Vefk Yaptıranlar

Muska Yazan Hocalar Yorum ve Önerileri

Rahman alemlerde her insanın farklı bir enerjiye sahip olduğu bilinmektedir. Muska yazan hocalar da dahil olmak üzere, bu alanda çalışma yapan herkesin belirttiği üzere, insanların enerjisi tıpkı parmak izleri gibi farklıdır.

İnsanların enerjisinin farklı olması, öte dünyalarla alakalı işlem yapacak olan medyum hocaların mutlaka özel araştırmalar gerçekleştirmesini, bakım yapmasını gerektirmektedir. Muska yazan hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların her işlemden önce bakım yapması önemlidir.

Bakım, bizlerin fiziksel alemlerde göremediği bazı konuların aydınlatılmasını sağlamaktadır. Bakım yapıldıktan sonra, kişinin enerjisi anlaşılmakta, ne gibi tesirler altına girdiği görülmektedir. Muska yazan hocalar, bakım yapılmadığı sürece uygun muskanın asla yapılamayacağını belirtmektedir.

Her işlemde, hocanın nefesini kullanarak belli aşamaları tamamlaması çok önemlidir. Muska yazan hocalar, nefes gücü yüksek medyum hocalar olmak zorundadır. Eğer hocanın nefes gücü yeterli gelmiyorsa, yapacağı çalışmanın da aynı derecede yetersiz kalacağını unutmamak gereklidir.

Her muskada, öncelikle havas ilmi ile özel bir enerji toplanmaktadır. Muskanın yapılış amacı ne olursa olsun bunun gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Havas ile enerji toplanmadığı takdirde, yapılacak olan muskadan istenen etki alınamayacaktır. Muska yazan hocalar, bu nedenle havas konusunda çok ciddi eğitimlerden geçmek zorundadır.

Havas, bir temel olsa da aslında muskanın daha pek çok farklı özel ilimden de yararlandığı bilinmektedir. Ledün, numeroloji ve daha pek çok ilmin muskada kullanılması gerekebilmektedir. Bu ilimlerin kullanılıp kullanılmayacağı, işlemi yapacak olan medyum hocanın incelemesi, yapacağı bakım neticesinde belirlenecektir.

Muska yazan hocalar, antik çağlardan bu yana el verme yoluyla bilgiyi korumuştur. Öğrendikleri tüm yöntemleri en iyi şekilde saklayarak gelecek nesillere ulaştırmıştır. Bu nedenle evde muska yazmak veya internetteki bilgilerle bu çalışmaları yapmak asla mümkün değildir.

Başarı Muskası Yaygın Bir Çalışmadır

Muska yazan hocalar, insanların başarı muskası için de kendilerine pek çok defa danıştıklarını belirtmektedir. Bu muskalar oldukça zorlu bir yapıma sahip olan, sadece işinin uzmanı kişilere bırakılması gereken uygulamalardır.

Başarı muskası, kişinin tüm hayatına tesir edebilen özel bir işlemdir. Muska yazan hocalar, başarı muskası sayesinde her türlü musibetten ve şanssızlıktan korunmanın mümkün olduğunu söylemektedir.

Başarı muskası yazılırken, kişinin isteklerini muska yazan hocalara doğru şekilde anlatması çok önemlidir. Örneğin, iş hayatı için başarı muskası ile kişinin başka bir konuda, sınavda veya daha farklı bir işte başarılı olması adına yapılan muskalar arasında fark bulunmaktadır. Çalışmayı yapacak olan hoca gerekli olan bilgilendirmeyi yapacak, sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

Gerçek Muska Yazan Hocalar Her Konuda İşlem Yapabilir

Muska yazan hocalar, neredeyse her konuda başarılı çalışmalar yapabilmeleri ile tanınmaktadır. Kimi zaman başarı muskası kimi zaman daha farklı işlemlerle net sonuçlar alındığı bilinmektedir.

Muska işi zor olduğu için sadece uzmanlara bırakılmak zorundadır. Bu işlemler, her ne kadar basit bir çalışma gibi görünse de asla böylesi bir durum söz konusu değildir. Tüm muskalar uzmanlık gerektiren, kadim işlemlerdir.

Muska yazan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konuları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın