Vefk Yaptıranlar

Kilit Büyüsü

Büyülerin yapımı sırasında kullanılan yöntemler belki de binlerce yıllık bir tarihe sahiptir. Medyum hocalar, bu tarz yöntemleri aldıkları eğitimler sayesinde öğrenir ve kendilerini bu alanda geliştirir. Kilit büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü yöntemi sadece medyumluk eğitimi sırasında öğretilmektedir. Bu eğitim sırasında, medyum hocalara el verme yoluyla aktarılan bu bilgiler asla dışarı ile paylaşılmaz, nesiller boyu korunarak aktarılması için özellikle gizli tutulur.

Büyü ve benzeri konular manevi dünyaların çok güçlü enerjilerini içermektedir. Kilit büyüsü de olsa herhangi bir başka büyü de olsa bu enerjileri doğru kullanmak için medyumun mutlaka profesyonel bir eğitimden geçmesi gereklidir. Yine aynı şekilde, bu enerjilerin kötü niyetli insanların kontrolüne geçmemesi, insanlara zarar vermek adına kullanılmaması için her daim bilgilerin gizli tutulması çok önemlidir.

Büyü yapabilmek için büyü yöntemlerini bilmek tek başına yeterli olmayacaktır. Bir büyü yapılacağı zaman kullanılacak enerjiler, medyum hocanın nefes gücü ve daha sayısız konu büyü üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Kilit büyüsü gibi insanların iradelerini etkileyen çalışmalarda bu durum çok daha net şekilde görülebilmektedir. Bu gibi uygulamaları yapacak olan medyum hocalar mutlaka dikkatli davranmalı, her konuda hassas olmalıdır. Gerçek medyumlar, kilit büyüsü de dahil olmak üzere her türlü çalışmayı yaparken bu hassasiyeti sağlamaktadır.

Kilit Büyüsü Evde Yapılamaz

Kilit büyüsü evde yapılabilen bir büyü çalışması değildir. Evde herhangi bir büyü yapılması, en kolay gibi görünen büyünün bile başarılı olması mümkün değildir. Sıradan bir insan, medyumluk konusunda herhangi bir eğitim almadığı için büyü yapabilmesi imkansızdır.

Medyumların nefes gücü, bilgisi ve ilimler ile alakalı tecrübeleri normal bir insandan kat kat fazladır. Nasıl ki bir hastalığın tedavisi için o alanda eğitim almış doktorlara güveniliyor, insan kendi kendini evde tedavi etmeye çalışmıyorsa, kilit büyüsü de dahil olmak üzere her türlü manevi çalışma için de bu alanda eğitim alanlarla çalışmak gereklidir. Aksi takdirde, büyüyü evde deneyen kişiler vakit kaybı yaşamaktan başka bir şeyle karşılaşmayacaktır.

Büyüleri Evde Yapmak Büyük Yanlıştır

Büyüleri evde yapmayı denemek herhangi bir etkiye sahip olmadığı gibi zaman zaman insanları zor durumda da bırakabilir. Özellikle, gerçek olmayan büyü yöntemleri, insanlara zarar vermek adına kötü niyetli kişiler tarafından paylaşılabilir. Kilit büyüsü tekniği sandığınız dualar aslında zararlı olabilir.

Medyum hocalar, kilit büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyüyü herhangi bir tehlike olmadan yapacaktır. İsteklerinize ulaşmanıza vesile olacak eğitimli medyumlarla çalışmak, kulaktan dolma bilgiler ile evde büyü yapmayı denemekten çok daha doğru olacaktır. Bu gibi deneylerle vakit kaybetmek yerine, işinin ehli ile çalıştığınız sürece maneviyatın tüm gücünden yararlanabilmek mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Çelik

    Selamlar öncelikle, kendi kolay inanma sorunum nedeniyle bikaç kişiye salak gibi çok büyük paralar kaptırdım bir de işin içinde aşk olunca insan çaresizce her şeyi yapası geliyor.
    Hepsini geçtim, en son artık olmayacak gözüyle bakarken allah ondan razı olsun medyum ali gürses hocayla tanıştım. Yorum sitelerinden birinde görmüştüm başta güvenemedim ama çok kişi tavsiye edince arayıp konuşayım dedim. Telefonu 535 590 62 75 Aradım hocaya uzun uzun derdimi anlattım, hiç kötü söz söylemeden dinledi.
    En sonunda papaz büyüsü tavsiye etti. Yapalım dedim. Yaptırmayı düşünenler için 1 – 21 günde etki ediyormuş. Birkaç kez karar değiştirmiş olsam da iyi ki yaptırmışım. Şimdi yedinci gündeyim, aramızda belli olan bi çekim var, daha nasıl ilerleyecek çok heyecanlıyım. Arkadaşlarım bile sizin aranızda ne var diye sormaya başladı. Hiçbir zaman umudu kesmemek ve sabırla beklemek lazımmış onu anladım.

Yorum yapın