Vefk Yaptıranlar

Kaşık Büyüsü Yaptıranlar

Büyüler, medyum hocaların yeteneklerine bağlı olarak, belli şartlar altında etki yaratırlar. Bir çalışmanın istenen etkiyi verebilmesi için, pek çok faktörün, kusursuz bir şekilde uygulanmış ve medyum hocanın bunlar üzerinde tam bir hakimiyet kurmuş olması gereklidir. Bunların başında enerji seviyeleri, hocanın bireysel yetenekleri ve buna benzer pek çok farklı unsur yer almaktadır. Kaşık büyüsü gibi bir çalışmada, büyü eğer kişiler üzerine uygulanıyorsa, bir de onların enerjisi dahil olduğundan dolayı, çok daha karmaşık bir süreç bizi bekler.

Tecrübeli bir medyum hoca, bu süreci kusursuz bir şekilde atlatabilir. Her türlü çalışmayı kolayca yaparak, istenen sonucu elde edebilmek için elinden geleni uygular. Manevi aleme ait enerjileri tanımak ve kullanmak çok ciddi tecrübe gerektirdiğinden, medyum hocalar, her daim bunu yaparken kendi bilgilerine güvenmek zorundadır.

Büyülerin ne zaman tutacağı büyük bir gizemdir. Gaybi alemlerin bu kadar özel olması, bu tarz gizemlerin çok daha fazla ortaya çıkmasına yol açar. Elbet ki, medyum hoca kaşık büyüsü yaparken tahmini bir süre belirtisinde bulunabilir. Kesin olmasa bile, yaklaşık olarak bu sürede etki beklenebilir.

Medyum hocalar,eğer kendilerine özel bir talep gelirse, yapılan kaşık büyüsünü hızlandırmak için bir takım uygulamalar yapabilir. Bunlar, özel ve sırlı cümleler ile yapılan zikirler, dualar ve farklı uygulamaları içerir. Bu uygulamalar, medyum hocalar tarafından yapıldığı gibi, kimi zaman büyüyü yaptıran kişinin de dahil olması, desteklemesi istenebilir.

Bazı durumlarda, medyum hocalar kaşık büyüsünün daha hızlı tutması için vefk yöntemine de başvurur. Bu yöntem ile birleştirilen büyü, aralarında bir şey oluşturulmak istenen insanların enerjinin tesiri altına çok daha hızlı girmesini sağlar. Böylece, hem büyü daha hızlı tutar, hem de etkiler daha yoğun gözlemlenir.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

 • Reply
  vakkas

  Evlenmek için ikna edilmesi gereken üç kişi vardı, bu üçünü de Ali Hoca’nın vefkiyle tek seferde çözdük eşimle birlikte. İnşallah yakında evliliğimiz gerçekleşecek.
  Benim şu anki eşimle birlikteliğimiz uzun süre geçmişe dayanıyor ama bu geçmiş ilişkimizi ailelere anlatamadığımız için özellikle onun ailesi çok erken olduğunu düşünüyordu, gizli gizli buluştuğumuz için söyleyemedik de… En sonunda tavsiye üzerine ali gürses hoca ile çalıştım, vefk ile çözmeyi başardık.
  Vefk kullanımıyla alakalı endişem vardı çünkü ben daha önce bu çalışmanın adını bile duymayan bir insan olduğum için acaba yapabilir miyim diye düşündüm günlerce, hatta bana gelene kadar geçen bir haftada eşimin çok kafasını şişirdim olacaktı olmayacaktı, yapardık yapamazdık diye. Ama endişe etmemiz çok yersizmiş onu da anlamış oldum, Ali Gürses hoca Allah razı olsun tüm çalımayı en ufak sıkıntı olmadan yaptı.
  İkna edilecek olan kişilere gelirsek normalde bu kişiler hiç sıcak bakmazken birden bire bu işe en yakın olan kişiler oldular çok şaşırtıcı şekilde.

Yorum yapın