Vefk Yaptıranlar

Sahtekar Medyumlar ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Binlerce yıldır hayatımızda olan medyum hocalar, bizlerin manevi alemlerden yararlanabilmesi adına çok kapsamlı eğitimlerden geçmektedir. Güvenilir medyumlar, özellikle havas başta olmak üzere pek çok farklı ilim konusunda kendilerini yetiştirmekte, bu sayede manevi dünyadan yararlanmamızı sağlamaktadır.

Her meslekte olduğu gibi medyumluk alanında da sahtekar medyumlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu kişiler, kendilerini gerçek birer medyum hoca gibi tanıtarak mağduriyetler yaşatmaktadır. Sahte hocalar pek çok kişiyi kandırmış olsa da sahtekar medyumlar ve güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz sürece bu konuda endişe etmenizi gerektiren bir konu olmayacaktır. Doğru hocayı bulduğunuzda, bu kişilerin gerekli olan her türlü çalışmayı en etkili şekilde yapıldığı görülebilmektedir.

Güvenilir medyumlar, büyü çalışmalarına başlamadan önce o çalışmanın kişiye özel olarak yapıldığından emin olmaktadır. Bunun için de bakım adı verilen ve manevi dünyada gerçekleştirilen bir çalışma yapılmaktadır. Bakım sırasında, kişinin üzerinde var olan tüm enerjiler görülmekte, o kişiye en uygun büyü yöntemi belirlenmektedir. Buna ek olarak, medyum hocaların o çalışmanın tutup tutmayacağını anlaması da sadece bakım yoluyla mümkündür.

Güvenilir medyumlar, her işlemden önce detaylı bir bakım uygulaması yapıyor olsa da sahtekar medyumların böylesi bir işlem yaptığına asla rastlanmamaktadır. Sahte hocalar, bakım yapmadan tüm işlemlerin yapılabileceğini, imkansız olan bir çalışmanın olmadığını söylemektedir. Bu durum ister istemez pek çok kişinin mağdur edilmesine yol açmaktadır.

Güvenilir medyumlar, yaptıkları çalışmalarda dürüst oldukları gibi işlemlerin tutması adına da her konuya dikkat etmektedir. Yapılacak olan çalışma her ne kadar karmaşık olursa olsun, dürüst bir hoca ile çalıştığınız sürece o işlemden net sonuç almak mümkündür. Güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, gayb dünyası bizlerin her konuda yardımcısı olmaktadır.

Güvenilir Medyumlar Asla Yalan Söylemez

Güvenilir medyumların en önemli özelliği, yaptıkları her türlü işlemde her zaman dürüst olmalarıdır. Medyumluk mesleğinin temelleri dürüstlük üzerine kurulu olduğu için, sahte hocaların aksine bu hocaların hiçbir zaman yalan söylemediği bilinmektedir.

Sahtekar medyumlar, yapılan her türlü çalışmanın tutacağını, etkili olacağını söylese de güvenilir medyumlar bu konuda da dürüst davranacaktır. Eğer bir çalışma tutmayacaksa veya tutmama ihtimali yüksekse bu çalışmayı yapmayı en başta kabul etmeyecektir. Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşatılmasının önüne geçilmektedir.

Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece, öte dünyaların gücünün herhangi bir sınırı olmadığını görmek mümkündür. Gayb, dünyanın her yerinde aynı etkiye sahip olan, tarih boyunca bizlerin başantısını etkilemiş olan bir güçtür. Güvenilir medyumlar, geçmişten bu yana bizlere destek olan, her zaman hayatımızı güzelleştiren özel enerjileri anlamakta, bizlerin bu alemlerden yararlanmamızı sağlamaktadır. 

Medyumluk Mesleği Kadim Bir Meslektir

Güvenilir medyumlar tarihin her döneminde insanlara yardım etmiştir. Sadece sıradan insanların değil, kralların, padişahların da öte alemlerden sıkça yararlandığı bilinmektedir. Hangi konuda olursa olsun, öte alemlerin kapısını çalmak, bu alemlerden yararlanmak gayet olağan bir konudur.

Güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz takdirde, yapılacak olan çalışmalarda en iyi tesiri verecek hocaları bulmak gayet kolay olacaktır. İşinin ehli olan bir medyum hoca, işlem her ne olursa olsun her daim yardım edecek, istediğiniz her konuda size destek olacaktır.

Sahtekar medyumları anlamanın en kolay yolu, diğer insanların yorum ve görüşlerini incelemekten geçmektedir. Sizlerden sitemize gelen ve kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplanan bu yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın