Vefk Yaptıranlar

Gerçek ve Sahte Hocalar Kimdir?

Gerçek ve sahte hocalar nasıl anlaşılır öğrenmek, özellikle rahmani alemlerde var olan güçlü enerjileri hayatımızı güzelleştirmek adına kullanmak için çok önemlidir. Antik çağlardan bu yana hakkında pek çok şey öğrendiğimiz bu dünyalarda var olan tüm enerjiler, aslında insanlara hediye olarak gönderilmiş ilimlerin bir eseri olarak hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Gerçek hocalar, bu dünyalar ile çok uzun süreler boyunca çalışmış, bu sayede bizlerin öte dünyayı en iyi ve doğru şekilde anlaması mümkün olmuştur.

Gerçek hocalar, metafiziksel alemlerde var olan güç ve bilgilerin her birinin ilmi temelleri olduğunu belirtmektedir. Bu ilmi temellere hakim olmak için medyum hocaların kadim dönemlerden bu yana oldukça iyi korunan ve özel olarak saklanan bazı bilgilere eriştikleri görülmektedir. Bu bilgiler, halk arasında silsile veya el verme yolu olarak da bilinen bir yöntemle aktarılmaktadır. Sahte hocalar ve gerçek hocaları ayırt eden, sadece gerçek hocalara rahmani boyutlara erişme imkanı veren bu eğitim süreci ile gaybi dünyanın her zaman en iyi şekilde korunması sağlanmaktadır.

Rahmani dünyalara ait olan ilmi bilgiler ve gerçek hocalar tarafından kullanılan özel yöntemler her zaman için gizli tutulmaktadır. Bu bilgilerin sıradan bir insanın eline geçmemesi, özellikle kötü niyetli kişilerden korunması gereklidir. Medyumluk mesleğinde adeta kutsal olarak görülen bilginin korunması için yıllardır benzer bir eğitim sürecinin sürdüğü görülmektedir.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece bu dünyaların saklı bilgilerini en doğru şekilde anlayan kişileri bulmak çok daha kolay bir hal almaktadır. Güvenilir ve uzman olan medyum hocalar, yıllar boyunca her zaman insanlara yardım etme gayesi ile çalışmış ve kendini yetiştirmiştir. Gerçek hocalar, danıştığınız konu ne kadar karmaşık veya zor olursa olsun her zaman için yardımcı olmak adına gereken her şeyi yapabilecektir.

Metafizik Alemlerde Fizik Kuralları Yoktur

Rahman boyutları anlamanın çok zor olduğu herkes tarafından bilinen bir durumdur. Bu zorluğun pek çok sebebi bulunuyor olsa da en önemlisi bu dünyaların kurallarının bildiğimiz gibi olmamasıdır. Fiziksel alemlerde var olan pek çok kavram, gerçek hocalar tarafından kullanılabilen gaybi dünyalarda hiçbir şekilde bulunmamaktadır.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bilmedikten sonra, bu dünyaların bilgisine vakıf olduğunu söyleyen dolandırıcılarla karşılaşmak maalesef çok yaygın bir durumdur. Sahte hocalar, her ne kadar rahmaniyeti hiçbir şekilde bilmiyor olsa da bu konuda bilgisinin olduğunu iddia ederek insanları suistimal etmektedir.

Medyumların Bilgisi Ömür Boyu Taze Kalır

Gerçek hocaların sahip oldukları özel bilgiler her zaman için geçerli ve etkilidir. Manevi dünyalarda fizik kuralları olmadığı için zaman kavramının da olmadığını unutmamak gereklidir. Zaman kavramının olmadığı bir yerde ise bilginin kendi kendine değişmesi veya geçerliliğini yitirmesi asla mümkün olmamaktadır. Bu nedenle, tüm medyumluk bilgisi tarihin her döneminde aynı kalmıştır.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir konusunda fikir verebilecek, sizden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm bu yorumları okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  ali bey

  Imkansız gibi gorunen bir durumda islem yaptırdım yalan olmasın 10 gün bile olmadan istedigim sonucu aldım hocanın adı medyum ali hoca hatta buradan bir arkadasın tavsiyesi ile kendine danısmıstım cok ılgılı davrandı bır suru soru sordum dert anlattım hepsını dınledı ve sankı kendı ailemdenmiş gibi yardım etti allah razı olsun ben ımanlı ınanclı bır ınsanım ama bu kadar etkılı olabılecegını ben bıle bılmıyordum hocanın nefesi harbiden cok etklıymıs

 • Reply
  Ayla

  Ablamın uzun süredir kısmetiyle alakalı problemi vardı. Annem ile birlikte araştırma yaptık üzerinde büyü olabileceğini düşündük. Birkaç medyumla görüştük hiç güven vermediler çok saçma sapan şeyler söylüyorlardı. En son bir tavsiye üzerine ali hocayı aradık, hoca sağolsun ilgilendi, ablamın üstünde büyü olmadığını, büyü bozma işleminin gereksiz olacağını söyledi (Ali beyin telefonu 05355906275 websitesi medyumali.com idi) Diğer konuştuklarımız hemen büyü var diyordu ali hoca büyü yok dedi şaşırdık biraz.
  Kısmet açma ile ilgili bir vefk yapılabileceğini söyledi 1 haftada tamamlanır 1 günde de etki edebilir yerine göre 40 güne kadar etkisini gösterir dedi. Hocayla iletişimimiz güzel olunca çalışmayı yaptırmayı kabul ettik. Bir haftadan daha kısa bir sürede geldi işlem. Ablamı ikna edip kullanması için verdim. 10 gün sonra inanılmayacak şekilde bir görücü geldi hem ablam sevdi hem o sevdi derken daha 40 gün dolmadan söz kestik yüzük taktık. Çok memnun kaldım o yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum.

Yorum yapın