Vefk Yaptıranlar

Ailemi Evliliğe Nasıl İkna Ederim? Aileyi İkna Ritüeli

Ailemi evliliğe nasıl ikna ederim şeklindeki sorular doğal olarak artmış bulunmaktadır. Bunun sebebi gençlerin birbiri ile iyi anlaşması fakat ailelerin anlaşamaması gibi sorunlar olmaktadır. Son zamanlarda bu şekilde ki olayların sayısında oldukça fazlalaşma görülmektedir. Gençler de doğal olarak çözüm aramaktadır.

Evleneceği kişi ile ilgili olan bir hususta ailenizin size gereken yaklaşımı göstermemesi durumunda ailemi evliliğe nasıl ikna ederim sorusu ortaya çıkmaktadır. Bunun birçok yolu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de büyü ile bu işi kökten çözmektir. Birçok kişi bu yöntemi kullanarak sorunun çözmektedir.

Aileyi Evliliğe İkna Etme Duası

Maalesef aileler dinimiz evlenmeyi teşvik etmiş olmadan bazı durumlarda evlilik meselesine karşı gelebiliyorlar. İki kişinin birbirini sevmesi sonucunda yapılan evlilik adet-i İslam olarak adlandırılır. Ama dinimiz çocukların aile büyüklerinin sözünü dinlemesini ve onların rızası olmayan şeyleri yapmamasını teşvik etmektedir.

Eğer iki kişi birbirini sevmiş ve evlenmek istiyorsa fakat aileler bina karşı tepki veriyorsa bu durum için okunacak dualar ve uygulamalar yer almaktadır. Bu dualar yapılırken en dikkat edilmesi gereken kural evlenmek isteyen kişilerin karşılıklı olarak rızaları olması gerekir.  Anlayacağınız bu dualar eğer evlenmek istediğiniz bir kişi sizle evlenmek istemiyor ise durumu hiç değiştirmeyecektir. Evlenmek istediğiniz kişi bu duruma ikna etmek için farklı ve mutlaka bilgili bir medyum hoca tarafından yapılması gereken başka işlemler yapılması gerekir.

Kendi Ailenizi Evliliğe İkna Etmek İçin Yapılan Dua

Aileniz sevdiğiniz kişi ile evlenmek isteğinize karşı geliyorsa bütün uygulamalardan önce aileye hadislerden yardım alarak evliliğin kutsal bir durum olduğunu hatırlatın. Ayrıca evliliğin aileye bir sünnet olduğunu ve bu sünnetin bir icma olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Ama aileler bütün bunları bilmesine rağmen hala çocuklarının evliliklerinde ikna olmuyorlar. Bu gibi durumlarda da aileyi ikna etmek için bazı dualar bulunmaktadır. Bu duaları ilim sahibi olan medyum hocalardan yardım alarak kendinize uygun olanı seçerek kurallarına göre okuyabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiyi Evliliğe İkna Etmek İçin Büyü

İkna etme büyüsü sevgililerden birinin evliliği düşünmediği veya çekindiği zamanlarda yapılan ve ilişkilerin evlilik kararı ile perçinlenmesiyle sonuçlanan bir büyü çeşididir ve ayrıca korku, aile baskısı, maddi sorunlar gibi çok farklı sebepler ile ertelenebilen evlilik kararlarının kısa bir zaman da halletmeye yarayan bir büyüdür.

Sevgiliniz ile evlenmek isteğinize ve kararınıza olumlu olarak yaklaşması, bu konu hakkındaki olumsuz düşüncesinden kurtulmak ve daha pozitif şekilde düşünmesini sağlamak için yapılan bir büyü çeşidi olarak yer almaktadır. Bu büyü sadece işini iyi yapan bir medyum hocadan yardım alarak yapılması gerekir. Hiç bir büyü evde yalnız yapılmamalı. Her zaman bir medyum hocadan yardım alınması en doğrusudur.

Ailemi evliliğe nasıl ikna ederim sorusuna binlerce kişi gibi sizde büyü yanıtını verenler arasındaysanız kaliteli bir hocaya ihtiyacınız bulunmaktadır. Buraya tıklayarak istediğiniz hoca ile ilgili en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitemiz dünya çapında her yerde hizmet vermekte olan medyumların değerlendirildiği ve yorumlandığı bir sitedir. İstediğiniz şekilde sitemizden istifade edebilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın