Vefk Yaptıranlar

Adana Medyum Hocaları

Birçok ilim kullanılarak yapılan vefkler, medyum hocalar tarafından yapılıyor olsa da, aslında büyü çalışmalarının dışında tutulmaktadır ve asla büyü kapsamına girmemektedir. Büyü ile aynı etkileri elde edebileceğiniz bu çalışmalarda manevi enerjiler ve özellikle dualar kullanılır. Çok sayıda ilim içeren vefklerde, çalışacağınız Adana medyum hocasının bilgisinin yeterli olması çok önemlidir. Bilgisi yeterli olmayan bir hoca vefk konusunda asla başarılı olamaz.

Bir vefk hazırlanırken ilk olarak yapılacak olan işin amacı net olarak belirlenir. Eğer aşk ve ilişkiler ile alakalı bir konuda vefk yaptırmayı planlıyorsanız, medyum hoca öncelikli olarak bu alanda gerekli olan araştırmaları yapacaktır. Bunun neticesinde çalışmanın vakitlerini belirleyecek ve gerekli çalışmayı başlatacaktır.

Adana medyum hocaları, vefk konusunda usta olan tüm medyumlar gibi, bu çalışmaları yaparken gerekli olan uygulamaları uygun saatlerde yapmaktadır. Bu saatler astroloji aracılığıyla hesaplanır. Oldukça karmaşık bir hesaplama gerektiren bu çalışmanın sonucunda, okunacak olan duanın saati bir dakika bile gecikirse vefk ile ilgili yapılan çalışmalar başa dönecektir. Bu nedenle, vefk yapan Adana medyum hocalarının bu çalışmaları çok özenli şekilde yürütmesi fazlasıyla önemlidir.

Bunlara ek olarak vefklerde kullanılan malzemelerin çeşitliliği de unutulmamalıdır. Sadece basit bir kağıt değil, aynı zamanda özel mürekkepler ile yazılan vefkler, bazı durumlarda safranlı mürekkep gibi çok nadir bulunan malzemelere bile ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle vefk için çalışacağınız Adana medyum hocasının nitelikli olması çok önemlidir.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

 • Reply
  bedrettin

  Kimsenin medyum zihni isimli medyum ile çalışmasını tavsiye etmiyorum. Daha önce çalışmamıştım ama tek sefer nasıl biri olduğunu anlamam için yeterli oldu.
  Normal şartlarda insanlar arkasından knuşmak veya bu gibi paylaşımlarda bulunmayı sevmem ama bu kişi bana olan yaklaşımları nedeniyle bunu hak etti.
  Olması gerektiği gibi saygılı ve kibar bir şekilde vefk çalışması için kendisiyle çalışmak istediğimi ifade ettim. Vefk ile alakalı olarak bugüne kadar yaptığı çalışmaları tek tek anlattı, hepsinde başarılı olduğunu söyledi. Buraya kadar her şey normal.
  Vefkin teslim tarihini bir hafta olarak belirledi, ben de tüm programımı ve planımı buna göre ayarladım çünkü vefkin amacı zaten o program içindi. Vefk iki hafta, üç hafta geçmesine rağmen gelmedi. Durumu sormak için aradığımda oldukça kaba ve sert bir tonda bekle dedi ve yüzüme kapattı. Bir hafta daha insanlık yapıp bekledim, tekrar aradığımda rahatsız edip durma beni diyerek engelledi.
  Bir buçuk ay oldu hala vefk gelmedi. Telefon numaramı engellediği için arayıp bir kez daha soramıyorum bile. Bu şekilde yapan biriyle çalışmayı düşünüyorsanız takdir sizin.

Yorum yapın