Vefk Yaptıranlar

Büyü Bozan Hocalar Hakkında Şikayetler

İnsanların maneviyatı tanıması aslında tamamen bizlere hediye olarak verilen ilimler sayesinde olmuştur. Gaybı bilen ve kullanabilen hocalar, bu bilgilerini özel ilimlerle geliştirmiş ve kullanmayı öğrenmiştir. En etkili büyü bozan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocaların ilk olarak kapsamlı bir büyü eğitiminden geçtiği bilinen bir durumdur.

Büyü bozma gibi işlemleri yapabilmek için öncelikle bazı niteliklere sahip olmak gerekmektedir. Bu nitelikler, medyum hocalarda doğuştan var olan ve zaman içinde yapılan özel çalışmalarla geliştirilen bilgilerdir. En etkili büyü bozan hocalar, yaptıkları her türlü çalışmada bu durumu kullanmaktadır. Büyü bozmak, özellikle gaybi dünyalarla alakalı yapılan her türlü çalışmanın temeli olan, havas ile mümkün olan bir işlemdir.

Havas ilmini tanımak bile kimi zaman yıllar almaktadır. En etkili büyü bozan hocalar, bu ilmi anlayabilmek için kendilerini özel bir eğitim sürecine sokmaktadır. Bu süreç boyunca, hocaların farklı enerjileri tanıdığı, tüm büyülerde kullanılan güçlerle çalıştığı bilinmektedir. Yine aynı şekilde, havas ilminin kullandığı özel enerjiler de bu eğitimler sırasında öğrenilmektedir.

Büyü bozulurken, hocaların büyünün yapılışını da en iyi şekilde anlaması gereklidir. En etkili büyü bozan hocalar, bunu yapabilmek için öncelikle bakım adı verilen bir işlem yapmaktadır. Bakım, medyumların kadim dönemlerden beri gaybı tanımak, anlamak için kullandığı bir işlemdir. Bu işlem sayesinde, fiziksel boyutlarda görülmesi zor olan bilgiler, manevi boyutlar vesilesiyle görülmekte ve anlaşılmaktadır.

Bakım sonrasında, büyü bozmanın tam olarak nasıl yapılacağı ve hangi ilimlerin kullanılacağı belirlenmektedir. En etkili büyü bozan hocalar, en basit görünen büyü çalışmasına bile mutlaka bakım yaparak başlamak zorundadır. Bakım olmadığı sürece büyülerin tam olarak, etkili şekilde bozulabilmesi asla mümkün değildir.

En etkili büyü bozan hocalar, havas ilmi kadar önemli olan ledün ilmini de büyü bozmada kullanmaktadır. Ledün, diğer ilimlerden farklı olarak doğrudan duaların ve surelerin gücünü kullanmaya yaramaktadır. Bu ilmi öğrenmek için medyum hocaların hak yolunda çalışıyor olması, her zaman için kötücül enerjilerden uzak duruyor olması gerekmektedir. Aksi takdirde, ledün ilmi konusunda el almak ve ilerlemek asla mümkün olmayacaktır.

Ledün Büyü Bozarken Çok Önemli Bir Yere Sahiptir

Medyum hocalar, büyü bozarken ledün ilminden pek çok konuda yararlanmaktadır. Bu büyü olmadığı sürece medyumların hiçbir zaman gaybi enerjileri kullanması ve tanıması mümkün olmamaktadır.

Ledün, özellikle büyü bozarken çok önemlidir. Tamamen duaların ve surelerin enerjisini kullanmaya yarıyor olması sayesinde, bu ilimle çalışan medyumların büyüleri daha hızlı ve etkili şekilde bozdukları görülmektedir. En etkili büyü bozan hocalar da yine ledün ilmiyle büyü bozmaktadır.

Büyü bozacak hocanın sahip olduğu nitelik ve yetenekler, büyünün ne kadar sürede bozulacağını da doğrudan etkilemektedir. Eğer bilgisi yetersiz ve alanında tecrübesiz bir hoca ile çalışılırsa, büyünün daha geç bozulması olasıdır. Bu nedenle her zaman en etkili büyü bozan hocaları araştırmak ve bu kişilere işlem yaptırmak tavsiye edilmektedir.

Ledün Olmadan Gaybı Tanımak İmkansızdır

Ledün gibi ilimler, gaybi işlemler için temel niteliğindedir. Bu bilgiler ve ilimler olmadan hiçbir çalışmada net sonuç alınamayacaktır. En etkili büyü bozan hocalar da olsa mutlaka ilmi açıdan sağlam medyum hocalara işlem yaptırmak tavsiye edilmektedir.

Güvenilir hocalar iyi bir araştırma ile kolayca bulunabilir. Araştırmanız sırasında, sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da siz de merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın