Vefk Yaptıranlar

Aşk Vefki Yaptıranlar

Bir büyü, ne kadar çok kişi tarafından yapılırsa, o kadar çok farklı yöntem ortaya çıkar. Bu yöntemler içerisinden bazıları, diğerlerini kıyasla daha fazla dikkat çeker ve ön planda olur. Bunun sebebi, yöntemin etkili olması olabileceği gibi, yöntemde kullanılan malzemelerin daha kolay elde edilebilmesi de olabilir. Aşk büyüsü yapan bir medyum hoca, hangi yöntemi kullanacağını kendi bilgisi ve tecrübesi dahilinde belirleyecek ve uygulamaya geçecektir.

Bazı durumlarda sıklıkla tercih edilen mum ile yapılan aşk büyüsünde, temel malzeme olarak kırmızı veya pembe renkte mumlar kullanılır. Bu mumların yanına yerleştirilen, aşık edilmek istenen kişileri sembolize eden iki eşya, esrarlı dualar okunarak, mumlar tamamen eriyene kadar orada tutulur. Medyum hoca, aşk büyüsünü tamamlamak için, mumla kaplanan bu eşyaları gömer veya daha farklı bir yöntem uygulayarak ortadan kaldırır.

Kişileri sembolize eden bu eşyalar tamamen yok olana kadar aşk büyüsünün etkisi geçmez. Özellikle demir veya benzeri, asla yok olmayacak olan eşyalar kullanılması halinde, yapılan aşk büyüsünün etkisi asla kaybolmaz ve kişiler sonsuza kadar birlikte olur.

Bu tarz aşk büyüleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak bu büyülerin içerisinde, hangi duaların okunacağı, hangi yöntemler ile büyünün kesinleştirileceği ve gaybi kapıların açılacağı tamamen medyum hocanın tecrübesine bağlıdır. Bu yüzden, aşk büyüsü yapmak isteyen bir kişi, direkt olarak yöntemi bilse bile, evde tek başına bunu gerçekleştiremez.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

 • Reply
  korcan

  Terfi için yaptırdığım bir büyüden bahsetmek istiyorum, çalışma ve yapan Ali Hocanın yaklaşımlarıyla alakalı bilgi vereceğim herkes ona göre kararını versin, olanları objektif şekilde anlatmaya gayret ettim.
  Dediğim gibi çalışmayı terfi alabilmek adına yaptırdım. Çalışmanın papaz büyüsü olduğunu söyledi Ali hoca. Bir haftada teslim edeceğini, bir ile yirmi bir gün arasında tutacağını söyledi. Tutma ihtimalinin de neredeyse kesin olduğunu, tek şartın doğru şekilde dediklerini yapmam olduğunu söyledi. Bunun üzerine birkaç özel soru sorduktan sonra işlemi yaptırmayı kabul ettim.
  Gerçekten dediği gibi bir haftada geldi büyü, yapımını da anlattığı şekilde yaptım. Normalde beklentimi düşük tutuyordum açıkcası, çünkü bu tarz işlerde çok kez kesine yakın tutar diyenlerle karşılaştım ama çoğundan elim boş dönmüştü.
  Yaptıktan sonraki günler yaklaşımlarda hiç bir değişim olmadı bana karşı. Şefim falan aynı şekilde konuşup yaklaşmaya devam etti. Ama her şey ilk haftadan sonra değişmeye başladı. Normalde benimle pek fazla ilgilenmeyen soğuk davranan şef ve müdürler hep yemeklerde masama oturmaya başladı, sohbet ettiler, işle alakalı sorular sordular. Normalde yapmadıkları şekilde benimle ilgilendiler, bu durum beni biraz şaşırttı haliyle.
  Asıl olay on beşinci gün civarında ortaya çıktı, üstlerden biri beni terfi için önermiş, hiç tanımayan ve alakası olmayan bir kişi benim adımı vermiş. Bu müdürler de hafta boyunca beni ve performansımı incelemişler, daha sonra yanlarına çağırıp terfi için uygun olduğumu, isteyip istemediğimi sordular. Ben de hemen kabul ettim tabi.
  Yaşadığım deneyim bu şekildeydi, eksiği var fazlası yok. İlk baştaki sorularıma yanıt vermesinden en son aldığım sonuca kadar yaptığı her şeyden memnun kaldım Ali Hoca’nın.

Yorum yapın