Vefk Yaptıranlar

Dil Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Büyülerin her biri aynı ölçüde zorluklara sahiptir ancak bazı büyü çalışmalarında diğerlerine kıyasla daha farklı enerjilere başvurulur. Dil bağlama büyüsü bu konu ile ilgili verilebilecek en net örneklerdendir. Bu büyü çalışmaları yapılırken, medyum hocaları bekleyen onlarca farklı enerji karşımıza çıkar. Bu enerjilere doğru etki edebilmek ve istenen biçimde yönlendirmek bir hayli emek ister.

Dil bağlama büyüsü ile ilgili bilinmesi gereken en temel nokta, bu büyünün hem iradeye hem de kişilerin düşüncelerine etki ediyor olmasıdır. Bu özelliği düşünüldüğü zaman, büyünün diğer çalışmalardan ne kadar farklı olduğu açık şekilde görülebilmektedir.

Örneğin, bir ikna büyüsü çalışmasında kişinin doğrudan düşünceleri hedeflenmektedir. Dil bağlama büyüsünün aksine, bu büyüde sadece tek bir nokta tesir altına alınır. Yine aynı şekilde, bir aşk büyüsü yapıldığında sadece irade tesir altına alınarak büyü yapılabilir. Her iki kısmın da etkilenmesi gereken dil bağlama büyüsü bu ve daha pek çok açıdan emek gerektiren bir çalışmadır.

Medyumların büyü yapabilmesi tamamen kendi yetenekleri ile alakalıdır. Ancak, yetenekten bağımsız olarak bilgi birikimi zayıf olan medyum hocaların büyüleri başarıya ulaşamayacaktır. Dil bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında, bilgi ve yetenek bir arada değerlendirilmelidir. Tüm bunlara ek olarak bir de medyum hocanın tecrübeli olması gerekir.

Dil Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Dil bağlama büyüsü yapacak medyum hocanın ilk olarak doğuştan gelen yüksek nefes gücüne sahip olması gereklidir. Bu nefes gücünü kontrol edebilmek ve gerektiği gibi yönlendirmek ise medyum hocanın tecrübesi sayesinde olur. Nefes gücü doğuştan gelir ve daha sonradan kazanılabilen bir nitelik değildir. Ancak, bu niteliği büyü için kullanmanın tek yolu tecrübeden geçer.

Dil bağlama büyüsü sırasında farklı ilimlerin bilgisine başvurmak da gereklidir. Medyum hocalar, ilimler konusunda yeteri kadar bilgi sahibi değilse, hangi aşamada ne yapacaklarını tam olarak bilmeleri de mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, yapılacak olan bu büyü çalışmasında mutlaka bilgili kişilerle çalışılması gerekmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Dil bağlama büyüsü yapmak çok zor olduğu için bu konuda yardım alacağınız medyum hocayı mutlaka iyi belirlemeniz fazlasıyla önemlidir. Eğer medyum hocalar konusunda detaylı araştırma yapmazsanız ve büyü ile ilgili bilgi sahibi olmayan bir kişiye güvenirseniz mağduriyet yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Dil bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler ile ilgili araştırma yaparken diğer insanların tecrübelerinden yararlanmak sizin için pek çok açıdan katkı sağlayabilir. Diğer insanların tecrübelerinden yararlanabilmek için de medyum hocalar hakkında yazılmış yorumlar en büyük yardımcınız olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen ve tüm medyum hocalar hakkında yazılan yorum, şikayet, memnuniyet mesajları, tarafsız olarak ana sayfada yayınlanmaktadır. Bunları okumak, soru sormak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın