Vefk Yaptıranlar

Gerçek ve Sahte Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Gayb alemleri oldukça kapsamlı ve pek çok farklı enerjiyi içeren bir dünyadır. Bu alemlerle alakalı çalışmalar yapmak için uzmanlık, pek çok ilimde bilgi ve tecrübe gereklidir. Gerçek medyumlar, bu alanlarda kapsamlı eğitimler almakta, bu sayede başarıya ulaşmaktadır. Sahte medyumların aksine, bir kişinin bu alemlerle alakalı en basit çalışmayı bile yapabilmesi için mutlaka kendini her alanda yetiştirmiş olması gereklidir.

Medyum hocalar, büyü yaparken çok ciddi enerjilerin gücünden yararlanır. Bu enerjiler insanlara zarar verme ihtimali olan güçler değildir. Kara büyü harici, gerçek medyumlar tarafından yapılan hiçbir büyünün zarar verme ihtimali yoktur. Ancak, büyülerin etkili olabilmesi ve istediğiniz sonucu verebilmesi için mutlaka işinin ehli biri tarafından yapılması gereklidir. Sahte medyumlar, yapılan çalışmalarda hiçbir zaman başarıya ulaşamayacak, yaptığı işlemlerden istenen etkiyi alamayacaktır. Medyumluk, basit düşünülebilecek bir meslek değildir. Bu alanda yapılan her türlü çalışmada pek çok özel detay bulunmaktadır.

Gerçek medyumlar, yapılan her çalışmayı geçmişten gelen temeller üzerine gerçekleştirmektedir. Bu temeller, el verme yoluyla aktarılmakta, sadece bu alanda eğitim alan kişilerin erişebileceği bilgiler olmaktadır. Sahte medyumlar, böylesi bilgilere hiçbir şekilde erişemeyeceği için büyü hakkında fikir sahibi bile olamayacaktır. Bu bilgiler, en basit büyü çalışmasında bile aynı derecede önemlidir. Bu nedenle, gerçek ve sahte medyumları ayırt etmek, iyi bir araştırma yaparak her zaman için alanında uzman olan gerçek medyum hocalar ile çalışmak çok önemlidir.

Gerçek Medyumlar Her Konuda Yardım Edecektir

Gerçek medyum hocalar, nesillerdir sürdürdükleri bu meslekte her zaman için insanlara yararlı olmaya gayret etmektedir. Alanında uzman, işinin ehli olan bir medyum hoca, en zor durumunuzda bile maneviyatın gücünden yararlanmanızı sağlayacaktır. Gerçek medyumlar, tüm bu alanlarda ciddi eğitimler almaları sayesinde başarılıdır.

Sahte medyumlar için yardım etme gayesi yoktur. Bu kişiler, sadece para kazanmak adına size boş yere umut verecek, yapılamayacak işlemleri bile yapabileceklerini söyleyecektir. Bu gibi kişilerin manevi ilimlerle alakalı herhangi bir bilgisi bulunmamaktadır.

Gerçek medyum hocalar, gaybi ilimlerde hem bilgi hem de tecrübe sahibidir. Bu durum, sorduğunuz sorulara verecekleri cevaplarda da kendini belli edecektir. İyi bir araştırma yaptığınız sürece, bu medyumları kolayca bulmak mümkündür.

Gerçek ve Sahte Medyumları Ayırt Etmek Kolaydır

Sahte medyumlar, onlara soracağınız sorulara hiçbir zaman yeterli cevap veremeyecektir. Bu kişiler, sadece kulaktan dolma ve uydurma bilgiler ile büyü yaptıklarını iddia ettiği için, gerçek ilimler söz konusu olduğunda detay vermekten kaçınacak, konuyu kapatacaktır.

Gerçek medyumlar, kendilerine danışan insanların aklında soru işareti kalmasını istemeyecektir. Bu nedenle, yapılacak olan çalışma ile ilgili, sır olmayan tüm bilgileri paylaşacak, tüm sorularınızı seve seve cevaplayacaktır. Bu şekilde yaklaşan medyum hocalar, hangi konuda olursa olsun hiçbir zaman mağduriyet yaşatmayacak, istediğiniz işlemi etkili biçimde yapacaktır.

Araştırmalarınız sırasında, sizlerden gelen yorum, şikayet ve tavsiyeleri de okuyabilirsiniz. Tüm medyum yorumlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Ali bey

    Ben daha önce iki kere evlilik yaptım üçüncü evliliğimi yapmak istediğimi söylediğim için ailem kesinlikle kabul etmedi, hakaretler falan edildi yüzüme karşı. Kocaman yaşını başını almış adamım ya onları kıracaktım ya da evlenmeme ikna olacaklardı. Ben de aileyi kırmaktansa ikna büyüsü yaptırıp işin içinden çıkayım istedim.
    Ali Gürses isimli bir medyumu internette gezinirken buldum medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail mail adresi. Güneş Gazetesinde röportajını okudum bilgili biri olduğunu görünce o dolandırıcılarla uğraşmaktansa bir bu hocaya sorayım dedim. Bana bu işlemin yapılabilir olduğunu söyledi. Yapalım hocam dedim. Bir hafta sürede tamamladı işlemi.
    Sonrasında her şey farklı oldu gerçekten ailem resmen bambaşka insanlara dönüştü, senin kararın senin hayatın gibi şeyler demeye başladılar. Allah razı olsun ki ali hoca sayesinde ailemi karşıma almadan huzurlu bir yuva kurabilmek adına bir adım atabildim.

Yorum yapın