Vefk Yaptıranlar

Almanya Medyum Hocaları

Türk nüfusun fazla olduğu, maneviyata ilginin diğer ülkelere kıyasla daha yüksek olduğu Almanya’da, pek çok büyüyü başarılı şekilde yerine getiren çok sayıda Almanya medyum hocası bulunmakta. Bu hocalar en karmaşık görülen çalışmalarda bile kadim dönemlerden kalan teknikleri kullanarak gereken işlemleri yapmakta, büyük bir başarı oranı elde etmektedir. Medyum hocaların başarılı bir şekilde çalışıyor olması, elde edilen sonuçların herkes tarafından görülebilmesi de sadece burada yaşayan gurbetçileri değil aynı zamanda yabancıları da bu alemlerin görünmeyen enerjilerine itmektedir.

Almanya medyum hocaları çalışmalarında her zaman toplumun her kesiminin iyiliğini düşünür. Gerçek medyum hocaların yaptığı gibi her türlü şer uygulamayı red eder. Kara büyü uygulamalarından uzak durur ve yaptıkları tüm çalışmaları herkesin hayrına olacak şekilde yapar. Kadim dünyaların enerjilerini en iyi şekilde kullanmak için bu çok önemli bir gerekliliktir.

Her konuda olduğu gibi bu alanda da dolandırıcılarla karşılaşmak olası. Almanya medyum hocaları arasında sahtekarlık yapan, gerçek hoca olduğunu söylemesine rağmen aslında bu işlerle hiçbir ilgisi olmayan kişilere rastlayabilirsiniz. Bu gibi insanlardan uzak kalmak için iyi bir araştırma yapmak şarttır. Özellikle çalışacağınız medyum hoca ile önceden konuşmak ve sorularınıza nitelikli yanıt verip veremediğini görmek gereklidir. Bunları yaptığınız sürece gerçek Almanya medyum hocalarına ulaşabilir, dolandırıcılardan uzak kalabilirsiniz.

Medyumların yaptıkları çalışmalar her zaman, her koşulda gerçekleştirilebilir. Bir medyum Almanya’da veya Türkiye’de yaşarken her ülkeye çalışma yapabilir. Büyü ve büyü bozma gibi uygulamalarda uzaktan çalışma yapılabildiği gibi, vefk ve celb gibi çalışmalarda kargo yoluyla istenen her şey talepte bulunan kişiye ulaştırılabilmektedir. Medyum hocalar tüm bu işleri insanlığa faydalı olmak için severek yaparlar. Öğrendikleri bilgilerin ışığında dünyanın her noktasında manevi ilimleri kullanabilirler.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

2 Yorum

 • Reply
  Papaz büyüsü

  Daha önceden bir evlilik geçirdiğim için sevgilimin ailesi beni istemiyordu. Her ne kadar çok sevsek de işte olmayınca ailelerin onayı herşey yarım oluyor tam olmuyor. Bu nedenle ben de ali gürses hoca ile çalışmaya karar verdim.Ali hocayı internette araştırırken facebookta buldum çok kişi beğenmiş, bir sürü insan memnun kalmış. Böyle olduğunu görünce de arayıp bir şans vereyim konuşayım dedim.
  Bu arada Memurlar.net’te de röportajına denk geldim
  https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html
  Konuşmamız sırasında hem yaklaşımı hem çözmeye çalışmasıyla çok iyi biri olduğunu net olarak gösterdi zaten. Papaz büyüsü diye bir işlem yaptı. Bir haftada kargoyla eve gönderdi işlemi. 1-21 gün süre verdi. Bir günde de tutabilir 21 günde de tutabilir orası nasip dedi. Beklememin sonucunda gerçekten de dediği gibi ilk haftada etkileri görmeye başladım. Başta onlar dillendirmeye başladı sonra bizden de tekrar bir hamle gelince sanki hep istiyorlarmış gibi değişmeye başladılar. Şimdi bir sıkıntı olmadan yüzüğümüzü taktık, aileler tanıştı. Inşallah da yaza doğru düğünümüz olacak. Bu tür şeylere hiç inanmazken şimdi bu yorumu yazıyorum kendim de inanamıyorum bu konuda derdi olanlara mutlaka tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com eposta adresi 0535 590 62 75 telefonu ali hocanın

 • Reply
  turan

  Evim aylardır satılmıyodu bunun üzerine satılmasıyla ilgili bi işlem yaptırdım ali gürses hocaya bana vefk gönderdi bolluk bereket vefki oldugunu soyledi bir haftada geldi satılacak eve koydum vefki dolaplardan birine bir hafta sonra eve gelen gidenin haddi hesabı olmadı yemin ederim çok talip çıktı bir seneye yakın süredir satılmayan vei iki günde talipler arasından ben seçim yaparak satmış oldum iyi bir fiyata yaptığı işle ilgili en ufak hakkım varsa helal olsun ali hocaya

Yorum yapın