Vefk Yaptıranlar

İsviçre Medyum Hocaları

Medyumluk mesleği tarihin her döneminde popüler olmuştur. Tıpkı İsviçre medyum hocalarında olduğu gibi, insanlar sürekli olarak medyum hocalardan yardım talebinde bulunmuş, ihtiyaç duydukları farklı konularda öte alemlerden yararlanmıştır.

Sonsuz bir enerjiye sahip olan gayb alemlerini tam olarak kullanabilmek sadece bu alanda eğitim almış kişilerin yapabileceği bir şeydir. Bu alemleri net olarak tanımak, enerjileri tanımlamak ve istenen yere yönlendirmek çok zor bir uğraştır. İsviçre medyum hocaları bu uğraş ile insanlara yardımcı olabilmek için ciddi şekilde çalışmak zorundadır.

Medyumluk işi popüler ve ilgi gören bir meslek olduğu için, tüm diğer mesleklerde olduğu gibi bu alanda da dolandırıcıların ortaya çıkması kaçınılmaz olmuştur. Kendini gerçek birer medyum gibi tanıtan dolandırıcı hocalar insanları mağdur ederek zor durumda bırakmaktadır. İsviçre medyum hocaları arasında da bu tarz dolandırıcılara rastlamak mümkündür. İşini iyi yapan kişilerin adını lekeleyen bu şarlatanlar hem maddi hem de manevi bir takım zararlara neden olabilmektedir.

Elbette dolandırıcıların var olması büyü çalışmalarından uzaklaşmayı ve medyumlardan kaçmayı gerektirmez. Her ne kadar dolandırıcılar var olsa da bu işi hakkıyla yapan İsviçre medyum hocaları da bulunabilmektedir. Tarihin her döneminde popüler olmuş medyumluk mesleğinin gerçek temsilcileri bugün de insanların hayatlarına olumlu katkılar sağlamak için çalışmalar yürütür.

Gerçek İsviçre Medyum Hocaları Nasıl Bulunur?

İsviçre medyum hocaları arasında, sizin için en iyi çalışmayı yapacak olan medyumu bulmak için biraz çaba göstermeniz gerekli. Öte alemlerden yararlanmak kolay olsa da doğru medyum hocaya ulaşmak kimi zaman biraz zahmetli olabilir.

Öncelikle medyum hocalar hakkında araştırma yaparak işe koyulmanız gerekmektedir. Bu araştırmaları medyumlar için özel olarak hazırlanmış medyum yorum sitelerinde yapabilirsiniz. İsviçre medyum hocaları hakkında yazılmış yorumları okuyabilir, hangi medyumun ne tarz tepkiler aldığını görebilirsiniz.

Eğer çalışacağınız medyum hakkında kötü yorumlar ağırlıktaysa başka bir medyum hocayı tercih etmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Dolandırıcılar diğer insanlar tarafından çok hızlı şekilde ifşa edildiğinden iyi bir araştırma ile gerçek İsviçre medyum hocalarına ulaşmanız mümkündür.

Medyumlar Hakkında Doğru Araştırma Nasıl Yapılır?

Bir medyum hoca ile ilgili doğru araştırmayı yapmanın en kolay yolu internette o kişi hakkında yazılmış olan yorumları okumaktır. Bu yorumların ağırlıklı olarak olumsuz olması dolandırıcı bir İsviçre medyum hocası ile karşılaştığınız anlamına gelir.

Araştırma dışında, çalışma yaptırmadan önce sorularınıza nasıl cevaplar alacağınız da medyum hocanın niteliğini belirtecektir. Eğer büyü veya yaptıracağınız herhangi bir diğer çalışma ile ilgili sorduğunuz sorulara doyurucu cevaplar veremeyen bir medyum ile karşı karşıyaysanız bu kişinin işini iyi yapamama ihtimali yüksek olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Nebi

    Ben Mardin’de yaşıyorum, burada bir camimiz var içinde çok değerli ilim alimleri var, kendileri buraya kapanıp dualar okur hep, bizim de camiden gelen bir muhabbetimiz var bunlarla, evlenemediğimi söylediğimde kısmetimin kapalı olabileceğini söylediler. Biraz araştırdım soruşturdum, bu hocalara da danıştıktan sonra Ali Gürses hocaya ulaştım internetten. Telefonda derdimi anlattım, nasıl bir çalışma yapacağını anlattı, bu hocalara danışıp olur aldıktan sonra kısmet açma vefki yaptırdım. Bir haftadan kısa sürede kargoyla gönderdi, duaları bildiğim için sorun yaşamadan kullandım. Her şeyi anlattı zaten Ali Gürses hoca, bilmediklerimi de sordum kendisine öğretti yapabilmem için. Vefkin ne zaman tutacağına kadar en fazla kırk gün demişti ama içimde hep yirminci gün diye bir his vardı. Yirminci günün akşamında annem aracılığıyla hayırlı bir ailenin kızı hakkında bize ulaştılar. Uygun gördük hepimiz, kızla da çok iyi anlaştık. Allah’a şükür bu sıkıntımı da böyle çözmüş oldum.

Yorum yapın