Vefk Yaptıranlar

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

Medyumlar, dünyevi alemdeki olaylara müdahale etmek için gaybın enerjilerini kullanarak hareket ederler. Bu alemlerde gerçekleşen en basit olayda bile, manevi dünyanın enerjisini en doğru şekilde kullanabilen medyum hocalar, istenen her türlü amaç için büyü yapabilir. Aşktan kısmet kadar her şey için farklı bir büyü yöntemine rastlamak mümkündür. Bu yöntemler arasında yaygın olarak kullanılan ve diğerlerine kıyasla çok daha etkili olduğu görülen papaz büyüsü bunlara örnek olarak verilebilir.

Papaz büyüsü için kullanılan enerjiler, manevi alemlerin en sert enerjilerindendir. Medyum hocalar, bunu fiziki dünyaya yansıtabilmek için çok ciddi nefes gücüne sahip olmak zorundadır. Nefes gücü yetmeyen bir medyum hoca, pek çok diğer büyüyü yapabiliyor olsa bile, papaz büyüsünü yapamayabilir. Aynı şekilde, en iyi teknikleri bilen sıradan bir insan bile papaz büyüsünün kudretinden yararlanamaz. Çünkü bu büyü, nefes gücü açısından kendini yetiştirmiş, doğuştan yatkınlık sahibi insanlar tarafından yapılabilir.

Papaz büyüsü yapmak isteyen bir kişi, kendini geliştirmesi dışında, ciddi anlamda bilgi sahibi olmak zorundadır. Bu büyünün belli başlı püf noktaları, üstat medyum hocalar tarafından gizlendiği ve hiçbir şekilde dışarı ile paylaşılmadığı için, papaz büyüsünün eğitimsiz medyumlar tarafından yapılması mümkün değildir.

Manevi alemin en zor çalışmalarından biri olarak kabul edilen papaz büyüsü, aynı ölçüde mükafatlandıran etkilere sahiptir. Çok sayıda zor çalışma, bu büyü tekniği kullanılarak kolayca yapılabilir.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

3 Yorum

 • Reply
  Papaz büyüsü

  Daha önceden bir evlilik geçirdiğim için sevgilimin ailesi beni istemiyordu. Her ne kadar çok sevsek de işte olmayınca ailelerin onayı herşey yarım oluyor tam olmuyor. Bu nedenle ben de ali gürses hoca ile çalışmaya karar verdim.Ali hocayı internette araştırırken facebookta buldum çok kişi beğenmiş, bir sürü insan memnun kalmış. Böyle olduğunu görünce de arayıp bir şans vereyim konuşayım dedim.
  Bu arada Memurlar.nette de röportajına denk geldim
  https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html
  Konuşmamız sırasında hem yaklaşımı hem çözmeye çalışmasıyla çok iyi biri olduğunu net olarak gösterdi zaten. Papaz büyüsü diye bir işlem yaptı. Bir haftada kargoyla eve gönderdi işlemi. 1-21 gün süre verdi. Bir günde de tutabilir 21 günde de tutabilir orası nasip dedi. Beklememin sonucunda gerçekten de dediği gibi ilk haftada etkileri görmeye başladım. Başta onlar dillendirmeye başladı sonra bizden de tekrar bir hamle gelince sanki hep istiyorlarmış gibi değişmeye başladılar. Şimdi bir sıkıntı olmadan yüzüğümüzü taktık, aileler tanıştı. Inşallah da yaza doğru düğünümüz olacak. Bu tür şeylere hiç inanmazken şimdi bu yorumu yazıyorum kendim de inanamıyorum bu konuda derdi olanlara mutlaka tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com eposta adresi 0535 590 62 75 telefonu ali hocanın

 • Reply
  levent

  birileri bana yardim etsin sahte bir medyum yuzunden cekmedigim kalmadi surekli umut icindeyim ya inanin zayif noktami buldu surekli kandiriyo, ask buyusu yaptirmistim ismi cafer hoca buyuyu yapanin ask buyusu ilkin tutmadi sonra tekrar yapalim dedi yaptirdim yine ondada tutmadi tekrar para gonderdim uckez denedim her seferinde tutmadi artik yaptirmak istemiyorum param bitti ama arayip arayip bu sefer cok guclu bir buyu yaparim bu sefer olur diyor surekli kafami karistiror onlari yapamyan bunuda yapamaz dimi nolur bisey soyleyin bu durumda ne yapmam lazim onu anlatin yoksa ben yine salak gibi para gonderip buyu yaptirmaya kalkicam

 • Reply
  Nazlı

  Ali hocaya papaz büyüsü yaptıran bar mı

Yorum yapın