Vefk Yaptıranlar

Medyum Yorumları & Şikayetleri Nasıl Okunur?

Büyü yapılması demek manevi alemlerde var olan bazı enerjilerin dünyevi amaçlarımız için kullanılması anlamına gelir. Tetiklenen bu enerjiler hayatlarımıza bir şekilde yansıyarak isteklerimizin yerine gelmesini sağlar. Tarafsız medyum yorumlarında olduğu gibi, bu tarz büyü çalışmalarında isteklerimizi gerçekleştirmek için medyumlar tarafından sayısız farklı yöntemin kullanıldığı görülebilmektedir.

Kimi insan kabul etmiyor olsa bile öte alemlerin bizlerdeki etkisi hiç azımsanamayacak kadar yüksektir. Bir insanın üzerinde herhangi bir büyü olmasa bile, bu alemlerde oluşan kötü enerjiler sebebiyle günlük yaşantısında problemler yaşayabilmektedir. Bu tarz sorunların önüne geçmek için medyum hocalar pek çok çalışma yapabilir.

Tarafsız medyum yorumları yazarak deneyimlerini anlatan çok sayıda insan, kötü giden hayatlarının manevi çalışmalar aracılığıyla çözülebildiğini ifade etmektedir. Örneğin, devamlı olarak kendini kötü hisseden, kabuslar gören bir kişiye yapılan muska veya vefk çalışması ile bu durumun önüne geçilebilmektedir. Öte alemlerin gücü sadece bununla sınırlı değil, insanların hayatını her anlamda etkileyebilecek kadar kudretlidir.

Bir kişinin tüm duygusal ilişkileri manevi dünya üzerinde şekillenir. İki insan arasında oluşan bağlar sadece bu alemler aracılığıyla güçlenip zayıflayabilir. Medyumlar ise bizlere hediye olarak verilen çeşitli ilimler kullanarak bu bağları istenen şekle sokabilir. Tarafsız medyum yorumlarında göreceğiniz üzere, kişiler arasında aşk bağı oluştuğu, evlilik haline vesile olunduğu çok yaygın olarak görülmektedir.

İnsanın Her İki Dünyada da Parçası Bulunur

Bir insan sadece fiziki dünyada veya yalnızca öte alemlerde var olamaz. İnsanların bu bilinç düzeyinde yaşayabilmesi için mutlaka her iki alemde de bulunuyor olması gereklidir. Tarafsız medyum yorumlarında görüleceği üzere, inançsız veya daha önceden büyü gibi olayların tesirini görmemiş kişilerde bile bu çalışmalardan istenen sonuç alınmaktadır.

İnsan asla maneviyattan kopamayan bir varlıktır. Ölüm halinde bile öte alemlere geçiş söz konusudur. Bu nedenle, bir büyü çalışmasının etki etmeyeceğini düşünmek, büyü diye bir şeyin var olmadığını söylemek büyük bir yanılgıdır. Tarafsız medyum yorumları, bu konuya inanmayan kişilerin yaşadığı gerçek deneyimlerle doludur.

İşinin Ehli Medyumlar Öte Alem Bilgisine Sahiptir

Medyumlar eğitimleri sırasında bu aleme ait olmayan ilimler konusunda bilgi edinir. Manevi dünyayı tanıyan bu kişiler, farklı büyü uygulamaları kullanarak insanların istedikleri etkiyi alabilmelerine imkan tanır.

Tarafsız medyum yorumlarında görüleceği üzere medyumların herkes için farklı büyüler, teknikler kullanması mümkündür. Yapılacak tüm çalışmalarda bu bilgilerin ışığında bir yol haritası çizilir. Bu çalışmaların en önemli amacı medyumların kendilerine danışan kişilerin istediğini sağlamasıdır.

Gerçek bir medyum, hiç kimseyi mağdur etmemek üzerine çalışır. Bunu da eğitimi ve tecrübesi ile yapabilir.

İşinin ehli medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizden gelen tarafsız medyum yorumlarını da okuyabilirsiniz. Ana sayfada yer alan bu yorumlara ulaşmak, dilerseniz kendi görüşlerinizi paylaşarak insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Ankaralı

    Yıllardır işim gücüm yerinde gitmedi çok defa iş değiştirdim bu sefer olur umuduyla çalıştım didindim ama olmadı annem ali gürses hocaya benim adıma başvurmuş ben başta gönülsüzdüm ama hocanın konuşmalarıyla ben de ne olacak olsun deneyelim dedim bakım işlemi yaptı çok kısa süredede bitti zaten yaptığı işlem zahmetsizdi yani bana resmen hayatımla ilgili bir sürü bilgi sıraladı çok şaşırdım üstümdeki kötü enerjiyi çözmek adına yardımcı olacağını söyledi bir hafta süre istedi sonra aradı bilgi verdi dediği gibi hayatıma devam ettim resmen sanki sırtımda ağır bir çanta varmışda çıkarmışım gibi hissettim o günden beri birsürü fırsat çıkıyor karşıma eskiden kesin olacak şeyler olmazdı şimdi hiç olmayacak şeyler oluyor aralarından ben seçim yapmak zorunda kalıyorum. Sağolsun ali gürses hoca beni çok mutlu etti bu konuda sıkıntısı olanlara tavsiye ederim telefonu 5355906275

Yorum yapın