Vefk Yaptıranlar

Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlayabiliriz?

İnsanların dünyada yaşadığı en zor ve karmaşık olaylar bile aslında manevi dünyanın sırları ile kısa sürede çözülebilmektedir. Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bildikten ve bu alanda uzman olan gerçek hocalara ulaştıktan sonra, öte dünyaların bu sırları hayatımızı güzelleştirecek bir araç haline gelecektir.

Manevi dünyada var olan enerjiler, fiziksel alemlere etki edebilecek kadar güçlüdür. Sadece güçlü olmakla kalmayıp, bu dünyalarda var olan her enerjinin aslında bizlerin yaşamını değiştirecek bir potansiyeli bulunmaktadır. Gerçek medyum hocalar, bu potansiyeli tam olarak anlayabilmek, insanlara yararlı hale getirmek adına nesillerdir bu alanda pek çok farklı çalışma ile ilgilenmektedir. Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız öğrendiğimiz sürece, bu kadim uğraşa hayatını adamış olan medyum hocalara ulaşmak kolay bir hale gelmektedir.

Gaybi boyutlar ile ilgili bilinmesi gereken en temel konu, bu dünyaların sonsuz olduğudur. Bu dünyalarda var olan güçlerin herhangi bir bitimi veya noksanı bulunmamaktadır. Tüm bu güçler, sadece ilim vesilesiyle anlaşılmakta, insanlara gönderilen bir hediye olarak düşünülmektedir. Dolandırıcı medyumlar için bu kutsal ilimlerin herhangi bir önemi olmasa da gerçek bir medyum hoca için maneviyat çok değerli bir alandır.

Gerçek medyum hocalar, bu alanda ilerleyebilmek için mutlaka üstat bir medyum tarafından el almak zorundadır. Özel bir eğitim süreci olan bu uygulama sırasında, medyum hocalara herkesten gizli tutulan bazı bilgilerin aktarımı sağlanmaktadır. Medyumluk mesleğinde her zaman için bir silsile halinde, özel olarak yapılan bu aktarım süreci sonucunda, medyumun tüm saklı bilgilere erişebildiği, bu sayede manevi dünyalardan en iyi şekilde yararlanabildiği görülmektedir. Dolandırıcı medyumlar için böylesi bir eğitim süreci asla mümkün olmadığı gibi, bu kişilerin üstat hocalarla iletişime geçmesi bile neredeyse imkansızdır.

Rahman Boyutların Kuralları Fiziki Dünyadan Farklıdır

Gerçek medyum hocalar, maneviyatla alakalı aldıkları eğitimler sırasında rahmani dünyalarda var olan kuralları da öğrenmektedir. Dolandırıcı medyumlar için hiçbir anlam ifade etmeyen bu özel kurallar, fizik kanunlarından tamamen bağımsız, bambaşka bir konudur. Bu kurallar, medyum hocaların yaptığı her türlü rahmani çalışmada aynı şekilde kendini belli etmekte, tüm çalışmaların daha doğru yapılmasını sağlamaktadır.

Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bilmeden, gerçekten bu işi hakkıyla yapan ve böylesi zor kurallara hakim olan medyum hocalara ulaşmak çok zor olacaktır. Güvenilir ve uzman bir medyum hoca, bu bilgileri edinmek için kimi zaman çok küçük yaşlardan itibaren rahmaniyetle çalışmaya başlamakta, yerine göre tüm ömrünü bu alana adamaktadır.

Tüm Bu Bilgilere Erişmek Uzun Yıllar Almaktadır

Dolandırıcı medyumların bildiğini iddia ettiği tüm manevi çalışmalar çok uzun yıllar süren, yerine göre bir ömür bu alanda eğitim almayı gerektiren çalışmalar ile öğrenilmektedir. Gerçek medyum hocaların rahmaniyet ile ilgili eğitimi, bu alanı öğrenmesi düşünüldüğü kadar kolay bir süreç değildir. Tüm gerçek medyum hocalar, uzun yıllar boyunca bu alanda kendini yetiştirmesi sayesinde öte dünyaları yakından tanımakta ve bu kurallara hakim olmaktadır.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın