Vefk Yaptıranlar

Medyum Nedir? Medyumlar Ne Yapar?

Medyumluk mesleği dünyanın en eski mesleklerinden biridir. Medyumların yaptıkları işler insanlara dünyanın ilk dönemlerinden beri yardımcı olmuş, pek çok sıkıntılarını maneviyatın sonsuz kudreti ile çözmelerini sağlamıştır.

Bu çalışmalar için gereken enerji ve nefes gücü medyuma doğuştan gelmek zorundadır. Bu nedenle hiçbir zaman sonradan medyum olmak mümkün değildir. Allah’tan gelen bu yetenek yine Allah yolunda manevi enerjileri yönlendirerek kullanılır. Medyumların yaptıkları çalışmalar güçlü nefese sahip olmayan bir kişi tarafından asla yapılamayacaktır.

Her medyumun bilgi birikimi zaman içerisinde gelişir. Eğitime alındıkları ilk günlerden beri devamlı teorik ve pratik eğitimler alan medyumlar kendilerini geliştirmek için gereken her şeyi yapar. Bunun sonucunda insanların enerjilerini okumayı, bunun için uygun çalışmaları yapmayı öğrenirler.

Medyumların yaptıkları işler her daim insanların yararı ve mutluluğu içindir. Bu durum her gerçek medyum tarafından özellikle vurgulanır. Ancak bazı medyumlar kendi özgür iradeleri ile kara büyü gibi çalışmalar yapmayı tercih edebilir. Böylesi bir durumla karşılaşmamak için yine öte alemlerin gücünden yararlanıp, büyüden korunma muskası gibi çalışmalar yapılabilmektedir. Bu çalışmalar ile hangi büyü olursa olsun etkisinden korunmak mümkündür.

Medyumların Yaptıkları İşler Her Zaman Farklıdır

İnsanlarda hiçbir zaman aynı enerji alanını görmek mümkün değildir. Her insanın kendine ait bir enerjisi vardır. Bu enerjiyi kullanarak gereken çalışmalar yapılmak zorundadır. Medyumların yaptıkları işler de bu temel üzerinden belirlenir.

Her medyum kendine özel bir teknik geliştirebilir. Tıpkı diğer insanlar için kullanılan tekniklerin oldukça kişisel olması gibi medyumlar tarafından yapılacak olan tüm çalışmalarda ayrı ayrı uygulamalar yapılabilmektedir. Medyumlara gidenler bir medyumun aşk büyüsünde kullandığı yöntem ile diğer medyumun kullandığı yöntemin çok farklı olduğunu görebilir.

Büyü ile uğraşmak oldukça zor bir iştir. Medyumlar eğitim aldıkları için bunu yapabilir. Eğitim almamış ve nefes gücü yetersiz olan bir insanın hiçbir şekilde sonsuz gayb alemi enerjilerinden yararlanması mümkün olamaz. Bu enerjiler sadece işinin ehli medyumların yaptıkları çalışmalarda doğru şekilde kullanılabilir.

İnsanların Ruhaniyetlerini Medyumlar Güçlendirir

Ruhaniyetten koptuğumuz ve teknoloji ile yaşamaya alıştığımız bu dönemde medyumlara çok daha önemli bir görev düşmektedir. Ruhani alemlerin gücünü kullanmamızı sağlayan medyum hocalar bizim manevi alemlerle olan bağlarımızı da güçlendirir.

İnsanların maneviyattan kopmaması için öte alemlerin var olduğunu ve her daim bizim için çalıştığını gösteren medyumlar aynı zamanda bu alemlerden yararlanmamızı da sağlamaktadır. Gerçek medyumların yaptıkları işler insanları tekrar bu alemlerin varlığına inandırmakta, bu alemlerin nimetleri sayesinde hayatları düzeltmektedir.

Medyumlar tarihin her döneminde önemli kişiler olmuştur. Bugün de aynı şekilde fazlasıyla önemli olan medyum hocalar insanlığın sahip olduğu kültürel mirası, kadim bilgi birikimini ve öte alemlere ait sırları nesilden nesile aktarmanın tek sorumlusudur.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  Zeynep

  Herkese merhaba arkadaşlar
  Birçok dolandırıcıya para kaptırdıktan sonra gerçekten tavsiye edebileceğim tek medyum Medyum Ali Gürses oldu.
  Papaz büyüsü işlemi yaptırdım, bağlama amaçlı bir çalışmaydı, bu çalışmanın etkisini görebilmem sadece on gün aldı. Eşim 10 gün içinde evde çok daha fazla kalmaya ve bana ilgi göstermeye başladı.
  Evliliklerde zor durumlar yaşamak çok olası bir şey ama her insanın başına gelen bir şey. Manevi dünyadan yardım almak da utanılacak bir şey değil.
  Ali hocadan çok memnun kaldım, bundan sonra böyle bir ihtiyacım olursa ki inşallah olmaz yine kendisinin kapısını çalacağım.

  • Reply
   durdane

   nasil ulasabiliriz bu hocaya

   • Reply
    ercin

    telefon numarası 0535 590 62 75 durdane hanim

Yorum yapın