Vefk Yaptıranlar

Muğla Büyü Yapan Hocalar – Muğla’daki Hocalar

Medyum olmanın pek çok hassasiyeti vardır. Gerçek bir medyum hoca, kendisine danışan kişileri asla mağdur etmemek adına oldukça dikkatli davranacaktır. Dolandırıcıların aksine, gerçek Muğla büyü yapan hocalarının insanları mağdur ettiğini görmek imkansızdır. İşinin ehli ve profesyonel bir medyum hoca, her zaman dürüst davranacak, talep edilen çalışmaları en başarılı şekilde yerine getirecektir.

Medyum hoca olmak için belirli şartları sağlamak gereklidir. Bunların en başında, farklı ilimler konusunda bilgi sahibi olmak ve bunları kullanabilmek gelmektedir. Muğla büyü yapan hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların yaptığı çalışmalarda ilimler önemli rol oynamaktadır. İlim bilgisine sahip olmayan bir medyum hocanın büyü yapması, yaptığı çalışmanın istenen tesiri vermesi asla mümkün değildir.

İlimler, büyülerde kullanılacak olan enerjileri belirlemede önemli role sahiptir. Her insanın enerjisi, tıpkı parmak izi gibi farklıdır. Bu nedenle, Muğla büyü yapan hocaları tarafından yapılacak olan işlemlerin de mutlaka kişiye özel olarak hazırlanması gereklidir. Bu işlemler sırasında, havas ve ledün gibi ilimlerin gücünden yararlanılmakta, bu sayede kullanılacak olan yöntemler doğru şekilde belirlenmektedir.

Medyum olmak, her açıdan zorlu ve karmaşık bir uğraştır. Bu meslekte ilerleyebilmek için kişinin kendini bu yola adamış olması gereklidir. Her insanın yapamayacağı medyumluk mesleği, sadece doğuştan gelen ve nefes gücü adı verilen yeteneklere sahip olan kişilerce yürütülebilmektedir. Muğla büyü yapan hocaları için de diğer şehirlerin medyum hocaları için de aynı durum geçerlidir. Nefes gücü olmadan, öte dünyalarla alakalı çalışmalarda başarılı olmak imkansızdır.

Her Büyü Aynı Ölçüde Hassas ve Zordur

Muğla büyü yapan hocalarının da belirttiği üzere, medyum hocalar tarafından yapılan her türlü büyü çalışması aynı ölçüde zor ve karmaşıktır. Bir medyum hoca, büyüyü yaparken her zaman için gayb alemlerinde var olan güçleri kullanmaktadır.

Bu güçleri kontrol edebilmek için ciddi eğitimlerden geçmiş olmak önemlidir. Bu eğitimlerden geçmeyen bir kişinin öte dünyalara dair kavramları kontrol edebilmesi, kullanması imkanszıdır. Muğla büyü yapan hocalar için de, diğer medyum hocalar için de aynı şey geçerlidir.

Yine benzer şekilde, tüm manevi enerjilerin hassas noktalara sahip olduğu bilinmektedir. Bu noktaları görmek, sadece tecrübeli medyum hocaların yapabileceği bir iştir.

Büyüler Sadece Medyumlar Tarafından Yapılabilir

Muğla büyü yapan hocaları, yıllar boyunca eğitimlerden geçmekte, farklı çalışmalarda uzmanlık kazanmaktadır. Bu medyum hocalar, yaptıkları her çalışmada el verme yoluyla öğrendikleri bilgileri kullanır.

Sıradan bir insanın, medyum hocalar tarafından kullanılan bilgilere erişebilmesi, büyü yapabilmesi mümkün değildir. Muğla büyü yapan hocaları da bunu net şekilde belirtmektedir. İnternette yer alan bilgilerle veya kulaktan dolma yanlış dualar ile büyü yapılması mümkün değildir. Böylesi işlemler, her zaman eğitimli medyum hocalara bırakılmalıdır.

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, Muğla büyü yapan hocalar hakkındaki yorumlar da dahil olmak üzere, sizlerden gelen tüm medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da sorularınızı sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın