tespit edilir. Eğer bir büyü bulunuyorsa öncesinde büyü bozma çalışması yapılır. Evlenme büyüsü için kullanılacak olan yöntem de bu adımda belirlenmektedir.

Büyüyü yapan medyumun nefes gücü ne kadar kuvvetli ise yapılan büyüden o kadar net ve hızlı sonuç alınır. Nefes gücü yetersiz olan medyumların yapmış olduğu büyüler tutmayabilir. Özellikle evlenme büyüsü gibi iki kişinin iradesini doğrudan etkileyen büyü çalışmalarında bu durum çok hassastır. Nefes gücü yetersiz bir medyum tüm çalışmanın boşa gitmesine yol açabilir.

Gerçek medyumlar her adımı doğru şekilde yerine getirir. Çalışmaya başlamadan önce yapılan incelemelerden başlayarak büyünün doğru şekilde etki etmesi için gereken her şey yapılır. Bu nedenle çalışacağınız medyumun işinin ehli olduğundan emin olmanız çok önemlidir.

Evlenme Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılamaz?

İki kişi arasında tanışıklık varsa ve herhangi bir istisnai durum mevcut değilse evlenme büyüsü rahatlıkla yapılabilir. Ancak, bu büyünün tutması için hem kişilerin hem de medyum hocanın belli şeylere sahip olması gereklidir.

Eğer kişiler arasında bir ayırma veya soğutma büyüsü bulunuyorsa evlenme büyüsü yapılamaz. Yine aynı şekilde, kısmet kapatma gibi kara büyüler yapılmışsa bu büyüler bozulmadan önce evlenme büyüsü yapılamayacaktır.

Medyumlar bu gibi durumlarda çalışmaya başlamadan önce yaptıkları incelemelerle karar verir. Bu inceleme sırasında kişilerde herhangi bir büyü olup olmadığı ortaya çıkmaktadır. Doğru medyumu seçtiğiniz sürece bu konuda endişe etmenizi gerektiren herhangi bir durum olmayacaktır.

Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Eser

    Öncelikle ben normal şartlarda hiç böyle şeylere inanmazdım ama medyum ali hocayla tanıştıktan sonra düşüncelerim tamamen değişti. Gerçekten ilgilenen ve bizimle konuşan bir insan. Dediklerimizi dinleyerek çözüm bulmaya çalıştı, öneriler verdi. Okuduğum kadarıyla diğer arkadaşlar da aynı şekilde memnun kalmışlar. Ali Gürses’e vefk yaptırdık, bir haftada elimize ulaştı. Hatta biz yoktuk kargo geri gitmiş ek ücret almadan tekrar kargoladı sağolsun. Etkileri de bir aydır görülüyor çok şükür. Kendisiyle de hala görüşüyoruz, işini yaptıktan sonra da takip ediyor. Yani para için değil yardım etmek için yapıyor resmen. Allah razı olsun.

Yorum yapın