Vefk Yaptıranlar

Şanlıurfa Medyum Hocaları

Bir kişi, medyum olabilmek için hem manevi niteliklere hem de çok ciddi bir bilgi birikimine sahip olmalıdır. Bu nitelikleri elde etmek ise, daha çocukluk yıllarından başlayan bir eğitim ile mümkündür. Kimi zaman okullarda, medreselerde, kimi zaman ise üstat medyumların yanında verilen bu eğitim, nefes gücü kuvvetli kişinin tecrübe ve bilgi edinerek, tam bir medyum hoca olmasını sağlar. Şanlıurfa medyum hocalarında görülebileceği gibi, Türkiye’nin her noktasındaki tüm gerçek medyum hocalar, bu tarz eğitimlerden geçer ve yapılan hazırlıklar neticesinde medyum olmaya hak kazanır.

Medyumların eğitimleri, ilim ve nefes üzerine olduğu kadar, insanlarla alakalı kısımları da içerir. Şanlıurfa medyum hocalarına başvurduğunuz zaman, her şeyden önce sizin tam olarak ne istediğinizi öğrenmeye çalışmaları, uygulamalara başlamadan önce sizinle uzun bir sohbet yapmaları bu yüzdendir. Bir medyum, kendisinden talepte bulunan kişinin ne istediğini tam olarak bilmeden çalışma yapmayacak ve insanlara boş yere umut vermeyecektir. Yine eğitimlerinde öğretilen bu detay, medyum hocaların bugüne kadar el üstünde tutulmasında en önemli sebeplerden biridir.

Şanlıurfa medyum hocaları gibi, her medyum hoca kendilerine başvuran kişiyi geri çevirmemeye çalışır. Özellikle zor durumda olan kişiler, hangi şart altında olursa olsun geri çevrilmez. Manevi alemlerin kapısı herkese açık olduğu için, medyum hocalar ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaktır.

Ancak, belli şartlarda, medyum hocaların büyü yapmayı kabul etmediği görülebilir. Özellikle birilerine zarar verileceği durumlarda, kara büyü veya lanet gibi uygulamalarda medyum hocalar bunları reddedebilmektedir. Bu tamamen medyum hocanın tercihine bağlı olduğu gibi, gerçek medyumların büyük çoğunluğu kabul etmeme yönünde tercih kullanmaktadır. Elbet ki, Şanlıurfa medyum hocaları arasında da kara büyü yapanlara rastlamak mümkün olsa da, bu tarz uygulamalardan zarar görme ihtimaliniz olduğu için kaçınmanız önerilmektedir.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    Kutay

    Bu siteyi acarak bizlere de soz hakki tanidiginiz icin tesekkur oncelikle. Keske buraya daha once denk gelseydim ben Almanyadan Medyum orhan denen hoca bozuntusuna 400 euro gonderdim western union ile ask buyusu icin 1 haftada kesin sonuc garantisi verdi ancak 1 hafta sonunda yok buyu cikti yok koruma cikti diye surekli para istemeye basladi en sonunda da senin isin olmaz deyip kestirip atti ben kandirildim siz kandirilmayin bu adama.

Yorum yapın