Vefk Yaptıranlar

Evlilik Büyüsü Yaptıranlar

Bir büyünün pek çok farklı türü ortaya çıkabilmektedir. Özellike zaman içerisinde çok fazla kez yapılmış büyü türlerinde bu durum çok daha net görülür. Aşk ve evlilik büyüsü gibi büyü çalışmaları antik dönemlerden bu yana defalarca yapıldığı için çok daha fazla kullanım alanına kavuşmuştur. Medyum hocalar antik çağlardan beri bu çalışmalar üzerinde yoğunlaşmış ve kendilerini geliştirmiştir. Sadece kendilerini geliştirmekle kalmayıp evlilik büyüsü ile ilgili yeni türler de ortaya çıkartmıştır.

Evlilik büyüsü aslında genel olarak büyünün amacına verilen bir isimdir. Manevi alemlerin sonsuz enerjisini kullanabilmek için sadece tek bir çalışma bulunmaz. Medyum hocalar pek çok farklı çalışma yaparak istenen amacı yerine getirebilir. Bu nedenle, evlilik büyüsü kategorisinde değerlendirilebilen onlarca farklı büyü türü ile karşılaşmak mümkündür.

Evlilik büyüsü için kullanılan mum yöntemi en çok bilinen çalışmalardandır. Bu yöntemde evlilik bağı oluşturulmak istenen iki kişinin fotoğrafı bir mum vasıtasıyla birleştirilir. Aşk ve sevgili sembolize eden kırmızı renkteki mum eritilerek ikilinin fotoğrafı birleştirilir. Bu esnada medyum hoca tarafından okunan dualar büyünün gerçekleşmesini sağlar. Bu çalışma çok yaygın olarak yapılmaktadır ve etkileri gayet nettir.

Bunun dışında evlilik büyüsü yerine aşk büyüsü de kullanılabilir. Normalde evlilik yerine aşk büyüsü olarak bilinen çalışmalar, iki kişi arasında aşk bağını oluşturacak ve akabinde evlilik haliyle sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu tarz durumlarda hangi büyünün kullanılacağına dair kararı medyum hoca verecektir.

Medyum hocalar enerjinizi en iyi şekilde inceleyerek en doğru kararı verecektir. Gerçek bir medyum yaptığı çalışmalardan her daim en iyi sonucu almaya gayret eder. Evlilik büyüsü için de iki tarafın enerjisi incelenir, istenen etkiyi alabilmek için en karmaşık çalışma olsa bile gereken uygulama yapılır.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    ferdi

    ALACAKLARIM YALAN OLDU DERKEN ALLAH RAZI OLSUN BOLLUK BEREKET VEFKİYLE BEKLEMEDİĞİM İNSANLAR BİLE GETİRDİ PARASINI NAKİT TESLİM ETTİ ALİ GÜRSES HOCA NASIL BİR İŞLEM YAPTIYSAN VALLAHİ BEN HAYRET İÇİNDEYİM BUNCA YILLIK ESNAFIM ÖLDÜ DİYE BAKTIĞIM PARALARDAN GELEN OLDU ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN ALLAH SANA DA VERSİN GANİ GANİ İNŞALLAH

Yorum yapın