Vefk Yaptıranlar

Geri Getirme Vefki Yaptıranlar

Medyum hocalar büyü yaparken kendilerine ait farklı teknikler kullanmayı tercih edebilir. Bu tamamen büyüyü uygulayacak olan hocanın deneyimi ve bilgisi dahilinde yapılan bir seçimdir. Bir medyum, malzeme kullanarak büyü yapmaya tercih ederken, diğer bir hoca geri getirme büyüsü için sadece kendi nefes gücüne güvenip, bu şekilde hareket edebilmektedir. Bu durum, manevi alemlerin sonsuz kudretinin ve alternatiflerin en önemli göstergelerindendir. Gerçek medyumlar, her zaman için bu özgürlükten tam anlamıyla yararlanır ve buna göre hareket eder.

Dünyada var olan her şey, gaybın üzerine kurulmuş ve bu alemlerdeki enerjiler sayesinde doğru şekilde işlemektedir. Buna geri getirme büyüsü gibi hassas büyüler de dahildir. Eğer medyum hocalar bu büyüleri doğru şekilde yapamazsa, yapılan çalışmanın etkisi zayıf kalır, gaybi alemlerden yeteri kadar enerji elde edilemez. Bu yüzden, medyum hocalar en doğru tekniği seçerek, en doğru zamanlama ile geri getirme büyüsünü yapmak zorundadır.

Geri getirme büyüsü veya başka bir büyü olması fark etmeksizin, her büyüde çok çeşitli ilimler kullanılmaktadır. Bazı medyumlar numeroloji ve ebced gibi hassas ilimler ile hesaplama yaparak büyü yapmayı tercih eder. Bu hesaplamalar doğrultusunda, kimi zaman okunacak duaların sayısı, kimi zaman ise zamanı belirlenir. Hesaplamaların doğru yapılması, büyünün tutması için en önemli gerekliliklerden biridir. Tüm bu sebeplerden dolayı, mutlaka çalışacağınız medyumun işinin ehli olması elzemdir.

2 Yorum

 • Reply
  yasin

  kusura bakmayin bir soru sormak istiyorum burada soru soruluyo mu bilmyiorum ama yardim edenler olursa minnettar olurum
  ben gectigimiz aylarda vefk islemi icin medyum ismail ile calismistim simdi ariyorum elime gelmedigi icin ama telefonlari devamli mesgul acaba numara mi degistirdi? su an kendisiyle konusabilen arkadaslar varsa buraya yazarsa cok sevinirim, cunku vefkim gelmedi bir aydir verdigi kargo numarasi da hatali diyor ulasip duzelttirmem lazim

 • Reply
  İsim yok

  Medyum Cahit hakkında çok güzel yorumlar yapılmış bende kanıp çalışma yapmak istedim. Ancak dolandırdı beni. Önce 1500 lira istiyor çok ilgili görünüyor. Sonra büyü yada buna benzer şeyler var deyip 3500 daha istiyor. Yok deyince o 1500 lira da hiç oluyor. Sakın benim düştüğüm duruma düşmeyin. Sadece Ali Gürses ile çalışın derim. Pişman olmazsınız.

Yorum yapın