Vefk Yaptıranlar

Gerçek ve Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Tarihin ilk dönemlerinden beri var olan ve her zaman el üstünde tutulmuş mesleklerden biri kabul edilen medyumluk, insanların gayb dünyası ile arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bildikten, iyi araştırma yaparak alanında gerçekten uzman olan hocalara işlem emanet ettikten sonra bu dünyanın gücüne ve kudretine şahit olmak gayet kolaydır.

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar için manevi dünyalar herkesin yararlanabileceği bir hediyedir. Bu hediye, insanlara tarihin ilk dönemlerinde ilim yoluyla gelmiş ve hayatımızın büyük bir parçası olmuştur. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, karmaşık hallerde bile büyü yoluyla pek çok kez insanlara destek sağlamıştır. Dolandırıcı medyumların aksine, gerçek bir medyum hocanın önceliği her zaman için isteklerimizin yerine gelmesi, mağdur olmadan her konuda çözüm elde etmemizdir.

Manevi dünyalar, düşünülenden daha güçlü etkilere sahip çok sayıda çalışmayı kapsamaktadır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, tüm bu çalışmaları çok uzun yıllar boyunca öğrenmiş, çeşitli yöntemler geliştirmeleri sayesinde yapabilir hale gelmiştir. Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız  bildikten ve gerçekten bu alanda uzman olan hocalara güvendikten sonra tüm bu çalışmaları hayatımızın merkezine koymak gayet normal ve olağan bir durumdur.

Maneviyatta var olan her işlem, doğrudan insanların gaybi alemlerdeki varlığı ile bağlantılıdır. Kimi zaman maddi konularda, kimi zaman ise manevi amaçlarla bu bağlantıyı kullanmak mümkündür. Medyum hocalar, çok uzun süreler boyunca edindikleri özel ilmi bilgiler sayesinde tüm bu çalışmalarda net ve kesin sonuçlar alabilmektedir. Dolandırıcı medyumların aksine, gerçek bir medyum hoca hiçbir çalışmasında başarısız olmayacak, elinden gelen her şekilde kendisine danışan insanlara yardım etmeye gayret edecektir.

Medyumluk Mesleğinde Dürüstlük Esastır

Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız konusunda araştırma yaparken bakılması gereken ilk nokta medyum hocanın size olan yaklaşımı ve dürüstlüğü olmalıdır. Gerçek bir medyum hoca, yaptığı bu mesleği her zaman gönül işi olarak görmekte, hiçbir zaman yalan söyleyerek mağduriyet yaşatmamaya gayret etmektedir. Sahte hocaların aksine, gerçek bir medyumun asla yalan söylemediği bilinen bir durumdur.

Gerçek ve güvenilir hocalar, yapılan bir çalışmanın tutmayacağını düşünmeleri durumunda en baştan bu işlemi yapmayı kabul etmeyecektir. Medyum hocalar, bakım yoluyla bir büyünün ne kadar etkili olacağını önceden görebilmektedir. Dolandırıcı medyumlar, bu gibi durumlarda tüm işlemlerin yapılabileceğini söylerken, gerçek ve güvenilir bir medyum hocanın asla böyle bir şeye kalkışmayacağı bilinmektedir. Gerçek hocalar, işlemi en başta kabul etmeyerek asla mağduriyet yaşamamanızı garanti edecek, her zaman için dürüstlük esası ile çalışma yapacaktır.

Gerçek Hocalar Asla Yalan Söylemez

Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bakılması gereken ilk nokta olan dürüstlük, her medyum hocanın hayatında adeta bir temel noktadır. Medyumlar bu işi hak yolunda yaptıkları için yalan söylemek gibi bir şey asla söz konusu değildir. Yalan söyleyen medyum hocalar dolandırıcı medyumlardır.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm yorumları okumak, yorum yazmak ya da medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın