Vefk Yaptıranlar

Yumurta Büyüsü Yaptıranlar

Medyumlar en ufak büyüde bile başarılı sonuç elde edebilmek için farklı ilimlerde uzmanlaşmak zorundadır. Yumurta büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler sadece bu şekilde yapılabilir. Eğer medyum hocalar bu konuda uzmanlık sahibi değilse istenen etkiyi yaratan bir büyü yapılamayacaktır.

Medyumların farklı ilimlerde uzmanlaşmasındaki temel sebep büyü enerjilerinin doğru şekilde tanımlanması gerekliliğidir. Medyum hocalar yumurta büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü enerjilerini tanımlarken pek çok ilim konusundaki bilgilerinden yararlanır.

Bir büyü yapılırken enerji tanımlanamaz ise büyünün amacı gerçekleşmez. Medyum hocalar yaptıkları tüm çalışmaları bu esasa göre yapmaktadır. Eğer enerji doğru yönlenemezse büyü tutmayacaktır. İşinin ehli hocalar da kimseyi mağdur etmek istemedikleri için bu aşamayı en iyi şekilde yapacaktır.

Yumurta büyüsü gibi büyülerde de malzeme kullanılıyor olsa bile medyumun nefesi aynı şekilde önemlidir. Tüm büyülerde ortaya çıkan enerjiler sadece medyum hocaların nefes gücü ile yönlendirilebilmektedir.

Medyum hocalar tarafından yumurta büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışması yapılırken kullanılan enerjiler başka alemlerden gelen enerjilerdir. Bu nedenle hiçbir şekilde fizik kanunlarıyla düşünülmemesi gerekir. Öte alemlere ait kanunlar dünyanın çok ötesinde olduğu için sadece medyum hocalar tarafından anlaşılabilir.

Yumurta Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Yumurta büyüsü yapıldığında yine aynı şekilde öte alemlerden yararlanılır. Diğer alemlerde var olan sonsuz enerjiler insanların çevresini sarar ve büyüden istenen etki sağlanır. Medyumlar bu etkileri sağlamak için gereken enerjileri diğer alemlerden getirmektedir.

Medyum hocaların yumurta büyüsü için kullandığı hiçbir enerji bu alemin kuralları ile incelenemez. Hepsi öte alemlerin bir ürünüdür. Bu nedenle yalnızca bu alemde var olan mesafe kuralları büyüler için geçerli değildir.

Medyum hocalar yumurta büyüsünü ister farklı şehirden ister bambaşka bir ülkeden bile yapabilir. Büyüler her zaman için aynı şekilde etkili olacaktır. Manevi alemlerde asla fiziksel mesafelerin önemi yoktur.

Malzeme olan büyüler bile uzaktan yapılabilmektedir. Bu büyü yöntemlerinde malzemeler kargo yoluyla iletilerek yine istenen etkinin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Yumurta büyüsü için de bu durum geçerlidir.

Uzaktan Yapılan Yumurta Büyüsü Etkili Olur Mu?

Yumurta büyüsü uzaktan ve yakından yapılabilir. Her büyü çalışması en etkili olacak şekilde medyum hocalar tarafından özel olarak tasarlanır. Büyüler kişiye özeldir ve mutlaka işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Yumurta büyüsü uzaktan yapıldığı zaman da tıpkı yakından yapılmış gibi etkili olacaktır. Medyum hocalar bu konuda kesin görüş bildirmektedir. Elbette istisnai durumlarla karşılaşılabileceği unutulmamalıdır.

Yumurta büyüsü çoğu zaman etkisiz bir büyü olarak bilinir. Bu çalışma yerine kullanılan papaz büyüsü hem daha hızlı hem de daha yoğun sonuçlar alınmasını sağlar.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  gökçen

  Benim başımdan geçen olay birazcık karışık. Normalde üzerimde büyü olduğunu düşünüyordum, bu yüzden büyü bozma çalışmaları için servet harcadım diyebilirim. Ailemle alakalı bir mesele, boşanma eşiğine gelmiştik neredeyse, ben büyü sebebiyle böyle olduğunu düşünürken aslında işin içinde başkaları olduğunu sonradan öğrendim.
  Ali hocayı aradığımda para hiç sorun değil, büyü bozma çalışması istiyorum demiştim. Telefonda o panik halimi sakinleştirip durumu soruşunu hiç unutmuyorum, sonra uzunca bir süre içimi döktüm, bana büyü bozma gerekli olmayabilir dedi, biraz vakit istedi. İnceleyip ona göre karar verelim dedi.
  İncelemeyi yaptıktan sonra tekrar görüştük, bana pek fazla olanları anlatmak istemedi ama çözüm sağlayacak olan çalışmayı söyledi, bağlama vefki yaptık. Tam adı bu olmayabilir çalışmanın bilmiyorum ama geldikten sonra eve yerleştirdiğimde eşimin eve olan ilgisinin her gün daha fazla arttığını gördüm. Normalde uzak kalan adam evden çıkmaz oldu. Bir süre sonra bu evde yaşadığımız kötü durumlar tamamen kayboldu.
  Ben büyü diye düşünüyormuşum ama durum başka bir şeymiş. Ali hoca muhtemelen bunu gördü incelerken beni üzmemek adına söylemedi, en son eşim itiraf ettiği zaman öğrenmiş oldum, büyü falan yokmuş başka bir kadın varmış ona gidiyormuş söylediğine göre. Özür diledi, ben de geçmişte bıraktım artık çok fazla üstesine gitmemek için.
  Şu an bu vefk sayesinde benim cebimden çıkıp dolandırıcılara gidecek bir sürü paradan kurtuldum, yıkılmanın eşiğinde olan yuvam da kurtuldu. Ali Gürses hoca diğerleri gibi bana kazık atmaya çalışabilirdi ama dinledi, anladıktan sonra karar verdi, yaptığı işlem olaki tutmasaydı bile bu bile benim için yeterliydi. Allah razı olsun.

Yorum yapın