Vefk Yaptıranlar

Azerbaycan Medyum Hocaları

Örneğin, vefk kullanılarak gayb alemlerine ait enerjiler dünyaya aktarılabilir, böylece bereket gibi durumlar yaratılabilir. Tüm bunlar maneviyatın ne kadar önemli olduğunu gösteren birer örnektir.

Azerbaycan medyum hocaları aldıkları eğitim ve edindikleri tecrübe sayesinde hangi çalışmaların ne gibi koşullarda yapılması gerektiğinde yüksek bir uzmanlığa sahiptir. Herkes için farklı olan manevi çalışmalar medyum tarafından belirlenir ve uygulanacak teknikler bu şekilde ortaya çıkarılır. Bir kişi içi uygulanan teknik diğeri için geçerli olmayacağı gibi, herkesin kendine özgü bir tarzı olması da gayet olağan bir durumdur. Örneğin, her Azerbaycan medyum hocasının kendine özgü bir aşk büyüsü yöntemi bulunabilir.

Maneviyat hayatın her alanında bizimledir. Bazen kötü niyetli insanlar tarafından yapılan kara büyü benzeri uygulamalar ile hayatımızı olumsuz etkilerken bazen de tam tersi şekilde, gerçek medyumlar tarafından yapılan vefk ve benzeri uygulamalar sayesinde iyi sonuçlar alınabilir. Azerbaycan medyum hocaları insanların hayatlarında olumlu etkiler edinebilmesi için ellerinden geldiğince kara büyü gibi çalışmalardan kaçınır ve her gerçek hoca gibi insana hayırlı uygulamalar yapar.

Gerçek medyum hocaların büyük çoğunluğu kötü amaçlarla çalışmaz ancak bu işi yapanlarda kötü amaçlı çalışanlar da olabilmektedir. Bu kişiler yine sonsuz kudretli manevi alemi kullanır ve masum insanlara zarar verebilir. Gerçek medyum hocalar bu tarz durumlarda büyü bozma uygulamaları yaparak sorunu ortadan kaldırabilir. Buna ek olarak vefk ve koruyucu muska gibi çalışmalar yapılarak kötü niyetli uygulamalardan etkilenmemek de mümkündür. Büyü ve benzeri uygulamalarda medyum hocaların kendilerine özgü teknikler geliştirdikleri gibi koruyucu uygulamalarda da hocalar kendi yöntemlerini tercih edebilir. Bir Azerbaycan medyum hocası tarafından yapılan muska ile diğer hocanın yaptığı muska tamamen farklı olabilir.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    Turan

    Hep dolandırılan bir insan olarak medyumlarla alakalı önyargılarım devam ediyor…
    Ali Gürses hoca iyi diyorlar, son bir kez onu denemek istiyorum. Papaz büyüsü yaptıracağım, ne için yaptıracağımın detaylarını sadece hocayla konuşmak istiyorum. Yaptıranlar ne diyor?? Sizce Ali Gürses’le çalışılır mı? Güvenilir mi?

Yorum yapın