Vefk Yaptıranlar

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Bir büyünün etkili bir şekilde sonuç verebilmesi için doğru yöntemlerin doğru kişiler tarafından kullanılması gereklidir. Sıradan bir insan veya nefes gücü yetersiz olan bir medyum asla doğru büyüyü yapamayacaktır. Aşk büyüsü gibi diğer büyülere kıyasla daha hassas olan çalışmalarda bu durum çok daha fazla ön plana çıkmaktadır.

Aşk büyüsü tüm diğer büyüler gibi kendine özgü zorluklara sahiptir. Bu zorlukların başında büyünün iki kişiyi etkilemesi gelir. Tek bir kişiye yapılan büyüye kıyasla çok daha fazla çalışma gerektirir. Bu nedenle büyü yapılırken çalışacağınız medyumun iyi belirlenmesi çok önemlidir.

Doğru şekilde yapılması durumunda en zor aşk büyüsü bile etkili olacaktır. Medyumlar aldıkları eğitimler, tecrübeleri ve nefes güçleri sayesinde istenen her büyüyü kolayca yapabilir.

Aşk Büyüsü Neden Zordur?

Büyülerin yapımı tamamen eski dönemlerden gelen teknikler ile gerçekleşir. Bu tekniklerin neler olduğu halka açılmaz. Sadece bu işe hayatını adayan medyumlar tarafından el verme yöntemi ile öğrenilir. Yani, eğitimini almamış bir kişinin aşk büyüsü yapması mümkün değildir.

medyum ali hoca

Bu büyüyü zor kılan faktörlerin başında iki kişinin arasındaki, gözle görülemeyen manevi bağları etkiliyor olması gelir. Bu bağlar, çalışmaya başlamadan önce medyum tarafından tespit edilmeli ve uygun şekilde güçlendirilmelidir. Bağların varlığını tespit etmek bile başlı başına özel bir meziyettir.

Kişiler arasındaki duygulara ve hislere doğrudan etki eden aşk büyüsü istenen etkiyi verebilmek için çok dikkatli şekilde yapılmalıdır. Farklı yöntemleri bulunan bu büyü çalışmasında hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun her biri eşit ölçüde zordur. Bu nedenle büyü yapılırken medyumun çok dikkatli olması gerekir.

Aşk Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Büyülerin çalışma sistemleri insanlar tarafından henüz anlaşılmamıştır. Oldukça kadim olan bu çalışmalarda tam anlamıyla bilinmeyen bir evrenden gelen enerjiler söz konusudur. Daha önce hiç kimsenin görmediği, gitmediği ve kurallarını bilmediği gayb alemlerinden gelen enerjiler hakkında kesin bir şey söylemek de doğru olmayacaktır.

Medyumlar yıllar boyunca elde ettikleri tecrübeler ve eğitimler sayesinde bu alemleri az da olsa tanırlar. Bu alemlerde yapılan büyü çalışmalarının nasıl sonuç vereceğini de bu sayede öngörebilirler. Aşk büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında aynı enerjiler kullanıldığı için bu alemleri tanımak önemlidir.

Gerçek medyum hocalar tutmayacak veya imkansız olan bir büyü çalışmasını yapmayı baştan kabul etmezler. Bu şekilde davranıp umut tüccarlığı yapmaz, alternatif yöntemlere yöneltir veya büyünün neden tutmayacağını açıklarlar. Aşk büyüsü için de aynı şey geçerlidir. Gerçek medyumlar yaptıkları ön inceleme sonucunda büyünün tutma ihtimalini çalışmayı yaptıran kişiye belirtir ve çalışmaya bunun ardından başlar.

Sitemizde sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    TEOMAN

    MEDYUM ALİ GÜRSES’E BURADAN DA DİĞER TÜM YORUM SİTELERİNDEN DE DEFALARCA TEŞEKKÜR EDERİM. MEDYUM ALİ HOCAYLA TANIŞMAMIZIN VESİLESİ YİNE BU GİBİ SİTELREDEN BİRİNDE OLDU. BEREKET BÜYÜSÜ YAPTIRDIK FARKLI İSMİ OLAN BİR YÖNTEMİN BANA EN İYİSİ OLACAĞINI SÖYLEDİ. YÖNTEMİN ADINI TAM HATIRLAMIYORUM AMA YAPTIĞI İŞİN HER KURUŞUNU HAKEDİYOR MEDYUM ALİ HOCA FAZLACA MEMNUNUM VE ÖNERİRİM

Yorum yapın